Gizem Karaca Eşi Kimdir?

 Gizem Karaca Eşi Kimdir?
13.08.2022 15:50
Türkiye’nin en güzel kadın oyuncuları arasında yer bulan Gizem Karaca hakkında merak edilen pek çok bilgi bulunuyor. Gizem Karaca eşi kim, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, çocuğu var mı, aslen nereli, oynadığı dizi ve filmler nelerdir gibi sorular da sıklıkla araştırılıyor.

 Gizem Karaca Kaç Yaşında?

Gizem Karaca; 7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul’da dünyaya gelen ve yaşamının oldukça büyük bir bölümünü İstanbul’da geçiren Gizem Karaca’nın 29 yaşında olduğu kendisi hakkında bilinen bilgiler arasında yer buluyor.

 Gizem Karaca Boy Ve Kilosu Nedir?

Gizem Karaca duru güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken ünlü bir isim. Oyunculuk kariyerine kısa bir ara veren Gizem Karaca hayranlarının yakın merceği altında. Gizem Karaca boyu; 170 cm, kilosu ise 55’dir.

 Gizem Karaca Aslen Nereli?

7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Karaca’nın aslen nereli olduğu kendisi hakkında merak edilen sorular arasında yer buluyor. Gizem Karaca’nın aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selanik göçmeni olduğu biliniyor.

 Gizem Karaca Cilt Bakımı Nasıldır?

Gizem Karaca’nın cilt bakımı rutini sabah yüzünü yıkar yıkamaz başlıyor. Sabahları yüzünü soğuk ile yıkadıktan sonra kendi yaptığı ev yapımı gül suyunu cildine uyguluyor. Yüzünde kuruması için o şekilde beklemeye geçiyor. Gizem Karaca gül suyu uygulamasının cildinde çok iyi bir tonik görevi gördüğünü söylüyor. Daha sonra günlük nemlendirici uygulaması yapıyor. Akşamları gün içinde makyaj yapmamış olsa dahi yine de gül suyu uygulaması yapıyor.

Gizem Karaca Çocuğu Var Mı?

2017 yılında dünya evine giren Gizem Karaca’nın çocuğu olup olmadığı kendisini takip edenler tarafından araştırılıyor. Gizem Karaca’nın çocuğu olmadığı kendisiyle ilgili bilinen bilgiler arasında yer buluyor.

 Gizem Karaca Eski Sevgilileri Kimlerdir?

Gizem Karaca eski sevgilileri kimler olduğu magazin gündem takipçileri tarafından dikkat çekiyor. Gizem Karaca eski sevgilileri arasında; Anıl Tetik, Berk Oktay, Berk Cankat gibi isimler olduğu iddia edilmişti. Adı pek çok ünlü oyuncu ile anılan Gizem Karaca’nın 2017 yılında sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dünya evine girdiği biliniyor.

 Gizem Karaca Film Ve Dizileri Nelerdir?

Gizem Karaca film ve dizileri arasında; Eve Düşen Yıldırım, Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu, Benim Hala Umudum Var, Seni Seviyorum Adamım, Güzel Köylü, İstanbul Sokakları, İçimdeki Fırtına, Küçük Ortak, Ay Lav Yu Tuu, İnsanlık Suçu, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Sosyetik Gelin, Mahsusa, Bizim Semtin Çocukları, Şampiyon, Baraj, Elli Kelimelik Mektuplar, Dayı: Bir Adamın Hikâyesi, Alparslan: Büyük Selçuklu gibi yapımlar yer alıyor.

 Gizem Karaca Kaç Yılında Türkiye Güzeli Seçildi?

Gizem Karaca; daha önce Türkiye güzeli seçilmiş duru güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken bir oyuncu. Gizem Karaca 2011 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. seçilmişti.

 Gizem Karaca Eşi Ne İş Yapıyor?

Gizem Karaca 2017 yılında uzun süreli sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dünya evine girmişti. Gizem Karaca eşi ne iş yaptığı evliliğini yakın mercek altına alan hayranları tarafından araştırma konusu oldu. Gizem Karaca’nın eşi Kemal Ekmekçi’nin iş insanı olduğu söyleniyor.

 Gizem Karaca Hangi Liseden Mezun?

Gizem Karaca; ilkokul ve ortaokulu ABD’de okudu. Lise zamanı İstanbul’a dönen ünlü oyuncunun hangi liseden mezun olduğu tam olarak bilinmiyor. Ancak ünlü oyuncunun İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim aldığı biliniyor.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir