Özge Yağız Burnu Estetik Mi?

Özge Yağız Burnu Estetik Mi?
22.11.2022 23:01
Ekran yüzlerinin estetik, özellikle burun estetiği geçirip geçirmediğini merak ediyoruz. Özge Yağız, Owen Wilson, Songül Öden, Özgü Kaya burnu estetik mi? Özlem Ada Şahin, Ömer Altınköprü, Özge Özpirinçci, Özgür Özel burnu estetik mi? Gelin merak edilenlere birlikte bakalım.

Oynamış olduğu TV dizileriyle adını duyuran genç yeteneklerden biri olan Özge Yağız sosyal medyayı da aktif olarak kullanan bir isim. Sosyal medya üzerinden takipçileriyle mesajlaşmayı ihmal etmeyen Özge Yağız kendisine estetikli olduğunu söyleyen takipçisine cevap verdi. Burnunda herhangi bir estetik olmadığını söylemiştir.

Owen Wilson Burnu Estetik Mi?

Owen Wilson, 1968 Teksas doğumlu, Amerikalı oyuncu ve senaryo yazarıdır. Birçok başarılı komedi filmleriyle tanınan Owen Wilson karakteristik burnu için yapılan yorumları ise hiç önemsemiyor. Her defasında estetik yaptırmadığını, yaptırmayacağını ve burnundan gurur duyduğunu da söylemekten çekinmiyor.

Songül Öden Burnu Estetik Mi?

Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı “Gümüş“ dizisi ile adını duyurmuştu Songül Öden. Songül Öden burnundan en çok cerrahi operasyon geçiren ünlülerden biridir. Bu güne kadar yaklaşık 4 kez burnundan estetik ameliyat geçirmiştir.

Özgü Kaya Burnu Estetik Mi?

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlama olan “Üç Kız Kardeş“ adlı dizide “Türkan“ karakterine hayat veren Özgü Kaya güzel yüz hatlarıyla beğeni topluyor. Burnunun estetik olduğuna dair çıkan iddialara ise eski fotoğraflarıyla cevap verdi. Burnunda bir estetik operasyon olmadığını sadece çene estetiği olduğunu belirtmiştir.

Özlem Ada Şahin Burnu Estetik Mi?

Ünlü şarkıcı Berkay’ın eşi olan 2 çocuk annesi Özlem Ada Şahin, düzgün fiziği ve güzelliği ile sosyal medyanın en beğendiği isimlerden biridir. Özlem Ada Şahin bir dönem“ Muhteşem Yüzyıl “ dizisinde kısa bir rol oynamıştır. O dönemlerdeki fotoğrafları ortaya çıkan Özlem Ada Şahin’in açık bir şekilde dudak ve burun estetiği geçirdiği görülmektedir.

Ömer Altınköprü Burnu Estetik Mi?

Ömer Altınköprü 15 Mart 1997 yılında doğmuştur. İstanbul Plevne Lisesinden mezundur. Badminton oyuncusudur ve bu spordaki yeteneği sayesinde birçok kez madalya almıştır. Sosyal medya hesaplarından paylaşmış olduğu düzgün fiziğini gözler önüne seren fotoğraflarıyla bilinmektedir. Sporcunun estetiği olup olmadığı hakkında ise net bir bilgi bulunmamaktadır.

Özge Özpirinçci Burnu Estetik Mi?

Güzelliği ve yeteneğiyle başarılı projelerde yer almaya devam eden Özge Özpirinçci, doğal güzelliği ile bilinen bir oyuncudur. Sık sık beyazlamış saçları ve makyajsız yüzü ile fotoğraf paylaşan ünlü yıldız estetik yaptırmayan ünlülerden. Sadece gece dişlerini çok sıktığı için çene botoksu yaptırdığını söylemiştir.

Özgür Özel Burnu Estetik Mi?

Asıl mesleği eczacılık olan, Türk siyasetçi ve milletvekilidir. Ayrıca CHP Grup Başkan Vekilidir. TBMM’de bütçe görüşmelerinde kavga çıkmış ve bu kavga sırasında Özgür Özel’in burnu kırılmıştır. Kırılma sonrasında ameliyata alınan Özgür Özel, bandajlı burnu “estetik mi oldu“ sorularını gündeme getirmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir