Kısmetse Olur Çağrı Kimdir?

Kısmetse Olur Çağrı Kimdir?
30.01.2023 21:42
Fenomen yarışma programı kısmetse olur evinin damat adayı Çağrı Özer hakkında merak edilenlere bakalım. Kısmetse olur Çağrı kimdir, instagram adresi nedir, kaç yaşında, aslen nereli, burcu nedir? Kısmetse olur Çağrı boyu kaçtır, hangi restoranda, kime benziyor, ne iş yapıyor, soyadı nedir? İşte detaylar.

Yepyeni sezonuyla Youtube platformunda tekrardan yayınlanan kısmetse olur: aşkın gücü programı yarışmacılarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Programın son haftalarında yarışa dahil olan ve gelin adaylarından Yeliz Açıkel’e aday olarak geldiğini söyleyen Çağrı şimdilerde yarışmanın bir diğer öne çıkan gelin adayı Şeydanur ile tanışma yoluna girdiğini açıkladı. Çağrı İstanbul’da yaşıyor ve gece kulübü ayrıca da restoran işletmeciliği yapmaktadır.

Kısmetse Olur Çağrı İnstagram Adresi Nedir?

Yarışmacı adayları takipçi sayılarıyla da dikkat çekiyor. Yarışmadaki öne çıkan adayların son dönemde izlenme ve takipçi kitlesinin büyük oranda artışına şahitlik etmekteyiz. Çağrı Özer’in instagram adresi ise “cagriozerr_“ dir.

Kısmetse Olur Çağrı Kaç Yaşında?

Yarışmaya son haftalarda dahil olan damat adayı Çağrı Özer değişik saç stili ve giyim tarzıyla kısa sürede dikkatleri üzerine topladı. Yarışmaya girdiği ilk hafta Yeliz’e talip olarak gelen Çağrı şu anda Şeydanur ile tanışma yolunda.  Çağrı Özer 25 yaşındadır.

Kısmetse Olur Çağrı Aslen Nereli?

Kısmetse olur: aşkın gücü yepyeni yarışmacı adayları ile Youtube ‘da geçtiğimiz ay yayınlanmaya başladı. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve sosyal medyada büyük ses getiren program ilginç yarışmacıları ve düşmeyen tansiyonu ile kitleleri peşinden sürüklemeye devam edecek gibi görünüyor. Son haftalarda erkekler evine dahil olan yarışmacı Çağrı Özer hakkında da detaylar merak edilmeye başlandı. Çağrı İstanbul’da yaşıyor ve işletmecilik yapıyor. Aslen Ankaralıdır.

Kısmetse Olur Çağrı Burcu Nedir?

Gelir gelmez çalkantılı olayların içerisinde kendisini bulan Çağrı gelin adaylarına karşı düzgün üslubu ve kibar olmasıyla gelinlerin sempatisini kazanmış durumda. Eve girdiği ilk anda soru yağmuruna tutulan Çağrı Yeliz’e aday olarak geldiğini belirtmiştir. 2 Aralık 1998 doğumludur. Genç damat adayı Yay burcudur.

Kısmetse Olur Çağrı Boyu Kaçtır?

Kısmetse olur: aşkın gücü evinin yeni damat adayı Çağrı Özer, aradığı gelin adayının yanına yakışması ve kendisini taşıması gerektiğini vurgulamıştır. Ayrıca kendisini evliliğe hazır hissettiğini ve bir gelin adayı bulmaya geldiğini de belirtmektedir. Çağrı Özer’in boyu 1.90’dır.

Kısmetse Olur Çağrı Hangi Restoranda?

Youtube kanalında haftanın 6 günü yayın yapan program kısmetse olur: aşkın gücü evinin en dikkat çeken damat adayı Çağrı Özer’dir.  İşletmecilik, oyunculuk, sunuculuk ve modellik yaptığını belirtmiştir. Ankara’da ailesine ait olan restoran zincirlerinin de işletmeciliğini yürüten Çağrı daha önce figüran olarak yer aldığı dizi projelerinin karelerini sosyal medyasından da sık sık paylaşmaktadır.

Kısmetse Olur Çağrı Kime Benziyor?

Giyim ve saç stili ile hemen fark edilen Çağrı takıntı derecesinde giyimine önem verdiğini belirtmiştir. Uzun saçları ve modern giyim tarzıyla hemen kızlar tarafından fark edilmiştir. Yarışmacının kime benzetildiğine dair net bir kaynak bulunmamaktadır.

Kısmetse Olur Çağrı Ne İş Yapıyor?

Kısmetse olur evinin damat adayı Çağrı Özer oyunculuk ve modellik yapmaktadır. Ayrıca Ankaralı olduğu bilinen Çağrı ailesine ait olan restoran zincirlerinin de işletmeciliğini yürütmektedir. Sosyal medya hesabından da sık sık işlerini paylaşmaktadır.

Kısmetse Olur Çağrı’nın Soyadı Nedir?

Öykü Serter’in başarılı sunuculuğu ile Youtube platformundan izleyici kitlesine seslenen kısmetse olur: aşkın gücü tam gaz yolculuğuna devam ediyor. Her geçen gün izleyicisi katlanarak Youtube platformunda en çok izlenen içeriklerden biri olan kısmetse olur evinin dikkat çeken damat ve gelin adayları hakkında merak edilenler de gün yüzüne çıkıyor. Damat evine yeni katılan Çağrının soyadı Özer’dir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir