Hakan Eratik Kiminle Evli?

Hakan Eratik Kiminle Evli?
22.11.2022 23:09
Yeşim Salkım'ın eski eşi oyuncu Hakan Eratik'in hayatı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Hakan Eratik kiminle evli? Yeşim Salkım ve Hakan Eratik evli mi, yaş farkı nedir, ne zaman evlendi? Hakan Eratik kaç çocuğu var, neden boşandı, şimdi ne yapıyor, şiirleri nelerdir? İşte tüm detaylar...

Hakan Eratik, 2009 yılında ünlü şarkıcı Yeşim Salkım ile evlendiği bilinmektedir. 2015 yılında ise çift yollarını ayırdı.

Müzisyen Dursun Salkım'ın kızı Yeşim Salkım Ankara'da dünyaya gelmiştir. Kavaklıdere'de belli bir yaşa kadar yaşamıştır. Saint Benoît Fransız Lisesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü'nde öğrenim hayatına devam ettiği bilinmektedir.

Yeşim Salkım Hakan Eratik Evli Mi?

Yeşim Salkım ilk evliliğini genç yaşlarında yapmıştır. 20 yaşında iken 1989'da Mustafa İmre ile yaptığı bilinmektedir. En son evliliğini 2009 senesinde yapmıştır ve kendinden 7 yaş küçük oyuncu Hakan Eratik’le gerçekleştirdiği bilinmektedir. Fakat çift 2015 senesinde boşandılar.

Yeşim Salkım Ve Hakan Eratik Yaş Farkı Nedir?

En son evliliğini 2009 senesinde kendinden 7 yaş küçük oyuncu Hakan Eratik’le gerçekleştirmiştir. Ve 9 Nisan 2011 senesinde kızları Ada dünyaya gözlerini açmıştır. Çift fikir ayrılıkları sebebiyle 2015 senesinde boşandılar.

Hakan Eratik Kaç Çocuğu Var?

7 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hakan Eratik, oyuncu olarak bilinmektedir. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Hakan Eratik, Olağan Şüpheliler ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde canlandırma yapmıştır. 2009’da ünlü şarkıcı Yeşim Salkım ile evlenen Hakan Eratik’in bu evliliğinden 2011 senesinde” Ada” isimli kızları dünyaya geldiği bilinmektedir. Eratik ve Salkım çifti 2015 senesinde yollarını ayırdığı biliniyor.

Hakan Eratik Neden Boşandı?

Yol ayrılılarının ardından Yeşim Salkım bir basın açıklaması yaparak, Eratik ile 'dost' olarak yeni bir hayata başladıklarını açıklamıştır.

Yeşim Salkım ile Hakan Eratik, dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış sürpriz bir kararla nikah masasına oturarak hayranlarını şaşırtmıştı.

Hakan Eratik Yeşim Salkım Ne Zaman Evlendi?

Yeşim Salkım 5 kez evlilik yaptığı bilinmektedir. 2009’da ünlü şarkıcı Yeşim Salkım ile evlenmişlerdir. Fakat bu birliktelikleri anlaşmadıkları için uzun sürmemiştir.

Hakan Eratik Şimdi Ne Yapıyor?

Sözleri ve bestesi Bade Derinöz'e ait olduğu bilinen Niye Hayat isimli düeti ile gündemde yer aldığı bilinmektedir. Hakan Eratik, “Amiral Battı Kaçıyorusss” adlı tiyatro oyununda birlikte rol aldığı Yeliz Şar’la Instagram’da canlı yayın yapmıştır. Canlı yayın hayranları tarafından ilgi gördü.

Hakan Eratik Şiirleri Nelerdir?

Hakan Eratik’ in şiirlerinde dair bir bilgi bulunmamaktadır. Oynadığı dizi ve filmler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

·         Kara Kutu

·         Evlenmeden Olmaz

·         Bir Gece

·         Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi

·         Huzur Sokağı

·         Umutsuz Ev Kadınları

·         Bekle Beni Yarın

·         Görünmeyen

·         Bitmeyen Şarkı 

·         Cam Kırıkları

·         Sürgün Hayatlar

·         Sessiz Gemiler

·         Geniş Zamanlar

·         Sırça Köşk

·         Şarkılar Susmasın

·         Ödünç Hayat 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir