Haluk Levent'e Nasıl Ulaşabilirim?

Haluk Levent'e Nasıl Ulaşabilirim?
18.10.2022 12:56
Yaptığı yardımlar ile, yediden yetmişe ihtiyaç sahibi olan her bir kişiye ulaşması ile, müziği ile akıllarda yer edinmiş olan ünlülerimizden biri de Haluk Levent. Peki; Haluk Levent mal varlığı nedir ve nereden mezun? Haluk Levent’in çocuğu var mı ve Haluk Levent’e nasıl ulaşabilirim? Haluk Levent nerelidir, nereden mezun ve eski eşi kimdi? Haluk Levent nerede oturuyor? Tüm bu bilinmeyenleri sizlere sunabilme adına bir bir inceleyip bu haberimizde derledik.

Haluk Levent’in “Ahbap” adı altında bir yardım kuruluşu vardır. Bunun yanı sıra Twitter üzerinde de aktif bir kişidir. Haluk Levent’e bu kanallar aracılığı ile ulaşmak mümkündür.

Haluk Levent Nerelidir?

Haluk Levent, 26 Kasım 1968 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Haluk Levent, dokuz kardeşin sekizincisi olarak doğmuştur. Ailesi Nusayri fakat Arap değildir. Haluk Levent, ilkokul eğitimini Sabancı İlköğretim Okulunda görmüştür. Levent, Adana ilindeki Adana Atatürk Lisesinden mezun olmuştur.

Haluk Levent Nerede Oturuyor?

Haluk Levent Adana’da dünyaya gelmiştir. Hayatının büyük bir kısmını da orada geçirmiştir. Haluk Levent, şu anda İstanbul’da hayatında devam etmektedir.

Haluk Levent Neden Boşandı?

Haluk Levent ile Nesrin Yonarlar 13 sene evli kalmışlardır. Çift bir dönem boşanmaktan vazgeçmiştir. Sonrasında evlilik birliğinin temelden sarsılması sebebi ile 2017 senesinde çift boşanmıştır.

Haluk Levent Eski Eşi Kimdi?

Haluk Levent ile Nesrin Yonarlar 2004 senesinde dünya evine girmiştir. Bu evlilik yaklaşık olarak 13 sene kadar sürmüştür. Çift, 2017 senesinde boşanmışlardır.

Haluk Levent'in Çocuğu Var Mı?

Haluk Levent 2004 senesinde evlenmiştir. Bu evlilik Nesrin Yonarlar ile olmuştur. 2017 yılında boşanan çiftin Ela adında bir kız çocukları bulunmaktadır.

Haluk Levent Nereden Mezun?

Haluk Levent, ilkokul eğitimini Sabancı İlköğretim Okulunda görmüştür. Levent, Adana ilindeki Adana Atatürk Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite öğretimi için Karadeniz Teknik Üniversitesinde Orman Mühendisliği Bölümü’ne yerleşmiştir. Bunun ardından sırası ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nde öğrencilik yapmıştır. Üniversiteye giriş sınavında iyi sonuçlar elde eden Haluk Levent, kendisine uygun olan mesleği o dönem bulamamıştır. Daha sonraları, kendi parasını kazanmak için müziğe yönelmiştir.

Haluk Levent Mal Varlığı Nedir?

Haluk Levent, 26 Kasım 1968 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Haluk Levent, dokuz kardeşin sekizincisi olarak doğmuştur. Ailesi Nusayri fakat Arap değildir. Haluk Levent, ilkokul eğitimini Sabancı İlköğretim Okulunda görmüştür. Levent, Adana ilindeki Adana Atatürk Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite öğretimi için Karadeniz Teknik Üniversitesinde Orman Mühendisliği Bölümü’ne yerleşmiştir. Bunun ardından sırası ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nde öğrencilik yapmıştır. Üniversiteye giriş sınavında iyi sonuçlar elde eden Haluk Levent, kendisine uygun olan mesleği o dönem bulamamıştır. Levent’in üniversite yıllarında ailesinin durumunun da iyi olmadığı bilinmektedir.  Levent, bu dönemlerde ticaret ile de ilgilenmiştir. Levent, Adana’dan böylece ayrılmıştır ve ilk albümü çıkarmıştır.

Haluk Levent kendi çabaları ile ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedir. Bununla birlikte net mal varlığı bilinmemektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir