LOL Annie Nasıl Oynanır?

LOL Annie Nasıl Oynanır?
14.05.2022 12:13
LOL Annie, ateş gücüne sahip olan çocuk bir büyücünün hikâyesini anlatmaktadır. Annie, sevimli bir çocuk gibi görünse de çokbilmiş ve tehlikeli bir büyücüdür. LOL Annie’nin nasıl oynandığı, LOL Annie’nin replikleri, LOL Annie’nin güçleri ve LOL Annie’nin ne zaman çıktığı ile ilgili bütün merak edilen bilgileri sizin için bir araya getirdik.

LOL Annie oyununu oynamak için Annie karakterinin güçlerini kullanmak gerekmektedir. Annie karakteri koridorda rakiplerine karşı güçlü bir baskı kuramamaktadır. Bu sebeple Annie’nin güçlerini doğru bir şekilde kullanmak önemlidir. Pasif yeteneği ile rakibe karşı bir şey fırlatabilir ve zafer alabilirsiniz. Mana özelliğini dikkatli bir şekilde kullanarak git gel yapmadan Q yeteneği ile vuruşunuzu yapabilirsiniz. Annie karakterinin hareketliliğe dair bir özelliği olmaması nedeniyle oyunu oynarken etrafta zararlı bir şey olmadığından emin olmanız gerekmektedir.  Lakabı karanlık çocuk olan Annie, tehlikeli, ancak silahsızlandıracak kadar erken gelişmiş bir karakterdir. Ateşe doğal bir yatkınlığı olan Annie, yaşamının ilk zamanlarında bu yeteneğini kontrol etmeyi öğrenmiştir. Annie’nin sevdiği şey ise oyuncak ayısı Tibbers’i çağırmaktadır.

LOL Annie Ne Zaman Çıktı?

LOL Annie, 27 Ekim 2009 tarihinde çıkmıştır. League of Legends oyununun temellerini öğrenmek için ideal şampiyonlardan biri olan Annie, takım savaşlarında fayda sağlayan basit bir forma ile herhangi bir seviyedeki şampiyon havuzunda kullanabilmektedir.

LOL Annie Replikleri Nelerdir?

LOL Annie’nin replikleri şunlardır:

"Kitaplarımı getirdim! Umarım sorun yoktur."

"Küller, küller, hepsi düşer."

LOL Annie Nerde Oynar?

LOL Annie karakteri çevrimiçi olarak oynanmaktadır. Annie, League of Legends oyununun bir karakteridir. Bu oyun resmi site üzerinden oynanan online bir oyundur.

LOL Annie Güçleri Nelerdir?

LOL Annie’nin güçleri arasında Kundakçı, Yok et, Ateşle, Alev Kalkanı ve Çağır: Tibbers yer almaktadır. Kundakçı gücü sayesinde 4 güç kullanılır ve hedefin sersemletilmesini sağlar. Yok Et yani Q gücü ise Annie’nin Mana ile dolu olan ateş yollamasını sağlar ve hedef yok edilirse Mana’nın bedeli kazanılmış olur. Ateşle gücünü kullanarak Annie karakteri güçlü bir ateş püskürtür ve tüm hedeflerin zarar görmesini sağlar.

Annie karakterinin ya da takım arkadaşının hızlı olmasını sağlayan Alev Kalkanı gücü aynı zamanda kalkan görevi görür. Bunun yanı sıra Annie’ye saldıran rakiplerin hasar görmesini sağlar. Annie’nin güçlerinden biri olan Çağır: Tibbers gücü ise Annie’nin ayısı Tibbers’ın ete bürünmesidir. Bu sayede alandakilere zarar verilir ve Tibbers’a yakın olan kişilere saldırılmasını ve yakmasını sağlayabilir.

LOL Annie Ultisi Nedir?

LOL Annie Ultisi, pasifin dolu olması ile güçlü bir kullanım sunar. Pasifin dolu olmaması durumunda hasar yeterli olsa dahi düşman kaçabilmektedir.  

LOL Annie Kaç Yaşında?

LOL Annie, pirokinetik güce sahip bir çocuk büyücüdür.

LOL Annie Seslendiren Kimdir?

LOL Annie’yi Beliz Kobanbay seslendirmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir