Dota Shadow Shaman Özellikleri Nelerdir?

Dota Shadow Shaman Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:07
Dota shadow shamanın hikâyesi nedir, dota shadow shaman’a karşı en iyi karakter kimdir, dota shadow shaman’ın verdiği hasar kaçtır, dota shadow shaman’ın ultisi nedir, dota shadow shaman’ın yetenekleri nelerdir, dota shadow shaman’ın seslendirmeni kimdir, dota shadow shaman’ın itemleri nelerdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Gölge Şaman, ekibinin kuvvetlerinin düşman üssüne yürümesinin yolunu hızla temizler. Düşmanları Ether Shocks ile patlatın, saldırganları Hexes ile durdurun, düşmanını bir tavuğa dönüştürürken, bir başkasını büyülü Prangalarla kilitleyin - ancak güçlü Mass Serpent Ward'ları yaratmadan önce değil. Her yöne ateş saçan Gölge Şaman'ın büyülü yılanları, engelli düşmanlarının işini kısa sürede bitirir.

Dota Shadow Shaman’ın Çıkış Tarihi Nedir?

Dota Shadow Shaman’ın çıkış tarihi merak ediliyor. Ancak bu konuyla ilgili net bir bilgi bizde bulamadık sadece Dota oyunun çıkış tarihinin 2013 olduğunu söyleyebiliriz.

Dota Shadow Shamanın Hikâyesi Nedir?

Bleeding Hills'de doğan Rhasta, seyahat eden bir dolandırıcı tarafından alındığında açlıktan ölmek üzere olan bir gençti. İki iğne bakır için yaşlı dolandırıcı falına bakardı. Üç kişi için domuzunu hadım eder, beş kişi için de oğullarını sünnet ederdi. İyi bir yemek için şaman kıyafetlerini giyer, eski kitaplarından okur ve düşmanlarınıza lanetler yağdırırdı. Onun tuhaf yeni yavrusu, kısmen tepe trollü, kısmen... Başka bir şey, asistan olarak çalıştı ve dolandırıcının ticaretine egzotik bir hava verdi. Her zaman aldatılmış müşterilerden bir adım önde, patronaj peşinde koşan bir kasabada bir adım önde olan ikisi, bir gün dolandırıcı, küçük gencin aslında sadece taklit ettiğini yapabildiğini anlayana kadar yanmış topraklarda yürüdü. Koğuşunda bir hediye vardı - müşterilerin değer verdiği bir hediye. Böylece genç Rhasta kalabalığın önüne atıldı ve Gölge Şaman ticari adı doğdu. İkisi kasabadan kasabaya devam etti ve Shadow Shaman'ın itibarı arttıkça para için bir araya geldi. Sonunda, çiftin ikiyüzlü geçmişi onları yakaladı ve bir grup dolandırıcı eski müşteri tarafından pusuya düşürüldü. Dolandırıcı öldürüldü ve Rhasta ilk kez güçlerini karanlık için kullanarak saldırganları katletti. Sevgili efendisini gömdü ve şimdi güçlerini ona zarar vermek isteyenleri yok etmek için kullanıyor.  

Dota Shadow Shaman’a Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota Shadow Shaman’a karşı en iyi karakter kim sorusu epeyce merak ediliyor. Ancak yapılan araştırma sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Shadow Shaman’ın Verdiği Hasar Kaçtır?

Düşmanlarına birçok hasar verir verdiği hasar büyüseldir. Hasar miktarını 50/80 olarak açıklayabiliriz.

Dota Shadow Shaman’ın Ultisi Nedir?

Birçok düşmana zarar veren bir enerji akımı yaratmaktadır. Bir düşman birimini hasarsız bir yaratığa dönüştürerek saldırmasını önler ve yeteneklerini kullanılamaz duruma getirir.

Dota Shadow Shaman’ın Yetenekleri Nelerdir?

Bir düşman birimini sihirli bir şekilde bağlar, böylece hareket edemez veya saldıramaz, zamanla yaşam enerjisini emer. Birçok düşmana zarar veren bir enerji akımı yaratmaktadır. Bir düşman birimini hasarsız bir yaratığa dönüştürerek saldırmasını önler ve yeteneklerini kullanılamaz duruma getirir. Düşman birimlere ve binalarına saldırı uygulayan 10.0 Serpent Ward ortaya koyuldu. Ward'lar büyü bağışıklığına vardır.

Dota Shadow Shaman’ın Seslendirmeni Kimdir?

Dota shadow shaman’ın seslendirmeni kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor.  Ancak yapılan araştırma sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

 Dota Shadow Shaman’ın İtemleri Nelerdir?

·        Blink Dagger, Silencer'ın oynadığı rol ne olursa olsun, güçlü bir hareketlilik aracıdır. Bir destek olarak, kendisini kolayca konumlandırarak, devre dışı bırakmalarını düşmana kullanabilir ve aynı zamanda onu düşman baskınlarından kaçmak için kullanabilir. Taşıyıcı olarak, ona güçlü bir konumlandırma sağlar ve düşmanı ultisi ile devre dışı bıraktıktan sonra saldırmak için hızlı bir şekilde savaşmasına izin verir. Veya ölmekte olan düşman kahramanlarından istihbarat çalmak için göz açıp kapayıncaya kadar.

·        Dayanıklılık Davulu, oyunun başlarında bir saldırgan Susturucuya uyar, saldırı hızıyla itiş gücünü artırır ve hareket hızıyla düşmanları kovalama yeteneğini geliştirir.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir