Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi Kimdir?
12.11.2022 16:13
Magazinde son dönemlerde ismi geçen Hafsanur Sancaktutan’la ilgili bilinmeyenleri araştırdık. Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kimdir, ajansı nedir, Deniz Can Aktaş’tan ayrıldı mı, dizileri nelerdir, yeniz dizisi nedir? Filmleri nedir, oyunculuk eğitimi aldı mı, reklam filmleri nelerdir, hangi üniversite mezunu, hangi liseden mezun?

Kendisi gibi oyuncu olan Deniz Can Aktaş ile mutlu bir birliktelikleri var. Çift bir dönem ayrılmış fakat dayanmayıp tekrardan birlikte oldular. Tutkulu aşkları hayranlarını da birbirine girmesine neden olmuştur. İkili bir dizi setinde karşılaşarak aşk yaşamaya başlamışlardır. Son dönemde gözlerden uzak şekilde aşklarını yaşamayı tercih ediyorlar.

Hafsanur Sancaktutan Ajansı Nedir?

Kendisinin yaptığı açıklamalar ve röportajlardan Layla Şirin adlı ajansta çalıştığı bilinir. Bu ajans ile beraber birçok önemli yapıtlar rol almıştır. Son dönemlerde ününe ün katarak arana yüzler arasına girmiştir. Dijital bir platformda yayınlanan dizisi ve oyunculuğu herkesin aklında kalmıştır. Bu dizide tüm oyunculuk kariyer hayatının performansını ortaya koymuştur.

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş’tan Ayrıldı Mı?

İkilinin bir küs bir barışık hallerini çevresinde duyuyoruz. Ama magazine yansıyan ayrılıkları bir ya da iki olarak bilinir. Ayrılık sonrası ikisi de ayrılmalarına dayanamayıp tekrar barışma kararı alıyorlar. Aşk hayatları ile pek gündeme gelmeseler de aralarındaki bağın kuvvetli ama bir kıvılcımla da kopacak gibi duruyor.

Hafsanur Sancaktutan Dizileri Nelerdir?

2018 yılında ilk ekranlarda yüzü göründü. İlk dizisi Gülperi, daha sonraları ise Servet, Aşk Ağlatır gibi dizilerde oynamıştır. Özellikle Aşk Ağlatır dizisinde başrol karakteri olup çok beğenilmiştir. Bu diziden sonra birçok yerden tekliflerin geldiği de bilinir.

Hafsanur Sancaktutan Yeni Dizisi Nedir?

Dijital platformda yayınlanan dizinin adı Dünya İle Benim Aramda çok ses getireceği görülüyor. Kadrosunda yeni nesil genç oyuncuların olması ve dizinin hayranlarını meraklandırır. Hafsanur Sancaktutan dizide farklı bir karakterle ekran karşısına gelecek. Hayranlarını şaşırtacak oyunculuk performansı bekleniyor. Kendisi de dizi ile alakalı bir röportaj verdi. Dizinin enerjisine inandığını ve çok çalıştığını dile getirdi.

Hafsanur Sancaktutan Filmleri Nedir?

Kendisi daha çok dizi alanında ekranlara gelmiştir. Filmlerde pek yer almadığı bilinir. Bu zamana kadar oynadığı oyunculuğu dizi olmaktadır. O gelecek vaat eden bir oyuncu olduğu için yakın zamanda filmlerde de başrol olarak görmemiz yakın olacaktır.

Hafsanur Sancaktutan Oyunculuk Eğitimi Aldı Mı?

Kendisinin oyunculuk hayali küçük yaşlarda başladı. Oyunculuk eğitimi onun için lise çağlarında başladı. Lisede tiyatro grubunda yer alarak oyunculuğa adımlar atmaya başladır. Liseden sonra oyunculuk alanında eğitim alarak pekiştirmeler yapmıştır.

Hafsanur Sancaktutan Reklam Filmlerim Nelerdir?

Kendisi Coca Cola, Atasay gibi birçok markanın önemli yüzleri arasında gelir. Onu son yıllarda daha çok gündemde görmekteyiz. Artık ekranların sevilen yüzleri arasına girerek daha çok film ve dizilerde başrol oyuncusu olacak gibi görülüyor.

Hafsanur Sancaktutan Hangi Üniversite Mezunu?

Kendisinin üniversite ile ilgili bir bilgisi yoktur. Liseden sonra özel hocalar aracılığıyla oyunculuk dersleri almıştır. Şu an eğitim hayatı hakkında neler yapıyor ve ne yapmak istiyor. Bunu daha sonraki röportajlar aracılığıyla öğreniriz.

Hafsanur Sancaktutan Hangi Lise Mezunu?

Orhangazi Anadolu Lisesinden mezun olduğu bilinir. Lise hayatında daha çok tiyatro ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Küçük yaşta reklam ajansına kayıt olarak oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Liseden sonra da özel derslerle oyunculuğa devam ederek ekranlarda boy göstermiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir