Dota Nature’s Prophet Özellikleri Nelerdir?

Dota Nature’s Prophet Özellikleri Nelerdir?
27.07.2022 00:06
Dota nature’s prophet rehberi nasıldır, Dota nature’s prophet nasıl oynanır, Dota nature’s prophet sayacı nedir, Dota nature’s prophet ultisi nasıl çalışır, Dota nature’s prophet öge yapısı nasıldır, Dota nature’s prophet ekipmanı nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Tanrıça Verodicia tarafından bir tohum olarak ekilen ve kendi vücudunun kalıntılarından yetiştirilen Doğa Peygamberi, yemyeşil dünyayı savunmak için ilkbahar ekinoksunda yükseldi. Öngörü yeteneği olan Nature's Prophet, her an her yerde görünür. Orman tabanından filizlenen bir ağaç halkası ile düşmanları tuzağa düşürmek ve herhangi bir yere istendiğinde Işınlanmak. Etrafındaki ağaçlar onun güç nesneleri olarak hizmet eder; onları kullanarak, kendisi için savaşması için şiddetli ağaçlardan oluşan bir Sentient Ordusunu anında çağırır, düşmanların en az beklediği yere saldırır. Tanrıçanın öfkesini kanalize eden Peygamber, ülkedeki her davetsiz misafire saldırır ve Verodicia'nın yaratılışına zarar verecek olan herkesin üzerine Doğanın Gazabı'nı indirir.

Dota Nature’s Prophet Rehberi Nasıldır?

Doğa Tanrıçası Verodicia; dolanmış ruhu tohuma yerleştirir, hareketli suları toprağın derinlerinden çıkartarak ve bütün dikkatini büyüyen olaylara vereceğine dair güneşe yemin ederek yeşil bölgeleri çiçeklendirmeyi bitirdiğinde kendi zamanında de sonuna geldiğini fark etmişti. Tohumlarını elliyle ektiği ağaçların yaprakları tarzı onun kaderi de umutlarının meyvesini görmeden ölmek oldu. Toprakları öksüz kalmak ona acı verdi çünkü henüz tohumlar toprağı delmemişlerdi ve çeşit tehlikelere karşı savunmasız olacaktı. Tohum bohçasında ekmeyi unuttuğu son bir tohumun kaldığını fark etti. Toprağa düşmeden evvel tek bir sözcük söyledi ve o son tohumu yuttu. Uçsuz bucaksız bedeni uzun kış zamanınca çürüdü ve tohumları baharda besleyerek besin şekline geldi. Bahar gündönümünün sabahında, daha ormanın geri kalanı uyanmamışken o son tohum bir an evvel olgunlaştı ve çatladı. Tohumun içerisindeki Nature's Prophet, bütünün yapraklara bürünmüş, kuvvetli ve bilge olarak, Verodicia'dan da yeşil bölgelere ve onu müttefik olarak çağırana kadar şanslıların savunmasında en fazla nerede ihtiyaç duyulacağını öngörme gücünü miras almış bir biçimde doğaya adım attı.

Dota Nature’s Prophet Nasıl Oynanır?

Dota Nature’s Prophet oynamak için; öncelikle oyuna başarılı bir giriş yapın. Yeni karşılaşmaya katılarak karakterinizi Dota Nature’s Prophet olarak belirleyin. Dota Nature’s Prophet karakterini oynarken belli nüanslara dikkat etmekte fayda var.

Dota Nature’s Prophet Sayacı Nedir?

Dota Nature’s Prophet oyunu birçok kişi tarafından oynanmaktadır Dota Nature’s Prophet sayacı nedir sorusu da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Dota Nature’s Prophet sayacı nedir sorusunun cevabını maalesef kaynaklarda bulamadık.

Dota Nature’s Prophet Ultisi Nasıl Çalışır?

Seçilen birimin çevresindeki ağaçlarla sararak kapana kıstıracaktır ve 250.0 yarıçaplı bir görüş sağlamaktadır. Dota Nature’s Prophet Ultisi nasıl çalışır sorusuna bu cevabı verebilirsiniz.

Dota Nature’s Prophet Öge Yapısı Nasıldır?

·        Nature's Call, tercih edilen bölgede ağaç miktarını kadar ağaç üretilecektir.

·        Çağrılan ağaç miktarı bağımsız şekilde etki alanındaki bütün ağaçları yok eder.

·        Entler her vakit alanın ortasında ortaya çıkar.

·        Yeteneği kullanmak adına en az bir ağaç lazımdır. Ağaçsız bir bölge uygulanmaya çalışmak bir hata mesajı gönderir.

Dota Nature’s Prophet Ekipmanı Nedir?

·        Teleportatıon: Harita üstündeki herhangi bir noktaya ışınlanır.

·        Nature's call: Bir bölgedeki ağaçları Nature's Prophet'in emrindeki Treantlara çevirir.

Dota Nature’s Prophet Seslendiren Kimdir?

Dota Nature’s Prophet seslendiren kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak Dota Nature’s Prophet seslendiren kimdir sorusunun cevabını maalesef bulamadık.

Dota Nature’s Prophet’e Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Nature’s Prophet seslendiren kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak Dota Nature’s Prophet seslendiren kimdir sorusunun cevabını maalesef bulamadık.

Dota Nature’s Prophet Nasıl İyileşir?

Dota nature’s prophet nasıl iyileşir sorusunun cevabı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak bu sorunun cevabını araştırmalarımız sonunda bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir