Ev Tekstili Ve Dekorasyon Markası Olan Madame Coco Hakkında Merak Edilenler

Ev Tekstili Ve Dekorasyon Markası Olan Madame Coco Hakkında Merak Edilenler
30.07.2022 12:53
Madame Coco markasının sahibi kimdir, Madame Coco ne zaman kurulmuştur, Madame Coco hangi ülkenin markasıdıri Madame Coco mağazaları nerelerde vardır vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

2011 senesinde kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Türkiye ve 17 değişik ülkede olmak üstüne 350 mağazasıyla hizmet vermektedir. 18 ülkede faaliyet gösterdiği mağazalarında, 100 binin üstünde metrekare satış alanına varan marka, Madamecoco.com üstünden de ürünlerini satışını yapmakta. Fransız esintilerinden ve renklerin uyumundan ilham alınıp tasarlanan ürünleriyle, özgün ve yalın şıklık vaat eden Madame Coco, birçok değişik kategorideki geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Ev tekstili, mutfak, banyo, sofra, cam, porselen, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik gibi birçok değişik kategoride hizmet sunan marka; müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırladığı, her sezon trendleri belirleyen ürünleriyle sektörün lideri olmaktadır. Aynı vakitte global marka olma hedefini de daima benimseyen ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeyen, tüketici odaklı yaklaşımıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Madame Coco hem mağazalarında ve de Madamecoco.com online alışveriş adresi üstünden müşterilerine ziyaretleri esnasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayan bir deneyim yaşatmayı hedef haline getirmiştir. Kurulduğu zamandan bugüne odak noktasına müşteri memnuniyetini alan marka, 2019’da A.L.F.A. Awards’da ev tekstili alanında “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü”nü kazandı. Madame Coco 2022 senesinde, En Yenilikçi Müşteri Hizmetleri alanında Bronz Stevie Ödül’ü aldı. Dünyanın önde gelen araştırma ofisi Nielsen’in hazırladığı 2019 senesinde Marka Bilinirlik Araştırması’na ve FutureBrightGroup aracılığıyla 2021 senesinde yapılan Bilinirlik ve Marka Sağlığı Araştırması’na göre de, Türkiye’de ev tekstili ve dekorasyon bölgesinde akla gelen ilk marka oldu.

Madame Coco Markasının Sahibi Kimdir?

Madame Coco markasının kurucusu olan İlhan Tanacı ayrıca English Home'un da eski sahibidir. İlhan Tanacı aynı İngiliz ev stilini yansıtmak adına English Home markasını oluşturduğu gibi Fransız tarzı bir hava vermek adına da markasına Madame Coco adını vermiştir.

Madame Coco Ne Zaman Kurulmuştur?

2011 senesinde kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası olan Madame Coco; Türkiye ve 17 değişik ülkede olmak üstüne 350 mağazasıyla hizmet vermektedir. Madame Coco markasının kurucusu olan İlhan Tanacıdır. 

Madame Coco Hangi Ülkenin Markasıdır?

English Home tarzı diğer bir markada çoğu kişinin "lovemark"ı olmayı başaran Madame Coco'nun da aslında bir Türk markası olduğunu söyleyebiliriz. Kurucusu olan İlhan Tanacı ayrıca English Home'un da eski sahibidir. İlhan Tanacı aynı İngiliz ev stilini yansıtmak adına English Home markasını oluşturduğu gibi Fransız esintili bir hava vermek adına da oluşturduğu markasına Madame Coco adını vermiş. Niyetine da ulaşmış da. Zira birçok kişi Madame Coco'yu Fransız bir marka zannediyor ancak Madame Coco bir Türk markası.

Madame Coco Mağazaları Nerelerde Vardır?

2011 senesinde kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Türkiye ve 17 değişik ülkede olmak üstüne 350 mağazasıyla hizmet vermektedir. 18 ülkede faaliyet gösterdiği mağazalarında, 100 binin üstünde metrekare satış alanına varan marka, Madamecoco.com üstünden de ürünlerini satışını yapmakta.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir