Oyuncu Umut Oğuz Hakkında Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?

Oyuncu Umut Oğuz Hakkında Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?
05.08.2022 19:54
Umut Oğuz oğlu kimdir, Umut Oğuz eşi kimdir, Umut Oğuz eşi kaç yaşında, Umut Oğuz boyu kaçtır, Umut Oğuz kaç yaşında, Umut Oğuz aslen nereli vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk dizi, tiyatro ve Sinema oyuncusu Umut Oğuz, 2 Temmuz 1977 senesinde Ankara’da hayata geldi. Oğuz, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir'de bitirdi.  Ardından Anadolu Üniversitesi'nin Turizm Otelcilik bölümü ve Marmara Üniversitesi'nin spor akademisi bölümünde üniversite eğitimini tamamladı. 1999 senesinde tiyatro oyunculuğuna başladı ve birden fazla tiyatroda rol üstlendi. 2008 senesinde Adanalı isimli dizisinde Fiko karakterini canlandırmasıyla geniş kitleler tarafından tanındı. Sevilay Oğuz 2018 senesinde Sevilay Oğuz ile evlendi bu evlilikten Umut Oğuz'un Dora isminde 1 oğlu bulunmaktadır.

Umut Oğuz Oğlu Kimdir?

Adanalı dizisinde canlandırdığı Fiko karakteriyle büyük kitlelere erişen Umut Oğuz, Sevilay Oğuz ile evlidir. Çiftin oğulları Dora 3 Nisan 2019 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Umut Oğuz Eşi Kimdir?

Ünlü oyuncu 2018 senesinde Sevilay Oğuz ile dünyevine girmiştir. Sevilay Oğuz hakkında pek bir şey bilinmese de önce nikah sonra evlenme teklifi ardından isteme ve düğün yapmalarıyla çift magazin gündeminde baya konuşulmuştu.

Umut Oğuz Eşi Kaç Yaşında

Umut Oğuz, Sevilay Oğuz ile 2018 senesinde dünyevine girmiştir. 14 Şubat 1995 doğumlu Sevilay Oğuz ile Umut Oğuz’un arasında 16 yaş fark vardır. 4 yıldır evli olan çiftin Dora adında bir bebekleri vardır.

Umut Oğuz Boyu Kaçtır?

Adanalı dizisiyle büyük kiteler tarafından tanınan Umut Oğuz’un boyu da onunla ilgili merak edilen konular içerisinde yer almaktadır. Günümüz itibariyle 44 yaşında olan Umut Oğuz 44 yaşında ve 74 kilodur.

Umut Oğuz Kaç Yaşında?

Oyuncu Umut Oğuz 2 Temmuz 1977 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Günümüz itibariyle 44 yaşında olan Umut Oğuz yengeç burcudur.

Umut Oğuz Aslen Nereli?

Sevilen oyuncu Umut Oğuz 2 Temmuz 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Umut Oğuz aslen de Ankaralıdır.

Umut Oğuz Annesi Kimdir?

Umut Oğuz’un annesinin adı bilinmezken katıldığı bir programda küçükken yıllarca annesinden şiddet gördüğünü bu yüzden de bir dönem kısmı felç geçirdiğini dile getirmişti. Annesinin yaşı ilerledikçe artık daha naif biri olduğunu ama artık yaşanan olaylar yüzünden annesine sabrının kalmadığını bir gün annesi yüzünden sinir krizi geçirdiğini de dile getirdi.

Umut Oğuz Hangi Dizilerde Oynadı?

Adanalı dizisinde canlandırdığı “Fiko” karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Umut Oğuz’un yer aldığı diğer diziler aşağıdaki gibidir;

·        Bahtiyar Ölmez

·        Emret Komutanım

·        Güneş Yanıkları

·        Şöhret Kebapçısı

·        Tatlı Aşıklar

·        Ona Bakma Bana Bak

·        Rüzgârlı Sokak

·        Cumhur Cemaat

·        Acı Hayat

·        Yalancı Romantik

·        Üvey Baba

·        Büyük Buluşma

·        Üç Kişilik Aşk

·        Çalınan Ceset

·        Kuzey Rüzgarı

·        Üç Kadın

·        Saf Asaf

·        Papatyam

·        Nuri

·        Kertenkele

·        Boynu Bükükler

Umut Oğuz Eski Sevgilisi Kimdir?

Umut Oğuz’un eski sevgilisi ile ilgili medyada herhangi bir haber bulunmamaktadır. 2018 senesinde Sevilay Oğuz ile dünyevine giren Umut Oğuz’un bu evlilikten bir çocuğu vardır.


 


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir