Orkun Işıtmak Kaç Yaşında?

Orkun Işıtmak Kaç Yaşında?
18.10.2022 15:21
İlginç ve komik videolarıyla tanınan yakışıklı youtuber Orkun Işıtmak, en yaratıcı isimlerden biri olarak ilgileri çekmektedir. Orkun Işıtmak kaç yaşında, boyu kaçtır, evli mi? Orkun Işıtmak babası kimdir, eski sevgilileri kimdir? Orkun Işıtmak boşandı mı? İşte tüm detaylar...

Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996 yılında İzmir'de dünyaya geldiği bilinmektedir. 2022 yılı itibariyle 26 yaşında olan Işıtmak YouTube'da faaliyet gösteren vlogger, youtuber olarak bilinir. Orkun Işıtmak, İstanbul Üniversitesi'nde okumuştur ve 2012'den bu zamana dek eğlence ve oyun içerikli videolar çektiği biliniyor. Yakışıklı vlogger Işıtmak, 2018'de  "Iyi Oyun" isimli bir filmde de rol almıştır.

Orkun Işıtmak Boyu Kaçtır?

Orkun Işıtmak 1.83 boyunda 77 kilo ve Oğlak Burcu olduğu bilinmektedir. Her videosu ilgiyle takip edilen ve en çok izlenenler listesinde başında yer yalan YouTuber çektiği her video ile ününe ün kattığı söylenmektedir. İlk olarak korku oyunları içeriği ile sevenlerinin karşısına çıkmış ardında bir risk alarak tamamen vlogger olduğu bilinmektedir.

Orkun Işıtmak, günümüzde Youtuber kavramının getirdiği en önemli ve en yaratıcı isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmektedir. Oyun videolarından ziyade zaman içerisinde yaptığı Challenge videoları ile de birlikte yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini konuşturan yakışıklı Işıtmak, dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen isimlerden birisi olduğu biliniyor.

Orkun Işıtmak Evli Mi?

Çok sevilen youtuber Orkun Işıtmak 2021 yılında Merve Yorgancılar ile evlendiği bilinmektedir. Merve Yorgancılar, Hisar Eğitim Vakfı'ndan mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü bitirdi ve özel bir şirkette pazarlama iletişimi uzmanı olarak çalıştığı bilinmektedir. YouTuber Orkun Işıtmak, bir süredir aşk yaşadığı Merve Yorgancılar ile nikah masasına oturmuştur.

Orkun Işıtmak Eski Sevgilileri Kimdir?

Orkun Işıtmak 2021 yılında Merve Yorgancılar ile hayatını birleştirdiği bilinmektedir. Ünlü youtuber Merve Yorgancılar ile birlikte olmadan önce eski sevgilisinin Oya olduğu bilinmektedir. Ayrıca en yakın kız arkadaşının Sude Alkış olduğunu söylemiştir.

Orkun Işıtmak Babası Kimdir?

Ünlü Youtuber’ın tam adı Orkun Can Işıtmak olarak bilinmektedir. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi hala İzmir’de yaşadığı biliniyor. Babası tarih öğretmeni olduğu bilinmekle beraber isminin ne olduğu bilinmemektedir.

Işıtmak, lise eğitimini Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra, İstanbul Üniversitesi'ni kazanarak İstanbul'a taşındı fakat Youtuber'lıkta daha profesyonel hale gelmek, daha kaliteli ve güzel içerikler oluşturmak hayatını yaşamak için eğitimine bir süre ara vermiş ve üniversiteyi yarım bıraktığı bilinmektedir. Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, daha 11 yaşında iken çekmiş olduğu sihirbazlık videolarıyla ün kazandığı biliniyor. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken yakışıklı Youtuber Orkun Işıtmak, 2011 yılından beri Youtube'a içerik üretmektedir.

Orkun Işıtmak Boşandı Mı?

Geçtiğimiz yıl Merve Yorgancılar ile dünya evine giren Orkun Işıtmak'ın henüz çocuğu yoktur ve boşanmamışlardır. Birlikte güzel yaşamını devam eden çift sosyal medyalarından fotoğraf paylaşmaktadırlar. Orkun Işıtmak’ın 2022 yılı itibariyle sosyal medyasında 2,9 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir