David Beckham Hakkında Merak Edilenler

David Beckham Hakkında Merak Edilenler
20.07.2022 14:22
David Beckham parfüm hangi marka, David Beckham kaç yaşında, David Beckham serveti nedir, David Beckham ailesi kimdir, David Beckham aslen nereli, David Beckham burcu nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz

·        Hepimizin bildiği futbolcu kimliği haricinde David Beckham Kimdir? David Beckham, eski futbolcu, günümüzünse model ve oyuncusudur.

·        David Beckham yaşı ile gündeme boca gelen futbolcular içerisinde kendisine yer almaktadır.  2 Mayıs 1975 doğumlu David Beckham 47 yaşındadır.

·        David Beckham, 2003 senesinde transfer olduğu Real Madrid kulübü ile senelik olarak 36 milyon € ‘a anlaşma yapmıştır.

·        David Beckham parfüm markasının sahibi olan David Beckham Essense ile hem spor severlerin hem de kendi hayran kitlesinin markasına sahip haline geldi.

·        Futbolu bıraktığı ilk günden beri çok sayıda markanın teklif gönderdiği David Beckham çok sevilen modellerden biri oldu.

David Beckham Oğlu Kimdir?

Victoria Beckham ile olan evliliğinden, Brooklyn Beckham, Romeo Beckham ve Cruz Beckham isminde üç oğlu vardır.

David Beckham Parfüm Hangi Marka?

David Beckham – Instinct marka parfümü kullandığı bilinmektedir.  

David Beckham Kaç Yaşında?

2 Mayıs 1975 doğumlu David Beckham 47 yaşındadır.

David Beckham Serveti Nedir?

David Beckham ve eşi Victoria Beckham'ın serveti 494 milyon dolar etmektedir.

David Beckham Ailesi Kimdir?

Eşi Victoria Beckham, Spice Girls grubunun eski üyesidir. Evliliğinden Brooklyn Joseph Beckham , Romeo James Beckham ve Cruz David Beckham 3 oğlu ve Harper Seven adında 1 kızı vardır.

David Beckham Aslen Nereli?

David Robert Joseph Beckham İngiliz asıllıdır.

David Beckham Burcu Nedir?

2 Mayıs 1975 doğumlu David Beckham boğa burcudur.

David Beckham Boy ve Kilosu Nedir?

David Beckham  180 CM boyunda ve 74 kg ağırlığındadır.

David Beckham Kaç Çocuğu Var?

 Victoria Beckham  ile olan evliliğinden Brooklyn Joseph Beckham , Romeo James Beckham ve Cruz David Beckham 3 oğlu ve Harper Seven adında 1 kızı vardır.

David Beckham Dövmesinin Anlamı Nedir?

Yaptırdığı dövmelerden anlaşılacağı üstüne Beckham vücudunda çocuklarını anımsatan dövmeler yapmayı çok sevmekte. İki çocuk melek dövmesi, Beckham'ın iki oğlu Brooklyn ve Romeo'yu temsil etmekte. Üçüncü oğlu Cruz doğmadan yaptırdığı bir dövme olduğu da söylentiler içerisinde.

David Beckham Eşi KIimdir?

Asıl ismi Victoria Caroline Adams olan Victoria Beckham, 17 Nisan 1974 yılında Harlow , Essex, İngiltere’de dünyaya geldi. Jacqueline ve Anthony Adams çiftinin üç çocuğundan ikinci olanıdır. Babası bir elektronik mühendisidir. Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie ismini taşımaktadır. Victoria Beckham Cheshunt’daki St Mary Lisesinden mezun olmuş ve 1991 senesinde liseden sonra Surrey şehindeki Epsom ilçesinde olan Laine Tiyatro Sanatları okulunda eğitim görmüştür.  Bazı yılların ünlü futbolcusu David Beckham‘ın eşi ve 1990’lı senelere damgasını vuran eski Spice Girls üyesi olarak bilinmektedir. David Beckham ile olan evliliğinden Brooklyn Joseph Beckham , Romeo James Beckham ve Cruz David Beckham 3 oğlu ve Harper Seven adında 1 kızı vardır.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir