Fırat Sabutay Hangi Partili?

Fırat Sabutay Hangi Partili?
21.10.2022 14:08
Oha Diyorum 'un fenomenlerinden biri olan Fırat Sabutay, son dönemin en çok merak edilen YouTuberları arasında yer almaktadır. Fırat Sabutay hangi partili, hangi takımlı? Fırsat Sabutay ne iş yapar, kaç çocuğu var, ne kadar kazanıyor? Fırat Sabutay çocuğu öldü mü, çocuğu neden öldü? İşte merak edilen tüm detaylar...

14 Ağustos 1987’de Adana'da hayata gözlerini açmış olan başarılı yayıncı 2022 yılı itibariyle 35 yaşında olduğu bilinmektedir. YouTube dünyasının ünlü ismi Sabutay, Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'nden mezun olduğu bilinmektedir.

Yayıncılık ve oyunculuğun yanı sıra sesiyle de dikkat çeken oyuncu, aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü'nde de eğitim aldığı biliniyor. Fakat Fırat Sabutay’ın hangi partili olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Fırat Sabutay Hangi Takımlı?

Fırat Sabutay Adana Demirspor takımını tuttuğu bilinmektedir.

Türkiye’nin en aktif içerik üreticilerinden birisi olarak bilinir ve 2014 yılında oynadığı bir sinema filmi sayesinde Ersan Özer’in çağrısı ile Mediakraft ekibine dahil olmuş ve Youtube serüvenine adım attığı bilinmektedir.

İyi türkü seslendirebilmektedir ve ayrıca oyuncu, tiyatrocu, youtuber, aktör ve aile babası olarak bilinir.

Fırat Sabutay Ne İş Yapar?

YouTube'da yayınladığı videolarla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sobutay, kendi YouTube kanalı haricinde 'Oha Diyorum' ve 'YapYap' kanallarında da yayıncılığa devam ettiği bilinmektedir. Hem youtuber aynı zamanda da oyunculuk yapmaktadır. Oynadığı yapımlar aşağıdaki gibidir.

·        (2011) – Keşanlı Ali Destanı

·        (2011) – Aşk ve Devrim

·        (2011) – Saklı Hayatlar

·        (2013) – Emret Komutanım Yeniden

·        (2014) – Sabit Kanca 2

·        (2017) – Oha Diyorum

·        (2020) – Sabit Kanca 3: Son Soru

·        (2020) – Feride

Fırat Sabutay Kaç Çocuğu Var?

Konservatuvar yıllarında okulda tanıştığı Sezgi Kızılöz ile evlenen Fırat Sabutay'ın Pera adında kızları olduğu bilinmektedir. Eşi ilk hamileliğinde maalesef ki bebeğini kaybetmiştir. Ama şimdi Pera isimli bir kızı vardır.

Fırat Sabutay Ne Kadar Kazanıyor?

Fırat Sobutay, ayda yaklaşık € 2.89K kazandığı bilinmektedir.Fırat Sobutay, 1000 görüntüleme başına yaklaşık € 1.08 kazandığı bilinmektedir. Fırat Sobutay, youtube'da 182,383,422 video görüntülemelerine sahip olduğu biliniyor.

Fırat Sabutay Çocuğu Öldü Mü?

Eşi Sezgi Sobutay’ın zor bir hamilelik süreci geçirdiğini ve bir süredir tedavi gördüklerini belirten Sobutay, tüm müdahalelere rağmen yeni doğacak bebeklerini kaybettiklerini açıklamıştır. Eşi Sezgi Sobutay’ın tedavisinin hala devam ettiğini belirten Fırat Sobutay, tedavi nedeninin korona virüsü olmadığını da belirtmiştir.

Fırat Sabutay Çocuğu Neden Öldü?

YouTube’da “Oha Diyorum” kanalıyla kanalıyla tanınan, sonrasında sosyal medya kariyerine tek başına devam Fırat Sobutay, üzücü bir haber ile karşı karşıya kaldığı bilinmektedir.

Eşi Sezgi Sobutay’ın zor bir hamilelik süreci geçirdiği bilinmektedir. Ve bir süredir tedavi gördüklerini belirtmiştir. Bu hamileliğinde maalesef bebek kurtulamamıştır. Ölme sebebi net olarak bilinmemektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir