Evde Botoks Kremi Nasıl Yapılır?

Evde Botoks Kremi Nasıl Yapılır?
03.01.2023 21:18
Gençleşme yöntemlerinden biri olan botoks kremleri hakkında yanlış yapılan hataları doğru şekilde sizler için araştırarak paylaştık. Evde botoks kremi nasıl yapılır, en iyi botoks kremi hangisidir, age reversist botoks kremi nasıl kullanılır, farmasi botoks kremi nasıl kullanılır? Botoks kremi ne işe yarar, nerede satılır, zararları nelerdir?

Evde botoks kremi şeklinde uygulayacağımız doğa kremleri yapabiliriz. Evde bulunan limon, yumurta ve yoğurt karışımı küründen botoks etkisi yaratacak bir doğal krem yapmak çok kolay olur. Yarım limon suyu, 2 kaşık yoğurt ve bir yumurtanın beyazını bir kabın içinde karıştırın. Daha sonra cildinize sürün yarım saat kadar beklettikten sonra cildin gerginleştiğini göreceksiniz. Bunu haftanın bir günü yapabilirsiniz.

En İyi Botoks Kremi Hangisidir?

En iyi botoks kremi her sene değişiklik gösterir. Öncelikle en pahalı botoks kremi en iyi olur algısından çıkmanız gerekir. Çünkü her cilt tipine göre farklı tepkiler veren kremler mevcuttur. Genellikle vegan ve içerisinde su bazlı karışımlar olan markaları seçmeniz cilt sağlığı için daha uzun süre yararlı olacaktır. Öncelikle bu tarz kremlerin ön tester kremleri varsa onu denemeniz gerekir. Daha sonra hangisi uygunsa size göre günlük ya da haftalık olarak kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Age Reversist Botoks Kremi Nasıl Kullanılır?

Farmasi markasının age reversist ürünü olan botoks etkisi yaratan kremi son yıllarda sosyal medyada çok popüler olan kremler arasında ilk sırada yer alır. Kremi uygulamak için bir saat seçin. Yani sabah ya da akşam yatmadan önce sürmeniz tavsiye edilir. Genellikle gece yatmadan önce temiz bir cilde uygulamak daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Uygulamak istediğiniz ve botoks etkisi yaratacak olunan bölgeye ince bir tabaka şeklinde elinize sürerek iyice yedirmeniz gerekir. Daha sonra uyuyun. Yani yıkamanıza gerek yoktur. Düzenli ve sürekli aynı şekilde kullanmanız neticesinde etkili şekilde olumlu sonuç verecektir.

Farmasi Botoks Kremi Nasıl Kullanılır?

Farmasi botoks kremi üzerinde yazan talimatlar neticesinde kullanmanızı öneriyoruz. Aksi yönde bir kullanıma sahip olursanız cildinizde pek etki etmeyebilir. Bu yüzden az miktarda alıp botoks olacak yere ince bir tabaka ile alarak yedirerek ya da masaj yaparak uygulamanız istenir.

Botoks Kremi Ne İşe Yarar?

Botoks kremi cildimizde zaman geçtikçe morlaşma ve çizikler meydana gelir. Bu bölgeleri eskisi gibi genç görünüme kavuşturur. Eğer düzenli şekilde kullanım söz konusu olursa eskisi gibi bir sonuç vermese de o çizikler bir nevi gidecek ve daha dinamik bir görünüme kavuşmuş oluruz.

Botoks Kremi Nerede Satılır?

Botoks kremi düzenli olarak kullandığınız cilt markası varsa onlara ait ürünler vardır. Aslında botoks kremini almadan önce detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. İçindeki maddeler hassas cildinize zarar verecek düzeyde olabilir. Bu yüzden öncelikle tester deneyerek botoks kremi almanız gerekir.

Botoks Kremi Zararları Nelerdir?

Güvendiğiniz ünlü cilt kremi satan markaların botoks kremleri cildinizde kabuklanma ve kızarıklık gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebepten ötürü cildinizi öncelikle ne tür bir yapıya sahip olduğu ve hangi içerikli krem kullanmanızı gerektiğinizi iyi bilmeniz şarttır. Zararları içinde cilt tipini kızarma ve yanma gibi olumsuz etkiler olan sonuçlara kadar varan zararı gözlemlenebilir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir