Şükrü Özyıldız Burnu Estetik Mi?

Şükrü Özyıldız Burnu Estetik Mi?
18.11.2022 20:39
Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı, Şafak Pekdemir, Şirin Payzın, Şevval Şahin burnu estetik mi? Tarkan, Zuhal Topal, Yağmur Tanrısevsin burnu estetik mi? Ünlülerin estetikli hallerini araştırdık.

Sanat hayatına mankenlikle başlayan Özyıldız, daha sonraları tiyatro ve sinemada oyunculuk yapmaya başladı. Kendi gibi star ışığı olan oyuncu birçok güçlü kadronun bulunduğu dizi ve filmlerde oynadı. Şu an sağlam ekibi olan Alice müzikalında oyunculuk yeteneğini adeta zirveye çıkarmıştır. Güzel ve eğlenceli bir arkadaş ortamı olması onun daha sade yaşamı tercih etmesini sağlar. Şükrü Özyıldız’ın en çok merak edilenleri arasında burnu olmaktadır. Manken ve oyuncunun burnu estetik değildir.

Şükran Ovalı Burnu Estetik Mi?

Şükran Ovalı, hayatımıza Bez Bebek dizisiyle girdi. O diziden sonra oyuncu birçok yapımda yer aldı. Kısa sürede tanındı ve oyunculuk kariyerinin zirve yapmasını sağladı. Şükran Ovalı’nın geçmişten günümüze kadar değişimini fotoğraflardan görebilirsiniz. En çok değişime uğrayan ünlüler arasında sayılır. Kendisi estetik yaptırmadığını söylese de burnunda olmak üzere yüzünün birkaç bölgesinde estetik vardır.

Şafak Pekdemir Burnu Estetik Mi?

İncir Reçeli filmi onun tanınmasına yardımcı olmuştur. Filmden sonra Yasak Elma ile daha fazla hayranın artmasını sağladı. Ses tonu ve maskülen görünüşü onu diğer oyunculardan farklı kılar. Burnunun değişimi de yıllara bakarak görebiliriz. Şafak Pekdemir burnunu estetik işlem yaptırarak daha güzel bir görüntü oluşturmuştur.

Şirin Payzın Burnu Estetik Mi?

54 yaşında, gazeteci olan Payzın yaptığı tarafsız yorumlar sebebiyle sevilen şahsiyetlerdendir. Özel hayatını ekrana ve gazetelere yansıtmadan daha sadece yaşamayı tercih ediyor. Gelelim onun güzellik sırlarına. Bir röportajında kendi için pek bir şey yapmadığını söyledi. Burnu estetik değildir. Fakat yaş almaya başladığında estetiğe karşı olmadığını dile getirmiştir.

Şevval Şahin Burnu Estetik Mi?

Manken ve sunucu olan Şevval Şahin’in burnu estetiktir. Estetik yaptırmadan önceki fotoğrafları olay olan mankenin bir yarışmadan çekilmesine varana kadar ileriye gitmiştir. Burnunu estetik yaptırmasından sonra mankenlik yarışmasına katılmış ve gündemden düşmeyen söylentiler ortaya çıkmıştır. Hem özel hayatı hem de güzelliği daha uzun yıllar konuşulacak gibi görünüyor.

Şenay Gürler Burnu Estetik Mi?

Avrupa Yakası ve daha birçok dizi, filmlerde hayatımıza renk katan oyunculardan biridir. Onun yıllara meydan okuyan bir güzelliği olması estetik sorularının da çok sorulmasına neden oldu. Şenay Gürler’in burnunda estetik vardır. Yüzünün bazı bölgelerine düzenli olarak botoks yaptığını da söyledi.

Tarkan Burnu Estetik Mi?

Dünyanın ve Türkiye’nin Mega starı olan Tarkan ile ilgili merak edilenlerin başında estetik konusu olmaktadır. Tarkan’ın hayatımıza girdiği ilk fotoğraflarla günümüzdeki halinde fark var. Burnunu estetik yaptırmış, son yıllarda yüzüne gençleştirme aşısı gibi işlemler uygulamaktadır.

Zuhal Topal Burnu Estetik Mi?

Ekranların eğlenceli oyuncu ve sunucu olan Zuhal Topal, son yıllarda görüntüsüyle dikkat çeker. Oyuncu burnuna estetik yaptırdıktan sonra daha genç görünmesi herkesin gözünden kaçmadı. Yüzünde başka işlemler olan oyuncunun her daim sağlıklı yaşamdan yana olduğu bilinir.

Yağmur Tanrısevsin Burnu Estetik Mi?

Yağmur Tanrısevsin sevilen oyuncular arasında gelir. Estetikli ve estetiksiz hali bir dönem çok konuşuldu. Oyuncunun burnunun estetik olmadığı fakat başka işlemler yaptırdığı bilinir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir