Tamer Levent Saç Mı Ektirdi?

Tamer Levent Saç Mı Ektirdi?
21.11.2022 22:45
Ekran yüzlerinin yaptırmış olduğu işlemleri özellikle de erkeklerin saç ektirip ektirmediğini merak ederiz. Peki Tamer Levent, Mesut Yar, Mahir Ünal, Mustafa Ceceli saç mı ektirdi? Nasuh Mahruki, Murat Ünalmış, Mehmet Aslantuğ saç mı ektirdi? Merak edilenler yazımızda.

Ankara Devlet Konservatuarı mezunu olan Türk tiyatrocudur. Kariyeri boyunca birçok önemli projede yer alan usta tiyatrocu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan “Camdaki Kız“ dizisiyle ekranlara gelmektedir. Ünlü aktörün saç ektirip ektirmediğine dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Mesut Yar Saç Mı Ektirdi?

Belli bir yaştan sonra özellikle genetik faktörlere bağlı olarak dökülen saçlar moral bozukluğu yaratabiliyor.  Özellikle de göz önündeki ünlü isimler için saçlarının güçlü ve parlak olması şıklıklarını bütünleyen en önemli parçalardan biridir. Ünlü gazeteci ve program sunucu Mesut Yar’ın saç ektirip ektirmediği ise net olarak bilinmemektedir.

Mahir Ünal Saç Mı Ektirdi?

Adalet ve Kalkınma Partisi eski meclis grup başkanı ve milletvekilidir. Siyasetçi yakın bir zaman önce saçlarına ekim işlemi uygulattı. Yeni görüntüsüyle de kameralara poz veren Mahir Ünal’ın ardından 2 meclis üyesi daha saç ekletme işlemi uygulamıştır.

Mustafa Ceceli Saç Mı Ektirdi?

Mustafa Ceceli Türk şarkıcı ve aranjördür. Şarkıcılık yapmadan önce ünlü isimlerin albümlerinde aranjörlük yapan Mustafa Ceceli saçlarını erken yaşta kaybeden ünlülerden biridir. 2015 yılının Mart ayında ilk kez işlem uygulatan Mustafa Ceceli, özellikle azalan alın bölgesindeki saçlarının yerine nakil işlemi yaptırarak kellikten kurtuldu.

Nasuh Mahruki Saç Mı Ektirdi?

Sultan ll.Mahmud’ un hizmetkarlarından biri olan Nasuhzade şehit kaptan-ı derya Ali Paşanın torunudur. Türk dağcı, fotografçı ve yazardır.  Nasuh Mahruki’de saçları protez olan isimlerden biridir. Yaptırmış olduğu işlemi, klinikteki sağlık çalışanlarıyla birlikte vermiş olduğu poz ile sosyal medyada yayınlamıştır.

Murat Ünalmış Saç Mı Ektirdi?

Murat Ünalmış, başarılı TV projelerinde yer almış ünlü oyuncudur. Sektörde Kenan İmirzalıoğlu’na olan benzerliği ile dikkat çekmektedir. Saçlarının protez olup olmadığı ise bilinmemektedir.

Mehmet Aslantuğ Saç Mı Ektirdi?

Asıl başarısını ve ününü 2003 yılında ekranlara gelen ve izleyici yayınlandığı günlerde ekrana kilitleyen “Bir İstanbul Masalı“ adlı dizide yakalamış olan ünlü oyuncudur. Oynamış olduğu başarılı projeler kendisine “Altın Koza“ “Altın Portakal“ gibi ödülleri kazandırmış olan Mehmet Aslantuğ ilerleyen yaşına rağmen karizmatik duruşu ile de sevenlerin gönlünde taht kurmuştur.

Mehmet Aslantuğ, son yıllarda iyice dökülmeye başlayan saçlarına hemen müdahale ettirdi. Özellikle ön kısımlarında iyice zayıflayan ve azalan saçları için Amerika’dan ödüllü bir saç ekim uzmanından yardım aldı. Saçlarını saç ekim konusunda dünyada ün yapmış olan Melike Külahçı’ya ektirdi. Şimdiki görüntüsünden ve saçlarından oldukça memnun olan Mehmet Aslantuğ,  yer almış olduğu projelerde ve  katılmış olduğu TV programlarında yeni saçlarıyla boy gösteriyor.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir