Özcan Deniz Ve Feyza Aktan Neden Boşandı?

Özcan Deniz Ve Feyza Aktan Neden Boşandı?
19.11.2022 22:05
Özcan Deniz ve Feyza Aktan neden boşandı? Birce Akalay ve Murat Ünalmış neden boşandı? Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli neden boşandı? Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz, İbrahim Çelikkol ve eşi neden boşandı? Ünlü evli çiftlerin neden boşandıkları konusu çokça merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Merak edilen soruların cevaplarını okuyucularımız için bu yazımızda derledik.

Özcan Deniz'den olaylı bir şekilde boşanan Feyza Akan'ın boşanma sebebi merak edilmektedir. 2.Sayfa programına konuşan Aktan, Özcan Deniz'in kendisine açtığı davaları ve boşanma protokolünün bilinmeyenlerini söylemiştir. Geçimsizlik ve uyuşmazlık başta olmak üzere ayrıca Feyza Aktan cümlelerinde maddi hiçbir talebim olmadığını söylemiştir.

Birce Akalay Ve Murat Ünalmış Neden Boşandı?

Fox TV ekranlarında yayınlanan "Yer Gök Aşk" dizisinde birbirine aşık ancak bir türlü kavuşamayan "Havva" ile "Yusuf" karakterini canlandıran Murat Ünalmış ve Birce Akalay çifti, 2011 yılının mayıs ayında hayatlarını birleştirmişlerdir. Ürgüp'te gerçekleşen, güneş batarken film sahnelerini aratmayan bir organizasyonla yaşamını birleştiren çiftin evlilikleri ne yazık ki kısa sürmüştür. Evliliklerinin 11'inci ayında boşandığını açıklayan çift, bu ayrılığa dayanamamış ve bir ay sonra tekrar barışmışlardır. Fakat Birce Akalay'ın evi bir kez daha terk etmesi üzerine Murat Ünalmış, bu işin bittiğini söyleyerek yollarını bir kez daha ayırmışlardır.

Nur Erkoç Ve Batuhan Cimilli Neden Boşandı?

Kepçe kulak operasyonu geçiren Erkoç yayına kulağındaki bandajlarıyla katılırken; Batuhan Cimilli ile 3 yıllık evliliğini bitirdiğini dile getirmiştir.

2016 yılında 'Kısmetse Olur' programında tanışıp nikah masasına oturan çiftin 3 yıllık evliliğin yolları ayrılmıştır. Sayfa programına konuk olan Erkoç, canlı yayında boşandıklarını söylemiştir. Neden boşandıklarına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Gökhan Çıra Ve Selin Ciğerci Neden Boşandı?

2019'da nikah masasına oturan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak hayatlarını ayırmıştır. Ancak ikili daha sonra 16 Mayıs'ta ikinci kez evlenmeye karar vermiştir. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, ikinci evliliklerini de bitirme kararı almışlardır. Çift evliliklerine ikinci bir şans verse de bu işi beceremediklerini söyleyip boşanmışlardır.

Ahu Yağtu Ve Cem Yılmaz Neden Boşandı?

Cem Yılmaz- Ahu Yağtu çifti hayatlarını ayırmıştır. Ünlü çift, evlilik birliğinin temelden sarsılması gerekçesi ile tek celsede boşandıkları bilinmektedir. Duyulan kavganın ardından küsen Yağtu ve Yılmaz boşanmaları ile ilgili konuşmazken, Ahu Yağtu'nun babası Neşet Yağtu, Cem Yılmaz'ın suçlu olduğunu dile getirmiştir.

İbrahim Çelikkol Ve Eşi Neden Boşandı?

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol'un haziran ayından beri ayrı hayatlarını ayırdıkları öğrenilmiştir. 2017 yılında nikah masasına oturan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol, yaklaşık 5 dakika süren duruşma sonucu anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırma kararı almışlardır.

Hürriyet'in haberine göre İbrahim Çelikkol, bu evlilikten dünyaya gelen oğlu için aylık 9 bin 500 lira nafaka vereceği şeklinde bilinmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir