Selahattin Paşalı Nerede Doğdu?

Selahattin Paşalı Nerede Doğdu?
07.02.2023 21:35
Türkiye’nin en başarılı oyuncularından biri olan Selahattin Paşalı hakkında merak ettikleriniz varsa yazımıza davetlisiniz. Selahattin Paşalı nerede doğdu, eşi kimdir, kaç yaşında, çocuğunun adı nedir? Selahattin Paşalı’nın çocuğu ne zaman doğdu, aslen nereli, annesi kimdir, babası kimdir? İşte cevaplar

Son olarak Star TV’nin en güçlü projelerinden biri olarak görülen “Ömer“ adlı dizide evlerimize konuk olan Selahattin Paşalı hakkında merak edilenler var. Selahattin Paşalı 2 Şubat 1990 doğumludur. Ünlü oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Selahattin Paşalı’nın Eşi Kimdir?

Geçtiğimiz yaz uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ile nikah masasına oturan Selahattin Paşalı’nın eşi Lara Tümer’de hayranları tarafından merak edilmektedir. Lara Tümer’de Selahattin Paşalı gibi oyunculuk eğitimi almış hatta bu eğitim sınıfında tanışmışlardır.

Dünyayı gezmeyi sevdiği bilinen genç kadın bu zamana kadar Kanada, Meksika, Küba ve Amerika dahil olmak üzere birçok ülkeye ziyaret gerçekleştirmektedir. Lara Tümer bir süre Kanada/ Toronto’da da yaşamıştır.

Hayvansever kişiliği ile tanınan Lara Tümer yüksek takipçili sosyal medya hesabından reklam ve iş birliği anlaşmaları yapmaktadır. Ayrıca çocuklar üzerine de eğitim almıştır. Dünyaca ünlü model Barbara Palvin’e olan benzerliği ile dikkat çekmektedir.

Selahattin Paşalı Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu Lisans eğitimini dünyanın en güzel başkentlerden biri olan Budapeşte’de tamamlamıştır. Sanat Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2 Şubat 1990 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 33 yaşındadır.

Selahattin Paşalı’nın Çocuğunun Adı Nedir?

Lara Tümer ile ilk çocuklarını kucaklarına alan Paşalı çifti oldukça mutlu ve heyecanlı günler yaşamaktadırlar. Güzel kızlarına Leyla Pera adını veren çift çocuklarının isminin Selahattin Paşalı’nın rol aldığı bir diziden esinlenerek koyduklarını dile getirdiler. Paşalı kendisine yöneltilen babalık heyecanı hakkında da “ çok heyecanlı ve çok mutluyum” dedi.

Selahattin Paşalı Çocuğu Ne Zaman Dünyaya Geldi?

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer çifti uzun yıllar aşk yaşamış ve geçtiğimiz yaz Mayıs ayında dünyaevine girmişlerdi. Nikahta karnı burnunda halleriyle dikkat çeken Lara Tümer’in ilerleyen hamileliği sebebiyle nikah tarihlerini öne çektikleri biliniyordu. Çiftin yaklaşık 2 ay sonra 1 Temmuz 2022’de Leyla Pera Paşalı adını verdikleri ilk çocukları dünyaya geldi.

Selahattin Paşalı Aslen Nerelidir?

Selahattin Paşalı İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk ve Ortaokul eğitimini de Bodrum’da tamamlamıştır. Ailesinin de hala Muğla’da yaşadığı bilinmektedir. Aslen Muğlalıdır.

Selahattin Paşalı’nın Babası Kimdir?

Selahattin Paşalı’nın ailesinin Muğla’da yaşadıkları bilinmektedir. Kendisinden 1 yaş büyük bir abisi olduğu da edinilen bilgiler arasındadır. Ancak genç oyuncunun ailesi hakkında basına yansıyan çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır.

Selahattin Paşalı Annesi Kimdir?

Selahattin Paşalı okulda çok popüler olduğunu ve eski basketbolcu olduğunu söylemiştir. Lisans eğitimi için Macaristan’a gitmiş ve Sanat Yönetimi okumuştur. Daha sonrasında Türkiye’ye geri dönüş yapmış ve birçok başarılı tiyatro ve dizi projelerinde yer almıştır. Selahattin Paşalı’nın ailesi hakkında çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir