Hangi Burcun Erkeği Aldatmaz?

Hangi Burcun Erkeği Aldatmaz?
01.09.2022 15:07
Pek çok insan aldatmaya meyilli olabilmektedir. Peki hangi burcun erkeği aldatmaz? Siz okuyucularımız için haberimizin detaylarında bu konudan bahsettik.

Bazı insanların romantik ve cinsel ilişkilerde sadık olmadığı talihsiz bir gerçektir. Bu yüzden sadık ve bağlı bir ortak bulduğunuzda, onları yakın tutmanız gerekir! Bahsedeceğimiz üç burçtan herhangi birine sahip kişilerin sadık olmaları garanti edilmese de, onların genellikle oldukça adanmış, sevgi dolu insanlar olduklarından emin olabilirsiniz. Bu onların doğasının bir parçasıdır, özellikle de bu burçlardan herhangi biri Venüs yerleşiminize denk geliyorsa (İpucu: haritanızı okuyun!). Geçen sefer bahsettiğimiz gibi, “iyi” veya “kötü” bir burç yoktur. Pop astrolojisinde, çoğumuz belirli işaretlerin olumsuz olduğunu (İkizler ve Oğlak'ın haksız yere kötü bir üne sahip olduğunu),diğerlerinin ise olumlu olduğunu düşünme eğilimindeyiz. Bununla birlikte, her birimizin içinde iyi ve kötü bir şeyler olduğunu düşünmek istiyorum. Başkalarının ne gördüğü sadece kendimizi nasıl idare ettiğimize bağlıdır. Bu üç burcu kararlılıkları ve büyük sevme yetenekleri için kutluyorum. Her birinin kendi sadakat markası ve sevme şekli vardır, bu da onları aldatma olasılığı en düşük zodyak burçları yapar.

Yengeç Burcu Erkeği 

Yengeçler, burçlardaki eşlerini aldatma olasılığı en düşük kişilerdir. Sadakat, pratik olarak ahlaki kodlarında yazılıdır. Fiziksel alanlarını korumanın yanı sıra (yengeçler  evlerini maksimum topraklama için doğru şekilde almayı severler),aynı zamanda ilişkilerinde süper koruyucudurlar. Yengeçler, kutsal alanlarını paylaşmaktan, birbirinizin gözlerine bakarken yakalandığınız küçük anlara kadar, bağlı ilişkilerle ilgili her şeyi severler. Yengeç burcunun başka bir yere gitmesini beklemeyin.

Boğa Burcu Erkeği 

Boğa, zodyakta hile yapma olasılığı en düşük olan ikinci burçtur; çok soğukturlar! Boğa'nın Terazi kuzenleri gibi lüksü sevdiği doğrudur: pahalı liköre, yüksek kaliteli giysilere ve sık, eğlenceli sekse Boğa tarafından tapılır. Bununla birlikte, sadece tenin zevklerinden zevk almaları, ilişkilerde güvenilmez oldukları anlamına gelmez. Tam tersine! Boğalar partnerlerine yemin ederler ve bu zevkleri onlarla paylaşırlar. Adanmış yapıları onları mükemmel ve istikrarlı ortaklar yapar. Bir Boğa taahhüt verdiğinde, hiçbir kısıtlama olmaksızın taahhüt ederler.

Balık Burcu Erkeği 

Tabii ki bu listedesin tatlı Balık! Nezaketiniz ve büyük yürekliliğiniz eşsiz. Balık, zodyaktaki en duygulu burçtur (onlara “enerjik süngerler” diyorum) ve bu da onları genellikle sağlam ahlak yönüne yönlendirir. Balıklar incinmenin nasıl bir şey olduğunu bilirler -yine, her şeyi derinden hissederler ve bunu asla başka birine yaşatmak istemezler. Tek bir kişiyle vakit geçirmeyi, onları duygusal, fiziksel ve ruhsal seviyelerde yakından tanımayı tercih eden Balıklar için aldatma, masanın dışındadır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir