Oğlak Dolunayı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Burçları Etkileyecek?

Oğlak Dolunayı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Burçları Etkileyecek?
12.07.2022 15:42
13 Temmuz'da başlayacak olan Oğlak Dolunayı, birçok burcu derinden etkileyecek. Peki, Oğlak Dolunayı hangi burçları etkileyecek? Oğlak Dolunayı'nın etkileri nelerdir? İşte madde madde Oğlak Dolunayı'ndan etkilenecek burçlar..

Yengeç Burcu Oğlak Dolunayı'ndan Nasıl Etkilenecek?

Dolunaylar ayın ışığının en yoğun olduğu, olayların aydınlandığı, nihayete erdiği dönemlerdir. Bu durumda geçtiğimiz Yengeç Yeniayında başlayan olayların, koşulların netleşmesi sonuca doğru yol alması öngörülebilir.  Lilith etkili Yengeç Yeniayında başlayan ifşaların cezalarının kesildiğine tanık olabiliriz örneğin.

Oğlak Burcu Oğlak Dolunayı'ndan Nasıl Etkilenecek?

Oğlak Burcu sorumluluk alma, disipline olma, başarma ile ilişkilidir. Dolunayda bu sorumluluk hissini yoğun olarak yaşayacağız. Yöneticisi Satürn uzun süredir düğümleri kareleyerek denetimde zaten. Bu Dolunayda da ödül ve ceza sisteminin sonuçlarını göreceğiz bireysel hayatlarımızda. Yengeç oğlak aksı söz konusu olunca tabi ki ilişkiler de çok  gündemde olacak. Ve kavuşum halindeki Plüto, Uranüs'ün de desteği ile kokuşmuş, çürümüş, toksik tüm yapıları sert etkilerle dönüşüme zorlayacak. Plütonun geçtiği yerde hiçbir şey eskisi gibi kalmaz. Yıkar yeniden yapılandırır ama bu zaten olması gerekendir çoğu zaman. Varlık başta çok idrak edemese de,  sistemde her zaman olması gereken olur...


Terazi ve Koç Burcu Oğlak Dolunayı'ndan Nasıl Etkilenecek? 

Dolunayın etkisini, başta Oğlak Burçları olmak üzere, Yengeç, Terazi ve Koçlar yani Öncü Burç grubu en yoğun şekilde hissedecek. Özellikle 21 derece civarında (16-26 derece) gezegen ve ya ışıkları olan (Ay ve Güneş) Öncü Burçlar, bulunduğu ev ve gezegen konularında dönüştürücü etkiler alacaklar. Ama en çok etkiyi her zaman tam derece üzerinden etki alanlar alır bu tür astrolojik olaylarda.

Boğa-Başak-Balık-Akrep Burcu Oğlak Dolunayı'ndan Nasıl Etkilenecek?

İkincil ve olumlu diyebileceğimiz, daha yumuşak etki alacak olanlar ise, Boğa, Başak, Balık ve Akrep Burçları olacak. Onlar da bir takım dönüşümler yaşayacak ama gökyüzü onları çok  fazla yormayacak. 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir