Emaar AVM Otopark Ücreti Ne Kadar?

Emaar AVM Otopark Ücreti Ne Kadar?
13.10.2022 19:33
Emaar AVM, Fişekhane, Flatofis otopark ücreti ne kadardır? Fulya Acıbadem, Four Seasons otopark ücreti ne kadardır? Forum İstanbul, Four Seasons Bosphorus otopark ücreti ne kadar? Ülkemizdeki en çok bilinen yerlerden bazılarının otopark ücretlerini sizler için tek tek araştırdık. Haberimizde detaylı bir şekilde derledik.

Emaar AVM, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer almakta olan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Geniş hacmi ile tanınmaktadır. Emaar AVM, ziyaretçilerine otopark hizmeti sunan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Ziyaretçilerin kullanımı için otopark ücretsiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Fişekhane Otopark Ücreti Ne Kadar?

Fişekhane, yaklaşık olarak 5.000 araçlık bir otopark kapasitesine sahiptir. Araçlar, Fişekhane Ana Sahne ve Pazar Yeri girişinde valeye teslim edilebilmektedir. İlk 3 saate kadar ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Otopark için yapılacak ödemeler, Taş Meydan gişe bölümündeki görevli kişilere plaka tanımlatılarak yapılabilmektedir.

Flatofis Otopark Ücreti Ne Kadar?

Flatofis, Eyüpsultan’da bulunan bir otoparktır. Büyük bir alanda hizmet vermektedir. Flatofis’in otopark ücreti ilk üç saat için bulunmamaktadır. Üç saat sonrasında tanımlanan hizmetlerden cüzi miktarlarda ücret talep edilir.

Fulya Acıbadem Otopark Ücreti Ne Kadar?

Fulya Acıbadem, İstanbul’da bulunan özel hastanelerden bir tanesidir. Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un çok fazlaca rağbet gören hastanelerinden bir tanesidir. Yaklaşık 22.000 metrekareye sahip bir alanı bulunmaktadır. 7 Ameliyathanesi ve 16 yoğun bakım ünitesi mevcuttur.

Geniş bir otoparkı bulunmaktadır. Fulya Acıbadem, hastalarına tek araba için olmak koşulu ile ücretsiz otopark hizmeti sağlamaktadır. Ziyaretçiler için ise otopark ücretlidir ve vale hizmetinden yararlanılabilir.

Four Seasons Otopark Ücreti Ne Kadar?

Four Seasons, İstanbul Beşiktaş’ta bulunan otellerden bir tanesidir. Genel olarak yüksek fiyatları ve müşterilerinin maddi durumlarıyla anılan otellerdendir. Otelde konaklama haricinde yemek davetleri için de uygun yerler bulunmaktadır. Doğum günü kutlamaları için de fazlaca rağbet gören yerlerden bir tanesidir. Boğaz Köprüsü’nün ucunda yer almaktadır. Four Seasons’ın otopark ücreti geçtiğimiz sene (2021 yılında) üç saate kadar 60 TL olarak güncellenmiştir. Bu seneki fiyat hakkında net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Forum İstanbul Otopark Ücreti Ne Kadar?

Forum İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde bulunan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Çeşitliliği, konumu ve büyük alanı ile fazlaca rağbet gören alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. AVM içinde, müşterilerin kullanımına sunulmuş olan bir otopark bulunmaktadır. Bu otopark, kullanım saatleri içerisinde ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Four Seasons Bosphorus Otopark Ücreti Ne Kadar?

Four Seasons Bosphorus, Beşiktaş Çırağan’da bulunan yüksek kalitedeki otellerden bir tanesidir. Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren Boğaz Köprüsü’nün kenarındadır. Otelden, boğazı görmek bir hayli mümkündür. Four Seasons Bosphorus adlı otelde, 2021 senesinde alınan verilere göre 3 saate kadar otopark kullanımının ücreti 60 TL’dir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir