Dünyada En Yaygın Batıl Kumarhane İnançları

Dünyada En Yaygın Batıl Kumarhane İnançları
01.08.2022 17:56
Kumarhaneler, herkesin, en azından potansiyel olarak, biraz para ve makul miktarda iyi şansları oldukça büyük kazançlara dönüştürebileceği yerlerdir. Ama bazen şans, en iyi zamanlarda oldukça kararsız olabilir, bu nedenle herhangi bir günde kimi vuracağını asla bilemezsiniz. Ama ya bir şekilde onun dikkatini kasıtlı olarak çekebilseydiniz? İşte, dünyadaki en yaygın kumarhane batıl inançları...

Kulağa çılgınca gelse de bu fikre dayanan birçok kumarhane batıl inancı var. Bazı batıl inançlar, dünyanın belirli bölgelerinde daha yaygın gibi görünürken, diğerleri oldukça evrenseldir. Bu yazıda, favorilerimizden bazılarına bakacağız. Herhangi birinin kazanmasına yardımcı olabileceklerine gerçekten inanmıyoruz, ancak yanıldığı kanıtlanacak kadar açık fikirliyiz.

ABD'de Zara Üflemek


Amerika, bilim ve teknolojinin ön saflarında olabilir, ancak kumarhane batıl inançlarından da payını alıyor. Ülke genelindeki çoğu kumarhanede göreceğiniz bir şey, zarları üflemeyi veya hatta onları barbut masasından aşağı yuvarlamadan önce öpmeyi içerir. Bunu yapan oyuncular, ihtiyaç duydukları sayıları aksi halde olduğundan daha sık atmalarına yardımcı olduğuna yemin eder.

Avrupa'da Tahtaya Vurmak

İyi şansı çekmek ya da kötü şansı kovmak için tahtaya vurma batıl inancı Avrupa'da doğdu, ancak şimdi o kadar yaygın ki neredeyse evrensel olarak kabul edilebilir. Bazıları bu eylemin aslında ağaçlarda yaşadığı düşünülen doğa ruhlarına yardım veya koruma sağlamaya yönelik bir çağrı olduğunu söylüyor. 

Yeni Zelanda'da Borç Vermeyin

Kötü şansı uzak tutmak, batıl inançlı tipler için daha fazla iyi şeyi çekmek kadar önemli olabilir. Yeni Zelanda'da ve diğer bazı ülkelerde, diğer oyunculara borç para vermek kötü şans olarak kabul edilir, bu yüzden yardım edebilecekseniz bunu yapmayın. Bunun yerine, kendilerine Yeni Zelanda'da bulunan çevrimiçi kumarhanelerde ücretsiz döndürme gibi bir promosyon bonusu almalarını söyleyin. Ya da belki gidip kendilerine bir yerde şanslı bir kuruş bulmak için.

Çin'de Kırmızı Giyinmek


Çin'de bir kumarhanede oynuyorsanız, kırmızı bir şeyler giymeyi deneyin. Bu geleneksel olarak uğurlu bir renk olarak görülür, bu nedenle en şık kırmızı boxer şortlarınızı veya çoraplarınızı giymek şansı size çekmek için ihtiyacınız olan tek şey olabilir. 8 sayısı Çin'de de uğurlu kabul edilir, bu nedenle şansınızı en üst düzeye çıkarmak için sekiz kırmızı giysi veya aksesuar giyebilirsiniz. Ahtapot değilseniz, bu durumda tek bir kazak da işe yarayabilir.

Diğer Batıl İnançlar

Bazen kumarhane oyuncularına faydalı olduğu düşünülen birçok başka batıl inanç vardır. İyi şansı çekmek için bir uğur tılsımı taşıyabilir, bir at nalı bulabilir veya omzunuza bir tutam tuz atabilirsiniz. Aynı zamanda, şanssızlığı önlemek için merdivenlerin altından yürümekten, aynaları kırmaktan ve 13 sayısı üzerine bahis oynamaktan kaçınabilirsiniz. Bu kumarhane batıl inançlarından herhangi biri kazanma şansınızı gerçekten artırabilir mi? Hayır, nesnel olarak ölçülebilir bir anlamda değil. Ama şansınıza da zarar vermezler, bu yüzden denemeye hevesliyseniz, bizim onayımız var. Ancak, bizden size borç para vermemizi istemeyin.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir