Öykü Serter Kaç Yaşında?

Öykü Serter Kaç Yaşında?
17.12.2022 21:56
Ekranların aranan sunucusu, milli sporcu, jüri üyesi ve oyuncu olan öykü Serter hakkında merak edilenlere birlikte bakalım. Öykü Serter kaç yaşında, nerede oturuyor, sevgilisi kimdir, evli mi, aslen nereli? Öykü Serter nereden mezun, anne ve babası kimdir, alevi mi, sunduğu programlar nelerdir? İşte detaylar.

Öykü Serter henüz 20’li yaşlarının başındayken medya sektörüne “Capital Radio“ adlı programda DJ olarak başlamıştır. Ardından arka arkaya Number One Fm, Cine 5 “5 de 5” müzik programını sunmaya başlamıştır. Bu programların ardından haber programları hazırlayıp sunan Öykü Serter, daha sonrasında ünlü konukları ağırladığı programlar sunmaya devam etmiştir. Ünlü sunucu 26 Şubat 1975 doğumludur 2022 yılı itibari ile 47 yaşındadır.

Öykü Serter Nerede Oturuyor?

Kariyerine birçok TV programı ve yarışması sığdıran başarılı sunucu Öykü Serter, Ankara Ted kolejinden mezundur. Hacettepe’de lisans hayatına başlayan Öykü Serter Galatasaray Üniversitesi’ndeki eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır. Halen İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Öykü Serter’in Sevgilisi Kimdir?

Öykü Serter aşk hayatı ile de sık sık magazin gündemini meşgul etmiş bir isimdir.1999-2005 yılları arasında çalkantılı bir ilişki yaşadığı Kargo grubunun başarılı solisti Koray Candemir ile aşk yaşamıştır. Armağan Çağlayanın sunduğu “Gör Beni“ adlı programda bir dönemler, evli iş insanı Levent Atılay ile bir ilişki yaşadığını da itiraf etmiştir.

Öykü Sertel Evli Mi?

Öykü Serter ekran önündeki başarısı kadar, lisans başarılarıyla da adından söz ettirmektedir. Giriş seviyesinde Osmanlıca çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Öykü Serter güzel olduğu kadar başarılı da bir isimdir. Öykü Serter bekardır ve hiç evlilik yapmamıştır.

Öykü Serter Aslen Nereli?

Öykü Serter Türkiye’nin en sevilen ve beğenilen sunucularından biridir. 2 üniversite bitirmiş olmasının yanında yüksek lisans, doktora ve yüzücülük alının da madalyalara sahiptir. Ted Ankara Koleji mezunudur ve aslen Ankara Çankaya doğumludur.

Öykü Serter Nereden Mezun?

Ekran önü ve medya da göstermiş olduğu performansın aynısını lisans hayatında da göstermiş olan Öykü Serter 2 üniversite mezunudur. Ted Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatını ve ayrıca Latin dili bölümünü bitirmiştir. Eğitim hayatına Galatasaray Üniversitesi Radyo TV yüksek lisansıyla devam etmiş, Bahçeşehir Üniversitesi’nde sinema ve medya doktorasını tamamlamıştır.

Öykü Serter Anne Ve Babası Kimdir?

Öykü Serter 1975 Ankara Çankaya doğumludur. Babası yeminli mali müşavir olan Öykü Serter’in annesi ev hanımıdır. Öykü Serter, İstanbul CHP milletvekili Nur Serter’e hem görüntü hem de soy isim benzerliğinden dolayı sık sık haber olmasıyla ilgili de Nur Serter’in kızı olmadığını ve kendisiyle herhangi bir şekilde tanışmadığını açıklamıştır.

Öykü Serter Alevi Mi?

İddialı kıyafetleri, sporculuktan gelen kaslı ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine toplayan başarılı sunucu Öykü Serter, aynı zamanda milli takıma kadar yükselmiş bir sporcudur. İktidar ile ilgili yapmış olduğu sert eleştiriler ile bir dönem medyanın hakkında en çok haber yaptığı isimlerden biriydi. Öykü Serter’in alevi olup olmadığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Öykü Serter’in Sunduğu Programlar Nelerdir?

Birçok yarışma programı sunmuş ve jüri üyeliği yapmıştır. Ekranların en çok aranan ve en başarılı sunucularından biridir. Bir dönem oyunculukta yapmış olan sunucu, 3 tane dizide boy göstermiştir. Düzgün fiziği ve konuşma üslubuyla izlerken keyif aldığımız Öykü Serter’in kariyerine biraz daha yakından bakalım.

İstanbul Şahidimdir (dizi)

Ah bir Polis Olsam (dizi)

İşler Güçler (dizi- konuk oyuncu)

Sunuculuk yaptığı yarışma programları,

Biri Bizi Gözetliyor

Akademi Türkiye

MasterChef Türkiye

Star Akademi

Bu Tarz Benim

Rising Star Türkiye

Fenomen

İşte Benim Stilim

Göz 6

Survivor Panorama

Şef Akademi

Şef Akademi Doğada

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir