Marvel Severler Çok Mutlu Olacak: Madame Web Filmi Geliyor!

 Marvel Severler Çok Mutlu Olacak: Madame Web Filmi Geliyor!
22.07.2022 16:10
Sony'nin merakla beklenen Madame Web filmi, hayranların yakından takip ettiği süper kahraman projeleri arasında yer alıyor. Film hakkında henüz her şey bilinmese de hayranlar proje hakkında birkaç detay öğrenebildi. Peki Madame Web filminin konusu ne? Madame Web’in karakter özellikleri ve güçleri neler? İşte, filme dair merak ettiğiniz tüm detaylar…

Sony, Madame Web'in 7 Temmuz 2023'te vizyona gireceğini duyurmuştu. Ancak çekimlerin 2022 yazında başlamasıyla filmin vizyon tarihi ertelendi. Filmin piyasaya sürülmesi, Sony'nin 13 Ocak 2023'te vizyona girecek olan diğer filmi Kraven the Hunter'dan sonra olacak. 

Madame Web Filmi Konusu Nedir?

Madame Web , "psişik yetenekleri örümcek dünyasını görmesine izin veren kâhinleri takip eden bir başlangıç ​​hikâyesi olacak." Sony'nin özeti, bunun bir başlangıç ​​hikayesi olacağını doğrulamanın dışında, Madame Web'in karakterinin kim olduğunu pekiştirdi.

Madame Web Nasıl Bir Karakter?

Madame Web, Örümcek Adam özelliklerinde tipik olarak destekleyici bir karakterdir. Kendini hayatta tutmak için bir yaşam destek sistemi kullanan, önsezi yetenekleri olan bir falcı. Ne yazık ki, duyurudan bu yana ayrıntılar azdı ve Sony'nin film hakkında söyleyecek çok az şeyi var.

Madame Web Güçleri Nelerdir?

Madame Web, Spider-Man çizgi romanlarında destekleyici bir karakterdir. Madame Web'in resmi adı olan Cassandra Webb;  hareket etmeyi ve nefes almayı zorlaştıran kronik bir nöromüsküler hastalığa sahip olan, kör ve yaşlı kâhin bir kadındır. Aynı zamanda, genç kahramanın rehberliğe ihtiyacı olduğunda ve hatta Parker'ın gerçek kimliğini bildiğinde, Örümcek Adam olarak da bilinen Peter Parker'a tavsiyelerde bulunur. Web, yaşam destek makinesi olarak da kullanılabilen ağ şeklindeki bir sandalyeye oturan ve suçla savaşmak için psişik güçlerini kullanan bir karakterdir.

Madame Web Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Dakota Johnson’ın Madame Web karakterini canlandıracağı filmin oyuncu kadrosunda Euphoria'nın çıkış yapan yıldızı Sydney Sweeney de yer alıyor. Sweeney’in,  Johnson'ın seçilmesinden kısa bir süre sonra henüz açıklanmayan bir başrolde yer aldığı açıklandı. Sony, son birkaç aydır Madame Web'in kadrosunu tamamlamaya hazırlanıyor. Kadroya eklenen en büyük isim ise bu ayın başlarında filme yeni katılan Emma Roberts oldu. Diğer önemli oyuncular arasında ise Tahar Rahim, Isabela Merced ve Celeste O'Connor yer alıyor.

Madame Web'in oyuncu kadrosunda çok sayıda ünlü isim var. Ancak hayranlar oyuncuların hangi rolleri oynayacaklarını, karakterlerinin klasik Spider-Man çizgi roman karakterleri mi, farklı evrenlerden karakterlerin varyasyonları mı yoksa film için yepyeni icatlar mı olacağını merak ediyor. Film, gizemle dolu olduğu için hayranların cevap alması biraz zaman alabilir.

Madame Web Spider Woman’ı Kim Oynayacak?

Ünlü oyuncu Dakota Johnson, filmde Madame Web olarak rol aldı. Grinin 50 Tonu serisindeki rolüyle tanınan Johnson, o zamandan beri birçok Hollywood projesinde rol aldı. Johnson, Şubat 2022'de Instagram hikayelerine bir örümcek ağı emojisi göndererek haberi doğrulamıştı.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir