Dota Silencer Özellikleri Nelerdir?

Dota Silencer Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:15
Dota silencerın hikâyesi nedir, dota silencer’a karşı en iyi karakter kimdir, dota silencerın yetenekleri nelerdir, dota silencerın itemleri nelerdir, dota silencerın kazanma oranı nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İki yüz yıllık seçici üreme, Aeol Drias düzenine şan getirecek kehanet savaş büyücüsü Nortrom'u üretmişti. Bu nedenle, çocuğun bir altıgen bile yapamadığı tespit edildiğinde iğrenme ve hayal kırıklığı izledi. Yine de, son test gününde Nortrom, Son Sözü söyleyecekti. Düzenlenmiş rakipleri bir Gizemli Lanet'in altına düşerek sağlıklarını tüketir ve yapılan her büyüyle laneti uzatırdı. Ardından Küresel Sessizlik geldi. Nortrom çok uçlu Glaive'leriyle rakiplerini kurdelaya çevirirken ve kendi zekasına eklemek için onların zekasını çalarken dudaklarından tek bir nefes ya da fısıltı çıkmadı. O anda, izleyen herkes için netleşti. Sihirin yokluğu, tüm büyülerin en büyüğü olabilir.

Dota Silencerın Hikâyesi Nedir?

Özenle tasarlanmış bir soyağacının yedinci ve son neslinin bir parçası olan Nortrom, Aeol Drias'ın eski düzeni tarafından dünyanın gördüğü en büyük büyü kullanıcısı olarak yetiştirildi. O, kehanet edilen kişiydi, iki yüz yıllık dikkatli eşleşmelerin doruk noktası, tarikata şan ve yeminli düşmanları The Knights of the Fold'a yıkım getirecek bir savaş büyücüsüydü. Diğer öğrenciler yeteneklerini ateşle, buzla ya da büyülü büyülerle geliştirirken, Nortrom sessizce ve yeteneksiz oturuyordu, bir altıgen bile kullanamıyordu. Son test günü yaklaşırken, hala sihrini bulamamıştı. Çocuklar gülerken, hocalar tiksintiyle onu azarladılar. "Sen büyücü değilsin," diye ilan etti tarikatın başı. Yine de Nortrom kaçmadı. Test gününe girdi ve kendisiyle alay eden genç büyücülerle yüzleşti. Ve sonra hocaları değerli bir ders aldılar: Sihir eksikliği en büyük sihir olabilir. Nortrom, genç büyücüleri birer birer susturdu ve kehaneti yerine getirmek için Aeol Drias'ın tek şampiyonu olana kadar onları teke tek dövüşte yendi. 

Dota Silencer’a Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota silencer’a karşı en iyi karakter kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Bu soruya Broodmother cevabını verebiliriz.

Dota Silencerın Yetenekleri Nelerdir?

·        Hedef bölgeyi lanetler, düşman kahramanların hasar almasına ve hareket hızlarının düşmesine neden olur. Susturulan düşmanlar 1,7 kat yavaşlar ve hasar alır. Etkilenen düşmanlar her büyü yaptığında, süre artar. Hedef susturulduğu sürece bekleme süresi duraklatılır.

·        Glaives'in 1,0 kez en yakın düşman birime doğru sekerek Silencer'ın saldırı hasarının %50'sini vermesini sağlar. Sıçrama aralığı 600.0'dır. Ek olarak, öldürme başına çalınan Zekayı 2,0 arttırır.

·        Silence, tüm sesleri susturarak haritadaki düşman kahramanların ve birimlerin büyü yapmasını önler.

Dota Silencerın İtemleri Nelerdir?

·        Tango, Silencer'ın koridordaki sağlığını korur; destek olarak, öğeyi ekibiyle de paylaşabilir.

·        Null Talisman, son vuruşları güvence altına almak için hasar sağlar ve glaives'ten gelen hasarı reddeder ve arttırır.

·        Clarity, Silencer'ın gerektiğinde yetenekleriyle düşmanları taciz etmesine izin verir.

Dota Silencerın Kazanma Oranı Nedir?

Dota silencerın kazanma oranı nedir sorusu merak konusu oldu. dota silencerın bir sürü yeteneği vardır bu yüzden kazanma yüzdesi de son derece yüksektir.

Dota Silencerın Ultisi Nedir?

Hedef bölgeyi lanetler, düşman kahramanların hasar almasına ve hareket hızlarının düşmesine neden olur. Susturulan düşmanlar 1,7 kat yavaşlar ve hasar alır. Etkilenen düşmanlar her büyü yaptığında, süre artar. Hedef susturulduğu sürece bekleme süresi duraklatılır.

Dota Silencerın Seslendirmeni Kimdir?

Dota silencerın seslendirmeni kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak bizde yaptığımız araştırmalar sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir