Dota Slardar Özellikleri Nelerdir?

Dota Slardar Özellikleri Nelerdir?
16.08.2022 14:54
Derinlerden Gelen Slardar, batmış kentlerden oluşan bir ağın ve onlarda gömülü şekilde olan zenginliğin bekçileri olan Slitheren ırkından… Dota Slardar’ın yetenekleri nelerdir, ultisi ve hikâyesi nedir, Slardar seslendirmeni kimdir, itemleri nelerdir, ona karşı en iyi karakter kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yere vurur ve çevresindeki düşmanlarına bir ölçü hasar verir ve onları sütun eder. Düşmanları stundan çıkmasının hemen sonrasında 2 sn'ligine %20 yavaş hareket edecektir.  Slardarin en büyük yardımcısı, sadece stun degil, ayrıca aoe bir dmg vermesi iyi ve ince bir artısı. Düşük cooldown u nedeniyle orta oyundaki combatlarda bir combatta 2 stun ile ( ortalama 5 sn falan stun eder ) düşmanın pek şansı yok.

Dota Slardarın Yetenekleri Nelerdir?

·        Slardar sürünerek hareket hızını iyi oranda artırır ve birimlerin içerisinden geçer. Slardar nehirdeyken hareket hızı elde eder.

·        Yere çarparak yakındaki düşman birimleri sersemletir ve onlara hasar verir. Sersemletmeden sonra, etkilenen birimler yavaşlar.

·        3.0 saldırıdan ardından saldırınız hedefi sersemletecektir. Yaratıklara iki kat zarar verir.

·        Fiziksel hasarı artırmak için düşman zırhını azaltır ve Gerçek Görüş ve hedeflenen birimin görüşünü sağlayarak görünmezliği ortaya çıkarır. Düşman birimi arkasında 8 saniye boyunca su izi bırakır.

·        Slithereen Crush yarıçapını artırır ve etkilenen birimlere kısa süreliğine Corrosive Haze uygulamasına neden olur.

·        Nehirde ya da su birikintisindeyken fazladan sağlık yenilenmesi, zırh ve olayına direnci verir.

Dota Slardarın Hikâyesi Nedir?

Derinlerden Gelen Slardar, batmış kentlerden oluşan bir ağın ve onlarda gömülü şekilde olan zenginliğin bekçileri olan Slitheren ırkından. Okyanus derinliklerinin ışıksız girdaplarında, Slitheren Bekçileri gizli hazine odalarında aç gözlü kuru toprak büyücüleri aracılığıyla gönderilen sualtı hırsızlarına karşı devriye gezer. Slardar son derece sadıktır ve onun suskun doğası, denizlerin en gizli bölgelerinde hakkındaki engin bilgisini derinlere saklamakta. Sığ bölgelerde aydınlık yüzünden çektiği acıya karşı, keşif yapmak ve kimsenin derinliklere karşı plan kurmadığına emin olmak adına çıkar. Bazen de Sunken Hazineleri'nden bazı şeyler çalmayı başarabilmiş nadir insanlar peşinde acımasız bir av içerisindedir. Tüm hayatını denizlerin muazzam ağırlığı ve büyük bir basınç içerisinde geçirdiği için, Slithereen Bekçileri'nden Slardar muazzam kuvvette sahibi bir yaratıktır.

Dota Slardarın Seslendirmeni Kimdir?

Dota slardarın seslendirmeni kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Ancak yaptığımız araştırmalar sonuncu bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Slardarın İtemleri Nelerdir?

Kahramanınızı nasıl oynandığını öğrendiğinizde ve nerede kalacağınıza dair temel bir oyun anlayışınız bulunduğunda, öğelere bir göz atmanın vakti geldi. En büyük çaylak hatasından biri, destek kahramanlarının temel öğeleri satın alma eğiliminde bulunmasıdır. Muhtemelen en azından birkaç defa Desolators ile Bounty Hunters ile karşılaştınız.

Dota Slardar’a Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota slardar’a karşı en iyi karakter kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Yaptığımız araştırmalar sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Slardarın Ultisi Nedir?

3.0 saldırıdan ardından saldırınız hedefi sersemletecektir. Yaratıklara iki kat zarar verir. Fiziksel hasarı artırmak için düşman zırhını azaltır ve Gerçek Görüş ve hedeflenen birimin görüşünü sağlayarak görünmezliği ortaya çıkarır. Düşman birimi arkasında 8 saniye boyunca su izi bırakır.

Dota Slardarın Zorlukları Nelerdir?

Dota slardarın zorlukları nelerdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Oyunda zaman zaman yaşanan bağlantı sorunu dışında pek bir zorluk bulunmamaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir