Hakan Çalhanoğlu Evli Mi?

Hakan Çalhanoğlu Evli Mi?
22.11.2022 23:07
Hakan Çalhanoğlu evli mi, boşandı mı? Hakan Çalhanoğlu ve eşi nasıl barıştı? Hakan Çalhanoğlu kaç yaşında evlendi, eşi kimdir, kaç çocuğu var? Hakan Çalhanoğlu oynadığı zeybek adı nedir? Kenan Sofuoğlu ve Hakan Çalhanoğlu kavga etti mi? Milli takımımızın sevilen oyuncusu Hakan Çalhanoğlu hakkında birçok soru hayranları tarafından merak ediliyor. İşte bu soruların tüm merak edilen cevapları bu yazımızda okurlarımızla...

A Milli takımımızın ve Milan'ın sevilen topçusu olarak bilinen ünlü isim Hakan Çalhanoğlu, Sinem Gündoğdu ile 2017 yılının nisan ayında evlenmişlerdir. Çiftin bu evlilikten iki çocuğu bulunmaktadır.

Hakan Çalhanoğlu Aralık 2012'de U-20 forması giymeye başlamıştır. Türkiye'de düzenlenen 2013 FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası kadrosuna dahil olarak sevenlerinin ilgisini gördü.

Hakan Çalhanoğlu Boşandı Mı?

İtalya'nın Milan takımında top koşturan ünlü isim Hakan Çalhanoğlu, eşi Sinem Çalhanoğlu ile bebek bekledikleri günlerde boşanma kararı aldıklarını açıklamışlardı. Fakat bu karar uzun sürmedi ve olumsuz duygular ve düşünceler çabuk sona erdi. Çift tartışmaları bir kenara bırakarak evliliklerine bir şans daha tanıdı.

Hakan Çalhanoğlu ve Eşi Nasıl Barıştı?

Milan'da forma giyen yakışıklı topçu Hakan Çalhanoğlu, eşinin Almanya'da bulunan ailesinin yanına ziyarete gitti. Bip magazin tarafından duyurulan habere göre Sinem Gündoğdu ile yaptığı bir barış konuşmasının ardından evlerinin yakınında bulunan bir restorana giderek lüks bir rezervasyon dahilinde baş başa yemek yediler. Tartışmaları konuşarak çözerek evliliklerine bir şans daha verdiler.

Hakan Çalhanoğlu Kaç Yaşında Evlendi?

Uzun birliktelikleri ve hayranları tarafından çokça ilgisini toplayan çiftin evliliği 2017 yılında gerçekleşti. Düğüne birçok seveni katılarak çifti yalnız bırakmadı. Hakan Çalhanoğlu 2017 yılında, 23 yaşında evlendi.

Hakan Çalhanoğlu Eşi Kimdir?

Sinem Gündoğdu, ünlü ismin eşidir.

Hakan Çalhanoğlu ile eşi Sinem Gündoğdu yakında doğacak bebeklerinin cinsiyetini bir partiyle açıklayarak sevenlerinin ilgisini ve beğenisini almayı başardı. Çiftin bu evlilikten ikinci çocukları dünyaya geldi.

Hakan Çalhanoğlu Kaç Çocuğu Var?

Çiftin 2019 doğumlu Liya Çalhanoğlu isminde bir kızı vardır.  Kısa bir süre sonra Ayaz Çalhanoğlu dünyaya geldi. İkinci kez baba olma mutluluğunu yaşayan Millî futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu sevincini sosyal medyada hayranları ile paylaştı.

Kenan Sofuoğlu ve Hakan Çalhanoğlu Kavga Etti Mi?

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, aralarında telefonda geçen diyaloğu sosyal medyada takipçileriyle paylaşım yaptı. Daha sonra ise Kenan Sofuoğlu'nu arayarak konuştuğu bilinmektedir. Aralarında geçen diyalog birbirlerini tanıma ve numaralarının alınması ile ilgilidir.

Kenan Sofuoğlu ise yaptığı açıklamada, Türkiye'yi başarıyla temsil ettiği ve örnek davranışları nedeniyle Hakan'ı sevdiğini belirtmiştir. Kırgınlığını belirtmek için aralarındaki diyaloğu sosyal medyada paylaştığını dile getirmiştir.

Hakan Çalhanoğlu Oynadığı Zeybek Adı Nedir?

Hakan Çalhanoğlu'nun oynadığı zeybek türünün adı, Cuma Ovası Yörükali zeybeği olarak bilinmektedir.

İzmir ilinin Menderes ilçesine ait olan bu zeybek, tüm İzmir’de ve zeybek yörelerinde Cuma Ovası Yörük Ali Zeybeği olarak bilinmektedir ve sevilerek oynanmaktadır. Yıllardır Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Halk Oyunları Federasyonunun düzenlenmiş olduğu yarışmalarda oynanan bu zeybek oyunu son dönemlerde düğün, nişan, kına gecesi ve diğer organizasyonlarda da gözde bir konuma gelmiştir. Bu zeybek türü hem damat hem damadın arkadaşları hem de profesyonel zeybek ekipleri tarafından sergilendiği bilinmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir