Genç Oyuncu Simay Barlas Kimdir?

Genç Oyuncu Simay Barlas Kimdir?
07.02.2023 21:40
Son dönemin genç oyuncularından Simay Barlas hakkında merak edilenler var. Peki genç oyuncu Simay Barlas kimdir, oynadığı diziler nelerdir, boy ve kilosu kaçtır, kaç yaşında, aslen nereli? Simay Barlas ve Anıl Tetik sevgili mi, burcu nedir, estetikli mi, Deniz Can Aktaş sevgili mi, gerçekte çilli mi? Detaylar yazımızda.

Simay Barlas 7Mayıs 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son dönemin en başarılı ve öne çıkan genç oyuncularından biridir. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde tamamlamıştır. Simay Barlas küçük yaşlarından beri oyuncu olmak istediğini kafasına koyduğunu belirtiyor. Onu ilk kez Star TV’nin fenomen dizisi Paramparça projesinde Öykü karakteri ile izlemiştik. Daha sonrasında film ve dizi projeleriyle ekran yolculuğuna devam etmiştir.

Simay Barlas Oynadığı Diziler Nelerdir?

Genç oyuncu bu zamana kadar pek çok başarılı TV dizinde rol almıştır. O dizi projeleri ise şu şekildedir.

2014-Paramparça

2016-17-Hayat Bazen Tatlıdır

2017-Adı Efsane

2019-2020 Zalim İstanbul

2020- Bir Annenin Günahı

2021-2022-Aziz

2023-Ömer

Simay Barlas Boy Ve Kilosu Kaçtır?

Ünlü ve güzel oyuncu Simay Barlas hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Ünlü oyuncunun boyu 1.66 cm güncel kilosu ise 49 kilodur. Göz ve saç rengi ise kahverengidir.

Simay Barlas Kaç Yaşında?

Son olarak Star TV’nin iddialı yeni sezon dizisi Ömer adlı yapımda izlediğimiz Simay Barlas hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de ünlü oyuncunun yaşıdır. Genç oyuncu 2023 yılı itibari ile 24 yaşındadır. 2014 yılından beri sektörün içindedir.

Simay Barlas Aslen Nerelidir?

Başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu Simay Barlas 1999 İstanbul doğumludur. Simay Barlas’ın aslen de İstanbullu olduğu bilinmektedir. Oyuncu oyunculuğu ile alkış toplamaktadır.

Anıl Tetik Ve Simay Barlas Sevgili Mi?

Anıl Tetik ve Simay Barlas “Hayat Bazen Tatlıdır“ adlı TV projesinde birlikte rol almışlardır. Oyunculuk performanslarıyla alkış toplayan genç oyuncular Karadeniz Teknik Üniversitesinden en iyi çıkış yapan kadın ve erkek oyuncu ödülünü almaya layık görülmüşlerdir. Sosyal medya üzerinden çok samimi video ve fotoğraflar paylaşan ikili arasında bir aşk olduğuna dair konuşulmaktaydı. Ancak iki ünlü oyuncudan konu ile ilgili net bir açıklama gelmemiştir.

Simay Barlas Burcu Nedir?

Simay Barlas 7 Mayıs 1999 doğumludur. 1.66 cm boyundadır. Boğa burcu kadınıdır.

Simay Barlas Estetikli Mi?

Özellikle geçtiğimiz sezon yayınlanan Aziz adlı TV dizisinde göstermiş olduğu performans ile büyük bir başarı yakalamış ve alkış toplamıştır. Ünlü oyuncunun başarısı kadar duru ve saf güzelliği de dikkat çekmektedir. Bu akıllara estetikli mi sorusunu getirmektedir. Önceki yıllardaki fotoğraflarıyla arasında bariz bir fark bulunan oyuncunun bir dizi cerrahi müdahale geçirdiği düşünülmektedir.

Simay Barlas Ve Deniz Can Aktaş Sevgili Mi?

Simay Barlas’ın “Hayat Bazen Tatlıdır“ adlı projesinde başrolleri paylaştığı diğer oyuncu arkadaşı yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş’tır. Anıl Tetik, Simay Barlas ve Deniz Can Aktaş arasında uzun süre dolanan dedikoduların karşısında oyunculardan herhangi bir açıklama gelmemişti. Ancak ikilinin sadece rol arkadaşı olduğu hatta Deniz Can Aktaş’ın geçen ay birlikteliğine son verdiği Hafsa Sancaktutan ile 4 yıla yaklaşan ilişkilerinin de buna kanıt olarak gösterildiği söylendi.

Simay Barlas Gerçekte Çilli Mi?

Oyunculuğu kadar masum güzelliği ile de dikkat çeken Simay Barlas yüzündeki çilleri ile de beğeni topluyor. Hayranlarının aklında çillerin gerçek olup olmadığı sorusu var. Aziz dizisindeki Efnan rolünde izlediğimiz Simay Barlas burada çilli bir genç kadın olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak oyuncunun gerçek hayatında çilli olup olmadığı bilinmemektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir