Erkek Giyim Markası Olan Kiğılı Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Erkek Giyim Markası Olan Kiğılı Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
01.07.2022 09:45
Kiğılı erkeklerin uzun zamandır ilgisini çeken bir marka olmayı başarmıştır. Bundan dolayı Kiğılı hakkında merak edilen çeşitli sorular gelişmiştir. Biz de yazımızda Kiğılı hakkında merak edilenlere, markanın sahibine ve daha pek çok konuya yer verdik.

Kiğılı hakkında merak edilen pek çok konu vardır. 1938 yılında erkek kumaş satışı amacıyla kurulan marka 1965 yılında üretime başlamıştır. İlk mağaza 1969 yılında Beyoğlu'nda açılmıştır. Kurulduğu günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır ve bugün haklının hakkını vermektedir. Başarılarını Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın gururunu yaşamaktadır. Bugün Türkiye'nin 62 ilinde 207 mağaza ve Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Viyana'da 17 mağaza olmak üzere toplam 24 yurt dışı mağaza ve 7 köşe mağaza ile hizmet vermektedirler. Tüm dünyaya yayılmış 300'e yakın satış noktasına haftada 150.000'den fazla ürün göndermektedirler. Kiğılı olarak dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken; erkek giyim denilince akla gelen ilk 10 global markadan biri olmayı hedeflemektedirler.

KİĞILI vizyonu doğrultusunda amaçları, “Daima Doğru Ürün Doğru Zaman Doğru Fiyat” ilkesi ile mevcut müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetlerimizle yeni müşteriler kazanmaktır. Sektör lideri, Kanun ve Standartların şartlarını, şirket ile ilgili iç-dış sorunları, paydaşların ve müşterilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak ve şirketini sürekli geliştirmek amacındadır. Yenilikçilik yoluyla uluslararası pazarda rekabet, dinamik, değişime açık, sürekli büyüme ve gelişme ana hedefleridir. Bu amaca ulaşmak için en önemli kaynak çalışanlarıdır. Çalışanların yüksek motivasyonu, takım çalışması uyumu, yaratıcılığı, müşteri odaklılığı ve verimliliği kalitemizin ve başarılarının temelidir. Çalışanlarına bu konuda eğitim vermek ve gelişimlerine katılmak ayrıcalıklarındandır. Tedarikçileriyle “Karşılıklı Güvene Dayalı İşbirliği” içerisinde iş yapar ve aynı kalite anlayışını paylaşırlar. Tedarikçilerini sistemlerinin bir parçası olarak kabul ederler.

Kiğılı Markasının Sahibi Kimdir?

Kiğılı markasının sahibinin kim olduğu merak konusu haline gelmiştir. Ünlü bir marka olan Kiğılı’nın sahibi Abdulkah Kiğılı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kiğılı Markası Ne Zaman Kurulmuştur?

Kiğılı markasının ne zaman kurulduğu araştırma konularının arasına girmeyi başarmıştır. Ünlü ve popüler bir erkek giyim markası olan Kiğılı 1938 yılında piyasaya giriş yapmıştır.

Kiğılı Markasının Hikayesi Nedir?

Kiğılı kurulduğu 1938 yılından bu yana Türkiye genelinde 67 ilde 225 mağazasıyla hizmet vermektedir. Ürünlerini özenle tasarlayarak tüm dünyaya sunan Kiğılı'nın başarısının arkasında vizyoner bir yönetim anlayışı yatmaktadır. Türk dokusundan ve markaların vizyoner bakış açısıyla hareketlenen 2018, Kiğılı için çok özel bir yıl oldu. 2018 yılında 80. yaşını kutlamak üzere tasarlanan markanın 2023 hedefi, başarılı 10 Türk markası arasında yer almak. TFF Dergi Ekibi olarak Kiğılı CEO'sunun hazır giyim devi Hilal Suerdem ile markanın gelecek hedeflerine ve yeni yatırımlarına ışık tutmak için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Kiğılı, Türk kumaşını dünyaya tanıtan bir markadır.

Kiğılı Nerenin Markasıdır?

Kiğılı’nın nerenin markası olduğu merak edilen konulardan birisi olmuştur. Kiğılı, Türkiye’ye ait bir markadır ve kurucusu da Abdullah Kiğılı’dır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MODA Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir