Melek Sayıları Ne İşe Yarar?

Melek Sayıları Ne İşe Yarar?
10.01.2023 20:51
İlahi bir mesaj içerdiği düşünülen sayılara melek sayıları denilmektedir. Melek sayıları hakkında akıllara takılanlara yanıt bulacağız. Melek sayıları ne işe yarar, nasıl bulunur, doğru mu, gerçek midir? Melek sayıları kuranda yazar mı, nasıl kullanılır, nasıl okunur? Detaylara birlikte bakalım.

Her bir sayının sayısal değeri dışında başka anlam ve enerjilerde olduğuna inanılan bir sayı dizisidir. Çeşitli yerlerde karşımıza çıkan, yol gösterdiğine inanılan, başka bir evrenin mesajları olduğu düşünülen bu sayılara melek sayıları denilmektedir. Sıkıntılı ve çıkmazda gibi hissettiğimiz bir zamanda ya da şansa ihtiyacımız olduğunda hayatla daha güçlü bir bağlantı kurmamızı sağlar.

Melek Sayıları Nasıl Bulunur?

Melek sayıları 3 veya 4 tane aynı rakamın ardı ardına sıralanması ve farklı zamanlarda aynı karşımıza çıkmasına denilmektedir. Tekrar eden bu sayıların sizi melek işaretiniz olduğuna inanılır. Örneğin dijital saatlerde 15.15 ya da 11.11 şeklinde sıralanması gibidir. Sürekli sıralanan sayılara denk geliyorsanız bu evrenin size bir tür mesaj göndermesidir.

Melek Sayıları Doğru Mu?

Ardı ardına sıralanmış 3 veya 4 tane tekrarlanmış sayı görüyorsanız ve bu başınıza sürekli olarak geliyorsa bunun evrenin bir mesajı olarak algılanmasına melek sayıları denilmektedir. Hayatınızda bir şeylerin yolunda gideceğine ve güzel sürprizlerle karşılaşacağınıza inanılmaktadır. Ancak melek sayıları üzerinde bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçekliği yoktur. Bu insanın evren ile olan ilişkisinden kaynaklı bir inanıştır.

Melek Sayıları Gerçek Mi?

Saatlerde, kasa fişlerinde, araba plakalarında, tabelalar da, telefon numaralarında melek sayıları ile karşılaşabilirsiniz.  Bu yöntemle meleklerin bizimle konuştuğuna ve başka bir evrenden mesajlar gönderdiklerine inanılmaktadır. Ancak melek sayılarının kanıtlanmış bilimsel bir dayanağı bulunmamaktadır.

Melek Sayıları Kuranda Yazar Mı?

Kuran’da Allah’ın meleklerine inanmak şartı bulunmaktadır.  Çünkü melekler Allah için elçilik yapan görevlilerdir. Allah adına dünya ve evrendeki tüm canlılar için çalışırlar. Ayrıca Kuran-ı Kerim’de melekler sayısal bir değer ile de ifade edilmiştir. (69. Hakka, 17.)’de Melekler için 8 sayısının kullanıldığı bir ayet yer almaktadır. Bu Allah’ın tahtını taşıyan 8 tane meleği ifade etmek için kullanılmaktadır. Ancak sıralanmış sayıların meleklerden gelen bir mesaj olarak algılanabileceği konusunda net bir ifade yer almamaktadır.

Melek Sayıları Nasıl Kullanılır?

Numaralar aracılığı ile meleklerin bizlere mesaj gönderdiğine inanılan sayı dizisine melek sayıları denilmektedir. Bunun bir tesadüf mü yoksa evrenin gerçekten bir mesaj gönderip göndermediği ise net bir şekilde kanıtlanmış olmasa da melek sayılarına çok fazla inanan insan var. Hatta hayatlarını buna göre düzenleyen ve bu işaretlere göre adım atan kişiler oldukça fazladır. Melek sayıları ise şu şekilde yorumlanıp kullanılır.

1: Kendine güven ve başarılı olacağına inan

2: Dur ve hayattan ne istediğini bir kez daha düşün

3: Duygularını serbest bırak

4: Hayatına ve kendine dikkat et

5: Şans

6: Zamanını nasıl harcadığını düşün

7: Dinlen ve Sessiz kal

8: Zor bir dönem

9: Empati ve Nezaketli ol. Kendini önemse ve dinle

0: Sonsuzluk

Melek Sayıları Nasıl Okunur?

3 ya da 4 tane aynı sayının arka arkaya gelmesine melek sayıları denilmektedir. Günlük hayatta her yerde ve her an karşımıza çıkabilirler. Melek sayılarının anlamının olumlu ve iyiliği simgelediğine inanılmaktadır.

 Örneğin 11.11= yüksek bilinç frekansı 00.00 = sonsuz etki ve güç 07.07= adım atacağınız her ne ise melekler tarafından onaylandığı 777= bir şeylerin daha iyiye gideceğine dair güvence 444=meleklerin sizi koruma altına aldığı 222= huzur ve güven şeklinde yorumlanmaktadır.

333= teşvik 555= insan, akıl ve yaratıcılık 666= uyandırma çağrısı 888= verimli işlere ve kendini göstermeye 999= büyük değişimlere göre yorumlanmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir