Purplebixi Gerçek Adı Nedir?

Purplebixi Gerçek Adı Nedir?
19.10.2022 16:47
Keyifli twitch ve discord yayınlarıyla büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Bahadır telci namı diğer purplebixi. Peki gerçek adı nedir? Nerede yayın açıyor? Twitch siyasetle ilgilenen yayıncısı purplebixi kimdir? Hangi partili? Hangi takımlı? Sevgilisi kimdir? Purplebixi hakkında merak edilenler için sizi yazımıza bekliyoruz.

Son dönemin yükselen yayınlarından biri olmuştur. Hazırlamış olduğu içerikler geniş kitlelerce izlenmektedir. Nickname, ön isim olarak Purplebixi ismini kullanan yayıncının gerçek adı Bahadır Telci’dir.

Purplebixi Nerede Yayın Açıyor?

Günümüzde yaygın bir iş hatta bir meslek gibi görülen, internet televizyonu olarak adlandırılan sosyal medya yayıncısıdır. Discort ve Twitch adı verilen canlı yayın ve anlık sohbet olanağı sağlayan kanallarda yayın açmaktadır. Özellikle siyaset ve güncel haberler ile ilgili içerik sohbetleri yapmaktadır.

Yayınlarını açtığı anda, hemen takipçisine ulaşabilen bir isim Bahadır Telci. Ortalama olarak bir yayın süresinde kendisini toplamda 10.000 ve 30.000 kişi izlemektedir. Ayrıca yüksek bir takipçi kitlesine sahiptir. Takipçileri Purplebixi’yi izlemek için, yayıncılık platformunun çalışma şekli olarak kendisine her ay ücret ödeyerek katılım sağlamaktadır.

Twitch Siyasetle İlgilenen Yayıncısı Purplebixi Kimdir?

Purplebixi nickname ile twitch ve discord gibi mecralarda yayın yapan, Türk yayıncı Bahadır Telci. 18 Eylül 1998 yılında doğmuştur. 2022 yılı itibari ile 24 yaşındadır. Bahadır Başak burcudur. İzmir’ de yaşamaktadır.

Lisans eğitimine Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünde başlamıştır. Okulu hala devam etmektedir. 2018 yılında twitch yayıncılığına başlamıştır. Genel olarak politika, siyaset, güncel konular değinmektedir. Bahadır Telci’nin eğlenceli içerik ve yayınları da mevcuttur.

İzleyicisiyle açık ve şeffaf bir şekilde fikirlerini sunan yayıncı karşılıklı olarak sohbet ederek, saygı çerçevesi içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Güncel siyasi olayları mizahla harmanlayarak bazen de oyun dünyasıyla ilgili takipçi kitlesine bilgi aktararak yayınlarına devam etmektedir.

Bu işe planlayarak gelecek gördüğü için katıldığını belirten Bahadır Telci yüksek izlenme oranına sahip bir yayıncıdır. Kendisine twitch yayıncılarından Jahrein’i örnek alarak severek takip ettiğini söylemektedir.

Purplebixi Hangi Partili?

İzmir’de yaşayan Bahadır Telci namı diğer purplebixi siyasi görüş olarak CHP’ni desteklemektedir. Twitch üzerinden siyasi yayınları ve politik yorumlarıyla kendisine büyük bir takipçi kitlesi edinmiştir. Yayınlarına twitch ve discord üzerinden yapmaktadır.

Purplebixi Hangi Takımlı?

1998 İzmir doğumlu olan Bahadır Telci, Discord ve Twitch platformu üzerinden ağırlıklı olarak siyasi ve güncel olayların yer aldığı bir sohbet ortamı oluşturarak yayınlarını yapmaktadır.

Netfilix’de yayınlanan Fatih Terim belgeseliyle atmış olduğu Tweette Fatih Terim büyük adam yazmıştır. Bu da kullanıcılarına Bahadır Telci’nin Galatasaraylı olduğunu düşündürmüştür. Fakat Bahadır Telci’nin hangi takımlı olduğu bilinmemektedir.

Purplebixi Sevgilisi Kimdir?

Purplebixi Halkla İlişkiler eğitimi devam etmekte olan Türk yayıncıdır. Kız arkadaşı vardır ve bazen yayınlarına katılarak birlikte yayın yaptıkları bilinmektedir. 10 yıldır tanışan ikilinin yaklaşık olarak 3 yıllık bir ilişkisi olduğu söylenmektedir.

Kız arkadaşı da twitch’de yayın yapmaktadır. Nickname’i marsthales’dir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir