Jennifer Lopez Burnu Estetik Mi?

Jennifer Lopez Burnu Estetik Mi?
24.11.2022 22:07
Burun estetiği sıkça yapılan operasyonlardan biri olarak bilinmektedir. Jennifer Lopez, Julia Roberts, Michael Jackson burnu estetik mi? Scarlett Johansson burnu estetik mi? Jennifer Lawrence, Jülide Ateş, Justin Bieber, Jennifer Connelly, Ji Chang Wook burnu estetik mi? İşte tüm detaylar...

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez güzelliğini spor ve diyete borçlu olduğunu söylemiştir. Ayrıca ünlü isim küçük estetikler yaptırmıştır.

Estetik operasyon geçirmesine rağmen geçirmediğini söyleyen birçok ünlü var fakat estetik alanındaki ilerlemeler sayesinde günümüzde daha iyi ve genç görünmek için bıçak altına yatmaya duyulan ihtiyacın giderek azalması da bir gerçek olarak bilinmektedir. Jennifer Lopez burnu estetik olarak bilinmektedir.

Julia Roberts Burnu Estetik Mi?

Julia Roberts'ın 1996 yapımı Stephen Frears filmindeki görüntüsüyle gündeme geldiği bilinmektedir. Bilinenlere göre Roberts, sahip olduğu burnunu estetik yardımıyla uzattırmıştır.

Fakat Roberts, baskılara direnerek yüzüne estetik yaptırtmadığını ama böyle yaptığı için de kariyerini tehlikeye attığını açıklamıştır. 46 yaşındaki Oscar'lı aktris, Lancome kozmetik firmasının yeni yüzü olarak You Magazine adlı dergiyle bir konuşma gerçekleştirmiştir.

Michael Jackson Burnu Estetik Mi?

Micheal Jackson 1988'de yayınlanan otobiyografisi Moonwalk'ta da iki burun estetiğinin yanı sıra çenesinde kasıtlı olarak oluşturulan gamzeye sahip olduğunu açıklamıştır.

2002 yılında Jackson'ın gerçek burnunun tamamen düştüğü ve protez burun kullanmaya başladığı söylentileri medyada gezinmiştir.

Jackson yıllarca sadece iki rinoplasti operasyonu yaptırdığını söylemişti. Ünlü isim başka ameliyat iddialarını reddetmiştir.

Scarlett Johansson Burnu Estetik Mi?

Scarlett Johansson'un burnu yıllar içinde daha da küçülmüş gibi bir imaj bulunmaktadır. Scarlett Johansson'un, burnuna estetik yaptırdığı gözle görülmektedir. Gençlik fotoğrafları ile yetişkinlik halleri kıyaslandığında ünlü oyuncunun yüzünde dikkat çeken başka bir estetik bulunmamaktadır.

Jennifer Lawrence Burnu Estetik Mi?

Birçok ünlü daha güzel görünebilmek için estetik ameliyat olduğu bilinmektedir. Çoğunun ortak noktası ise göğüs büyültme ameliyatları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Estetik cerrahisinin gelişmeyle birlikte güzellik algısı da değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Jennifer Lawrence burnu estetik operasyonu geçirdiği bilinmektedir.

Jülide Ateş Burnu Estetik Mi?

Jülide Ateş, 90’lı yıllarda gençlerin gözdesi olarak bilinmektedir. Modern Türk kadını olarak birçok gence de örnek olmuştur. 1990'da Türkiye Güzeli seçildiği bilinen ünlü isim 1993'te burun estetiği yaptırmıştır. Güzel isim haber spikeri olacağı zaman yakın kadrajda burnu büyük gözüktüğü için bu estetik operasyonunu geçirdiğini söylemiştir. Estetiğe değil estetikte abartıya karşı olduğunu söylemiştir.

Justin Bieber Burnu Estetik Mi?

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber hakkında birçok merak edilen soru bulunmaktadır. Bu sorulardan bir tanesi de ünlü şarkıcının burun estetiği yaptırıp yaptırmadığıdır. Ünlü ismin burun estetiği yaptırdığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Jennifer Connelly Burnu Estetik Mi?

Jennifer Connelly, kariyerine çocuk modellik yaparak başlayan Oscar Ödülü ve Altın Küre Ödülü kazanmış Amerikan oyuncu olarak tanınmaktadır. Güzel oyuncu burun estetiği operasyonu geçirmiştir. Estetiğe karşı bir önyargısının bulunmadığını söylemiş ve burun estetiği olduğunu duyurmuştur.

Ji Chang Wook Burnu Estetik Mi?

Estetik operasyonu K-Pop idolleri gibi pek çok insanın istediği yüz/vücut hatlarına sahip olmanın bir yolu olarak bilinmektedir. Güney Kore’de plastik cerrahi sadece sanatçılar veya K-Pop idolleri arasında değil, aynı zamanda sıradan insanlar arasında da oldukça popüler olmuştur.

Aktör  Ji Chang Wook, inanılmaz yeteneği kadar gerçekçi olamayacak kadar iyi görünümüyle de hayranları tarafından sevilmektedir. Ameliyat öncesi fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra bile hayranları onun hayatı boyunca iyi göründüğünü söylemişlerdir. Operasyon geçirdiği bilinmekle beraber burun estetiği geçirdiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir