Dr Altay Cem Meriç Nerede Çalışıyor?

Dr Altay Cem Meriç Nerede Çalışıyor?
02.05.2024 22:59
Dr Altay Cem Meriç, Dr Elif Pahsa, Dr Rengin Börekçi nerede çalışıyor? Doç. Dr Ahmet İnanır, Prof. Dr İbrahim Arda Yılmaz nerede çalışıyor? Sorularını sizin için araştırdık. Yazının devamına göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Altay Cem Meriç, mesleki kariyerine Aile Hekimi olarak Erzincan Merkez ilçesinde devam etmektedir. Görev yaptığı sağlık kuruluşu Erzincan Merkez Akyazı Aile Sağlığı Merkezi adını taşımaktadır. Profesyonel hayatında sağlık sektörüne önemli katkılarda bulunan Dr. Meriç, aile hekimi olarak bireylere sağlık hizmeti sunmaktadır.

Dr. Altay Cem Meriç, sadece tıp alanında değil, aynı zamanda farklı kategorilerdeki eserlerin inceleme videolarını çekme konusundaki yeteneğiyle de dikkat çekmektedir. İslami ilimler ve felsefe alanındaki araştırmaları ise kendisini bu konuda bir otorite yapmaktadır. Bu alandaki çalışmalarını güzel bir üslup ve özgün bir tarzla sunan Dr. Meriç, hem tıp doktoru kimliğiyle hem de düşünsel ve kültürel alandaki katkılarıyla bilinir.

Dr. Altay Cem Meriç'in sağlık sektöründeki profesyonelliği ve kültürel çalışmaları, hem meslektaşları hem de toplum içinde saygın bir figür olmasına katkı sağlamıştır. Kendisi, hem tıp alanındaki hizmetleriyle hem de farklı disiplinlerdeki konulardaki bilgi birikimiyle kendi alanında önemli bir iz bırakmıştır.

Dr Elif Pasha Nerede Çalışıyor?

1970 yılında İstanbul’da doğan Dr. Elif Pahsa, tıp kariyerine Hacettepe Tıp Fakültesi'nde başladı. 1994 yılında bu prestijli fakülteden mezun olduktan sonra, Ağrı, Eskişehir, İzmir ve İstanbul gibi farklı şehirlerde Aile Hekimi olarak çeşitli devlet kurumlarında görev aldı. Mezuniyetinin ardından edindiği deneyimlerle birlikte 2005 yılında Medikal Estetik Uygulamaları eğitimini tamamladı ve bu süreçte sağlıklı yaşam ve beslenme konularına olan ilgisini arttırdı.

2008 yılında ilaç sektörüne geçiş yapan Dr. Elif Pahsa, sektörde edindiği deneyimlerle birlikte sağlık alanındaki bilgi birikimini genişletti. 2015 yılından itibaren odak noktasını hastalıklardan korunma, sağlıklı yaşam ve doğru beslenme konularına çevirerek bütüncül bir yaklaşımla hareket etti.

Dr. Elif Pahsa, tıpta bütüncül yaklaşım ilkesine sadık kalarak hastalıklardan korunma, doğru beslenmenin sağlığa katkısı, kronik hastalıklarda kök nedenlerin tedavisi, besin desteklerinin önemi, fitoterapi uygulamaları gibi konularda çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi. Evli ve bir çocuk annesi olan Dr. Pahsa, hem mesleki kariyerinde hem de aile hayatında bilgi birikimi ve deneyimini başarıyla sürdürmektedir.

Dr Rengin Börekçi Nerede Çalışıyor?

Dr. Rengin Börekçi, Tıbbi Biyokimya alanında uzmanlığını sürdüren bir hekim olarak, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmaktadır. Tıbbi Biyokimya branşı, laboratuvar teknikleri ve biyokimyasal analizler aracılığıyla hastalıkların tanısında ve takibinde önemli bir rol oynar. Dr. Rengin Börekçi, bu alandaki uzmanlığıyla hastaların sağlık durumlarının değerlendirilmesine katkıda bulunmakta ve doğru tanı konulmasına yardımcı olmaktadır.

Doç. Dr Ahmet İnanır Nerede Çalışıyor?

1969 doğumlu Doç. Dr. Ahmet İnanır, doktorluk kariyerine İzmir Dokuz Eylül Tıp Fakültesi'nden mezun olarak başlamıştır. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra uzmanlık alanında yükseköğrenimine devam etmek üzere Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim almıştır. Bu süreçte kazandığı bilgi ve deneyimlerle hasta rehabilitasyonu ve fizik tedavi konularında uzmanlık alanını genişletmiştir.

Şu anda Doç. Dr. Ahmet İnanır, uzmanlığını ve birikimini kendi kliniğinde değerlendirmekte ve hastalara hizmet vermektedir.

Prof. Dr İbrahim Arda Yılmaz Nerede Çalışıyor?

Prof. Dr İbrahim Arda Yılmaz, Nöroloji doktoru olarak, görevini Mersin Mezitli ilçesinde bulunan Özel VM Medical Park Mersin Hastanesi'nde sürdürmektedir. Sağlık sektöründeki deneyimi ve uzmanlığı ile hastalarına kaliteli sağlık hizmeti sunan Dr. Yılmaz, Nöroloji branşı kapsamında çeşitli hastalıkların teşhis ve tedavisi konularında uzmanlaşmıştır.

Mersin'de sağlık sektörüne önemli bir katkı sağlayan bu uzman doktor, sağlık alanındaki gelişmeleri takip ederek hastalarına etkili ve çağdaş tedaviler sunma çabasını sürdürmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir