Dota Undying Özellikleri Nelerdir?

Dota Undying Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:47
Dota undying nasıl oynanır, dota undying seslendirmeni kimdir, dota undying hikâyesi nedir, dota undying yetenekleri nelerdir, dota undying ultisi nedir vb. sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Zırhı, sancakları ve yanında binen asık suratlı akrabaları belli belirsiz hatırlıyor. Bir savaşı hatırlıyor: Solgun eller onu eyerinden sökerken acı ve korku. Dirge'yi duymak ve hiçliğe gömülmek için onu kardeşleriyle birlikte Ölü Tanrı'nın esneme çukuruna attıklarında dehşeti hatırlıyor. Aşağıdaki karanlıkta, zaman onları terk etti. Düşünce onları terk etti. Akıl onları terk etti. Açlık, ancak, değildi. Kırık tırnaklar ve kırık dişlerle birbirlerine düşman oldular. Sonra geldi: Önce uzak, algının kenarında kırılgan bir nota, bir başkası, ardından bir diğeri, kaçınılmaz ve sonsuz. Koro, başka hiçbir düşünce kalmayana kadar zihninde titreşen canlı bir ses duvarına dönüştü. Dirge onu tüketirken, kollarını Ölü Tanrı'ya açtı ve yok edilmesini memnuniyetle karşıladı. Yine de, onun için seçildiği şey yıkım değildi. Ölü Tanrı savaş istedi. Büyük hiçliğin karnında ona yeni bir amaç bahşedilmişti: Ağıt'ı tüm ülkeye yaymak, uykusuz ölüleri yaşayanlara karşı toplamak. Ölü Tanrı'nın habercisi olan Ölümsüz olacaktı, bedeni onu başarısızlığa uğrattığında yükselecek, düşecek ve tekrar yükselecekti. Ağıt hiç bitmesin diye, sonu gelmeyen ölümün içinden geçmek.

Dota Undying Nasıl Oynanır?

Dota Undying oynamak için siteye giriş yapın. Kullanıcı adı ve şifrenizi girin sonrasında oynamaya başlayın.  Oynarken dikkatli olmanızı öneririz.

Dota Undying Hikâyesi Nedir?

Adını kaybedeli ne kadar oldu? Zihninin parçalanmış yıkımı artık bilmiyor. Zırhı, sancakları ve yanında binen asık suratlı akrabaları belli belirsiz hatırlıyor. Bir savaşı hatırlıyor: Solgun eller onu eyerinden sökerken acı ve korku. Dirge'yi duymak ve hiçliğe gömülmek için onu kardeşleriyle birlikte Ölü Tanrı'nın esneme çukuruna attıklarında dehşeti hatırlıyor. Aşağıdaki karanlıkta, zaman onları terk etti. Düşünce onları terk etti. Akıl onları terk etti. Açlık, ancak, değildi. Kırık tırnaklar ve kırık dişlerle birbirlerine düşman oldular. Sonra geldi: Önce uzak, algının kenarında kırılgan bir nota, bir başkası, ardından bir diğeri, kaçınılmaz ve sonsuz. Koro, başka hiçbir düşünce kalmayana kadar zihninde titreşen canlı bir ses duvarına dönüştü. Dirge onu tüketirken, kollarını Ölü Tanrı'ya açtı ve yok edilmesini memnuniyetle karşıladı. Yine de, onun için seçildiği şey yıkım değildi. Ölü Tanrı savaş istedi. Büyük hiçliğin karnında ona yeni bir amaç bahşedilmişti: Ağıt'ı tüm ülkeye yaymak, uykusuz ölüleri yaşayanlara karşı toplamak. Ölü Tanrı'nın habercisi olan Ölümsüz olacaktı, bedeni onu başarısızlığa uğrattığında yükselecek, düşecek ve tekrar yükselecekti. Ağıt hiç bitmesin diye, sonu gelmeyen ölümün içinden geçmek.

Dota Undying Yetenekleri Nelerdir?

·        Undying, bir bölgedeki tüm düşman kahramanlardan güç çalar ve düşmanın gücünü kendisi için talep ederken temel hasar verir. Creeplere 2.0x hasar verir.

·        Undying etrafındaki bütün birimlerin sağlıklarını paramparça ederek bir dostu iyileştirmek veya bir düşmana zarar vermek için kullanır. Soul Rip, Tombstone'u iyileştirmek adına da kullanılabilir.

Dota Undying Ultisi Nedir?

Hedeflenen yere bir mezar taşı davet eder. Mezar taşının etrafındaki bir bölgeye her düşman birimin yanında çoğunlukla zombiler canlanır ve onlara zarar. Zombiler saldırılan birimleri yavaşlatan ve hedefin sağlığı belli bir ölçüde altına düşerse onun hareket ve saldırı hızını yavaşlamasını sağlar Deathlust yeteneğine sahiptir.

Dota Undyinge Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota undyinge karşı en iyi karakter kimdir sorusu merak edilip araştırılıyor. Bu soruya Zeus cevabını verebiliriz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir