Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu’nun İkinci Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu’nun İkinci Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu
01.12.2021 14:07
Sakin ve magazinden uzak bir ilişki yaşayan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti heyecan ve mutluluk içinde oldukları bir dönemdeler. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti geçtiğimiz günlerde ikinci bebeklerini beklediklerini duyurmuşlardı. Mutlu çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal 2. bebeği cinsiyeti ne oalcak, kaç çocuğu var, kızlarının adı ne? Gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Evliliklerinin başından beri sakin ve gözlerden uzak bir yaşamı tercih eden mutlu çift, beş yıl önce Cunda Adası’nda nikah masasına oturmuştu. 2016 yılında evlenen çift, geçtiğimiz yıl ilk bebeklerini kucaklarına almıştı. O günden beri kızları ile sağlıklı ve huzurlu bir hayat süren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden güzel bir haber daha geldi. Çift geçtiğimiz günlerde ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladılar. Çiftin ilk bebeklerinin kız olduğu biliniyor. İkinci kez anne ve baba olmak için gün sayan ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu Ve Sinem Kobal 2. Bebeği Cinsiyeti Ne Olacak?

Daha önce verdikleri bir röportajda çift, ‘’Anne ve baba olmak bu dünyada olabilecek en güzel şey. Allah herkese nasip etsin inşallah.’’ şeklinde konuşmuşlardı. İlk bebeklerini geçtiğimiz sene kucaklarına alan çiftin, ikinci bebeklerinin cinsiyeti de geçtiğimiz günlerde belli oldu. Hamileliğinde 3. Ayını dolduran Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte doktor kontrolüne gitti ve bir kızı daha olacağını öğrendi.

Kenan İmirzalıoğlu Ve Sinem Kobal Kaç Çocuğu Var?

Kim Milyoner Olmak İster? programının başarılı sunucusu ve yılların en popüler erkek oyuncularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile beş sene önce dünya evine girmişti. 5 senelik mutlu bir evlilik yaşayan çift magazin gündeminden uzak, sakin bir şekilde sürdürmeyi tercih eden çift geçen seneye kadar magazinsel olaylar ile gündeme gelmiyorlardı. Ancak geçen sene ilk bebeklerini kucaklarına aldılar. Magazin dünyasında da fazlasıyla konuşulan bu haber çiftin hayranlarını çok sevindirmişti. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, her fırsatta anne ve baba olmanın güzelliklerinden söz etmeye başlamıştı. İlk bebeklerini sağlıklı bir şekilde büyütmeye devam eden Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden geçtiğimiz günlerde bir güzel haber daha geldi. Çift ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladılar. 3 aylık hamile olduğu ortaya çıkan Sinem Kobal bu haber ile hayranlarını çok sevindirdi. Geçtiğimiz günlerde doktora giden çiftin bebeklerinin cinsiyetinin kız olacağı ortaya çıktı. Bu haber ile mutluluklarına mutluluk katan çiftin, geçtiğimiz sene dünyaya gelen bebeği ve yolda olan bebeği ile toplam 2 çocuklarının olduğu biliniyor.

Kenan İmirzalıoğlu Ve Sinem Kobal Kızlarının Adı Ne?

2016 senesinde Cunda Adası’nda evlenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti; ilk bebeklerini 21 Ekim 2020 tarihinde özel bir hastane olan Acıbadem Hastanesi’nde kucaklarına almışlardı. Mutlu çift dünyaya gelen kızlarına Lalin adını vermişti. Lalin ismi; kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan, yakut kırmızısı anlamına geliyor. Ayrıca al dudaklı, kırmızı ve güzel dudaklı anlamına da geliyor. Lalin ismi ayrıca ağaçtan yapılmış süslü terlik ve çiçek gibi anlamlara da geliyor. İlk kızlarının adını farklı ve bilinmedik bir isim olan Lalin koyan ünlü çiftin, ikinci kızlarının adına ne vereceği de merakla bekleniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir