Hande Fırat Boşandı Mı?

Hande Fırat Boşandı Mı?
28.02.2023 22:32
Hande Fırat Boşandı mı, boyu ve kilosu kaçtır, CNN’den neden ayrıldı, doğum yeri neresidir? Hande Fırat hangi partili, ilk eşi kimdir, hangi kanalda, hangi gazetede yazıyor? Başarılı ve güzel Türk muhabir ve sunucu Hande Fırat hakkında merak ettikleriniz varsa yazımıza göz atabilirsiniz.

Hande Fırat’ın Nehir adında 2005 doğumlu bir kız çocuğu bulunmaktadır. Kızının babası ünlü iş insanı Metin Devrimci’dir. Çift uzun zaman evli kalmış ancak daha sonrasında bilinmeyen bir sebepten boşanma kararı almıştır. Hande Fırat şu anda aslen Aydınlı olan iş insanı Murat Özvardar ile evlidir. Çiftin 2017 yılından beri evlilikleri devam etmektedir.

Hande Fırat Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Hande Fırat Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon mezunudur. Henüz öğrencilik çağlarındayken mesleğe staj yaparak atılan Hande Fırat güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Ünlü spiker 1.74 cm boyunda ve 66 kilodadır.

Hande Fırat CNN’den Neden Ayrıldı?

Hande Fırat ismi adeta CNN Türk kanalı izle özdeşleşen bir haber sunucusudur.  3 yıl önce canlı yayında rahatsızlanmış ve programı erken bitirmek durumunda kalmıştır. Güzel sunucu hala CNN Türk’te sunuculuk yapmaktadır.

Hande Fırat Hangi Partili?

İktidar partisine ve özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan yakınlığı ile tanınan Hande Fırat’ın hangi partili olduğu merak ediliyor. Yazarlığını yapmış olduğu Hürriyet Gazetesi’nde siyaset ile ilgili konuları sık sık köşesine taşıyan ünlü gazetecinin hangi partili olduğu bilinmiyor. Kendisinin bu konuda yapmış olduğu bir açıklama bulunmamaktadır.

Hande Fırat Hangi Kanalda?

Daha önce Kanal D, BRT ve NTV gibi kanallarda çalışmıştır. Mesleğe henüz öğrenciyken çok genç yaşlarında atılan Hande Fırat’ın şu anda hangi kanalda görev yaptığı belirtiliyor. Hande Fırat şu Anda CNN Türk ekranlarında yayınlanan “ Gece Görüşü” adlı programı sunmaktadır.

Hande Fırat Hangi Gazetede Yazıyor?

Hande Fırat Türk TV kanallarının en bilindik ve sevilen haber yüzlerinden biridir. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile FaceTime konuşması yapmış, konuşma sırasında Erdoğan halkı sokaklara davet ettiğini söylemiştir. Bu konuşma uzun süre konuşulmuş hatta 2016 Altın Kelebek Ödülleri’nde “Yılın Medya Olayı“ ödülüne de layık görülmüştür. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme yaptığı telefonunu ise 15 Temmuz Müzesi’ne bağışlamıştır. Ünlü gazeteci Hürriyet Gazetesi’nde yazarlık yapmaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir