Elifcan Ongurlar Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler

Elifcan Ongurlar Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler
22.07.2022 03:33
Kameraların karşısına ilk defa “Ateşin Düştüğü Yer” isimli film ile geçen Elifcan Ongurlar hakkında en çok merak edilen bilgiler yazımızda yer alıyor. Güzel oyuncunun şimdiye kadar oynadığı diziler hangileridir? Elifcan Ongurlar kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir, evli mi?

Elifcan Ongurlar, 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kameralar karşısına 2012 senesinde ilk kez geçen güzel oyuncu ile ilgili en çok merak edilen bilgiler arasında; sevgilisi var mı, hangi dizilerde oynadı, burcu nedir, evli mi gibi soruların cevapları yer alıyor.

Elifcan Ongurlar’ın babası sanat yönetmeni annesi ise emekli eğitmen ve bankacıdır. Hal böyle olunca da Elifcan Ongurlar’ın oyunculuk mesleğine yönelmesinin ana karakterinin babası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Elifcan Ongurlar Sevgilisi Kimdir?

Elifcan Ongurlar, daha sektöre yeni girdiği sıralarda İlker Kaleli ile olan beraberliği sayesinde gündeme gelmiştir. Fakat güzel oyuncunun aşk hayatı ile gündeme gelmediği bilinmektedir. Bu dönemlerde ilişkisi olmadığı düşünülen güzel oyuncu yalnızca işi ile gündem olmayı başarmıştır.

Elifcan Ongurlar Oynadığı Diziler Nelerdir?

Genç yaşta kameralar karşısına geçerek çok beğenilen ve ünlü olan güzel oyuncu Elifcan Ongurlar’ın yer aldığı diziler ve sinema filmi aşağıda listelenmiştir.

·Sevgili Geçmiş / Çilem Doğan

·Kızlarım İçin / Sumru

·Kiralık Aşk / Fikret

·Kara Ekmek / Mine

·Kayıp Şehir / Seher

·Ateşin Düştüğü Yer / Ayşe

Elifcan Ongurlar Boyu ve Kilosu Kaç?

İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Elifcan Ongurlar’ın boyu 1,70 m’dir. Boyunun uzunluğunun yanında fiziğinin düzgünlüğü ile de dikkat çeken oyuncunun kilosu ise 50 kg’dır.

Elifcan Ongurlar Burcu Nedir?

7 Haziran tarihinde dünyaya gelen Elifcan Ongurlar’ın burcu ikizlerdir.

Elifcan Ongurlar Evli Mi?

Aşk hayatı ile pek sık gündeme gelmeyen ünlü oyuncu Elifcan Ongurlar’ın evli olduğuna dair herhangi bir haber bulunmamaktadır.

Elifcan Ongurlar Ne İş Yapıyor?

Elifcan Ongurlar, şu anda oyunculuk mesleğini icra etmektedir. Bu onun küçüklükten beri tercihi ve isteği olduğu için İstanbul Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümü okumuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Hatta oyuncu olarak ilk deneyimi mezuniyetinin üzerinden çok da geçmeden Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Kayıp Şehir isimli dizi ile yaşamıştır. O dönemde yayınlanan ve çok sevilen dizide Seher karakterini canlandıran Elifcan Ongurlar, bu dizinin ardından pek çok başka yapımda daha yer almaya devam etmiştir.

Elifcan Ongurlar Kaç Yaşında?

Elifcan Ongurlar, 7 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibarıyla 28 yaşında olan güzel oyuncu, ailesinin de desteği ile erken yaşta oyunculuk tecrübesi edinmiştir.

Elifcan Ongurlar Sevgilisi Kimdir?

Elifcan Ongurlar’ın sevgilisi olduğuna dair herhangi bir haber bulunmamaktadır. Nitekim kendi sosyal medya hesaplarından da böyle bir paylaşımı henüz yoktur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir