Dota Vengeful Spirit Özellikleri Nelerdir?

Dota Vengeful Spirit Özellikleri Nelerdir?
17.08.2022 16:09
Dota, hem ülkemizde hem de yurtdışında pek çok insanın oynadığı bir oyun olmuştur. Biz de yazımızda Dota Vengeful Spirit özelliklerinden ve daha pek çok konudan sizler için bahsettik. Vengeful Spirit yetenekleri, ultisi, çıkış tarihi ve hikayesi nedir? Kim seslendiriyor? Ona karşı en iyi anti hangisidir? İşte detaylar..

Dota oyununda yer alan Vengeful Spirit kahramanının özelliklerinin neler olduğu merak edilmektedir. Vengeful Spirit, dolaşım, baskın ve devre dışı bırakma konusunda uzmanlaşmış çok güçlü ve dengeli bir destektir. Magic Missile'da, yetenek seçilirse büyü bağışıklığını delebilen temel bir devre dışı bırakma ve nükleer bombaya sahiptir. Wave of Terror düşmanların zırhını düşürür, görüş sağlar ve az miktarda hasar verir, bu da onu bir keşif büyüsü olarak kullanışlı hale getirir. Vengeance Aura, müttefiklere bonus birincil nitelikler sağlar. Nihai, Nether Swap, bir kahramanla pozisyonlarını değiştirmesine izin verir, bu da bir düşmanla bir baskın için veya bir takım arkadaşının hayatını kurtarmak için (onun pahasına) değişmesiyle sonuçlanabilir. Diğer pek çok döküm desteğinden farklı olarak, yetenek seti, büyü yerine fiziksel hasarı vurgulayarak, yeteneklerinin oyunun sonlarında faydalı olmasına izin verir.

Dota Vengeful Spirit’in Seslendirmeni Kimdir?

Dota oyununda yer alan Vengeful Spirit kahramanının seslendirmeninin kim olduğu araştırılmaktadır. Vengeful Spirit’in seslendirmeni Gin Hammond’dur.

Dota Vengeful Spirit’in Hikayesi Nedir?

En mutlu Skywrath bile, doğal olarak en ufak bir hakaret için intikam almaya meyilli, huysuz bir yaratıktır. Ama Vengeful Spirit, intikamın özüdür. Bir zamanlar gururlu ve vahşi bir Skywrath çocuğu olan Shendelzare, bir kız kardeşin ihaneti onun doğuştan hakkını elinden alana kadar Korkunç Kartal Yuvası'nda ilk sırada yer aldı. Bir suikastçının ağına takılan Shendelzare, yalnızca kanatları pahasına serbest kaldı ve en büyük aşağılanmada topallayarak uzaklaştı. Kanatları kırık olduğu için Skywrath'ın onu asla hükümdar olarak kabul etmeyeceğini biliyordu; ve Kartal Yuvası'nın en yüksek tüneklerinde, kanatlı uçuş dışında erişilemeyen kız kardeşi dokunulmazdı. Uçamayan bir sakat olarak yaşamak istemeyen ve dünyevi güçten çok daha fazla intikam almak isteyen düşmüş prenses, tanrıça Scree'auk ile bir pazarlık yaptı: İntikam tarafından yönlendirilen, intikam alma yeteneğine sahip, bozulmaz bir ruh enerjisi formu için kırık vücudunu teslim etti. Sonsuzluğu uçmadan geçirebilir ama intikamını alacaktır.

Dota Vengeful Spirit’in Çıkış Tarihi Nedir?

Dota oyununda bulunan Vengeful Spirit’in çıkış tarihinin ne zaman olduğu araştırılan bir konu haline gelmeyi başarmıştır. Vengeful Spirit’in çıkış tarihi 1 Kasım 2010’dur.

Dota Vengeful Spirit’in Yetenekleri Nedir?

Dota oyununda yer alan Vengeful Spirit karakterinin yetenekleri merak edilmektedir. Magic Missile, Vengeance, Nether Swap, Wave of Terror, Agility, Magic Resistance Vengeful Spirit’in yetenekleridir.

Dota Vengeful Spirit’in Ultisi Nedir?

Vengeful Spirit’in ultisi oyun meraklılarının öğrenmek istediği bir konu olmuştur. Dota oyununda yer alan Vengeful Spirit’in ultisi Magic Missile’dir.

Dota Vengeful Spirit Nasıl Oynanır?

Devre dışı bırakma ve zayıflatma kombinasyonu nedeniyle, Vengeful Spirit, bir düşmanı güvenilir bir şekilde sersemletebildiği ve zırhını azaltabildiği ve onları takım arkadaşları tarafından yok edilmeleri için hazırlayabildiği için mükemmel bir gezici ortaktır. Anlamlı hasar vermemesi ve birden fazla devre dışı bırakması, takip eden sersemletmeleri indirmek ve hedefi öldürmek için takım arkadaşlarına güvenmesi gerektiği anlamına gelir. Çoğu döküm odaklı desteğin aksine, Vengeful Spirit, kendisine bol miktarda HP ve zırh vererek, doğuştan gelen yüksek güç ve çeviklik büyümesinden yararlanır. Bu, fedakar doğasına rağmen, her türlü hasara karşı çok dirençli olduğu ve olağandışı koşullar altında yarı taşıyıcı olarak oynamaya geçebileceği anlamına gelir.

Dota Vengeful Spirit’e Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Dota oyununda bulunan Vengeful Spirit karakterine karşı oynayan en iyi kahramanın kim olduğu merak konusu olmuştur. Anti-Mage, Vengeful Spirit’e karşı oynayan en iyi kahramandır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir