Sinem Kobal Burnu Estetik Mi?

Sinem Kobal Burnu Estetik Mi?
21.11.2022 22:43
Sinem Kobal burnu estetik mi? Sandra Bullock burnu estetik mi? Sinan Akçıl, Selin Sezgin, Türkan Şoray, Şeyda Erdoğan, Şeyma Subaşı, Melisa Şenolsun, Şilan Makal burnu estetik mi? Birçok ünlü isim burun estetiği yaptırmıştır. İşte tüm detaylar...

Sinem Kobal'ın son görüntüsü şaşırtmış ve yüzüne estetik yaptırdığı hayranları tarafından iddia edilmiştir. Fakat ünlü güzel artık eski Selena rolünde olmadığını kilo alıp verebileceğini ifade etmiştir. Ayrıca hala genç yaşlarında olduğunu söyleyip bu tip estetik müdahalelere ihtiyacı olmadığını da dile getirmiştir.

Sandra Bullock Burnu Estetik Mi?

Sandra Bullock güzelliği ile konuşulan bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yılların güzelliğinden bir şey kaybettirmediği Sandra Bullock hakkında pek çok estetik iddiası bulunduğu bilinmektedir.

Sandra, plastik cerrahi söylentilerini sürekli olarak yalanlamıştır. Bu söylentiler çoğu zaman oyuncuyu derinden üzmüştür. Herhangi bir tıbbi müdahalenin kesin olarak bulunduğu bilinmemektedir.

Sinan Akçıl Burnu Estetik Mi?

Sürekli estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme gelen Akçıl'ın yeniden estetik masasına yattığı haberlere yansımıştır. Daha önce burnunu düzelttiren ünlü popçu bu kez çene estetiği yaptığı operasyonu geçirmiştir.

Akçıl, estetik yaptırdığı ortaya çıkmasın diye hastane odasında çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp altına menisküs ameliyatı olduğunu yazarak hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmiştir.

Selin Sezgin Burnu Estetik Mi?

Selin Sezgin, 20 Haziran 1990 yılında Ankara'da gözlerini açmıştır. Elif'teki Melek rolüyle uluslararası ünü oluşmuştur. 2006 yılında Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmindeki Emine rolüyle oyunculuk kariyerine başladığı bilinmektedir. Selin Sezgin’in burun estetiği yaptırdığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Türkan Şoray Burnu Estetik Mi?

Türkan Şoray, meşhur burun ameliyatını Paris'te gerçekleştirmiştir. Ameliyat öncesi rol aldığı filmler de bulunmaktadır. Son yıllarda Fransız askısı ile gençleşen Türkan Şoray'ın aslında geçmişinde de birçok estetik operasyonu bulunduğu bilinmektedir.

Şeyda Erdoğan Burnu Estetik Mi?

Günümüzde estetik operasyonun üstüne makyaj, üstüne photoshop ve üstüne filtre ile elde edilen sosyal medyadaki gerçeklikten bir hayli uzak görünümler artık eğlence malzemesi olarak görülmektedir.

Ünlü isim Şeyde Erdoğan’ın yüzünde botoks ve dolgu işlemleri olduğu bilinmektedir. Burnunun estetik olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.

Şeyma Subaşı Burnu Estetik Mi?

Pek çok kez estetik yaptırdığı iddia edilen ünlü güzel Subaşı, herhangi bir operasyon geçirmediğini dile getirmiştir. Subaşı, yaptığı açıklamada ise estetikle ilgili bir sürü haberin farkında olduğunu fakat estetik olmadığını söylemiştir. Yalnızca burnunun üstüne dolgu koydurduğunu söylemiştir.

Melisa Şenolsun Burnu Estetik Mi?

Oyuncu Melisa Şenolsun, Netflix'te ilk sezonu yayınlanan Atiye dizisinde Cansu karakteriyle izleyicileri kendisine hayran bırakmıştır. Ünlü isim burnu için sık sık eleştirilmekteydi. Yeni fotoğraflarında hayranları tarafından burnunun küçüldüğü dikkat çekti. Fakat oyuncunun bir operasyon geçirdiğine dair net bir bilgi bulunmuyor.

Şilan Makal Burnu Estetik Mi?

Oyuncu Şilan Makal ile Galatasaray'lı futbolcu Şener Özbayraklı ile hayatlarını yakın zamanda birleştirmiştir. Sosyal medya hesabında neredeyse her gün kendine ait özçekimi paylaşmaktadır. Fotoğraflarını gören hayranları burnunun estetik olup olmadığına dair sorular sormuşlardır. Fakat oyuncu güzelin burnunun estetik olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir