Dota Hoodwink Özellikleri Nelerdir?

Dota Hoodwink Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 16:20
Dota Hoodwink hikâyesi nedir, Dota Hoodwink hangi hayvandır, Dota Hoodwink nasıl oynanır, Dota Hoodwink yetenekleri nelerdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Hoodwink ilk yeteneğide Acorn Shot ile rakiplerine bir meşe palamudu fırlatması. Bu yetenek, düşmanlar içerisinde sekerek ikincil hedefe ekstra zarar veriyor ve yavaş olma etkisi uygulamaktadır. Hoodwink arzusu takdirde bu yeteneği bölgede kullanarak ağaç çıkabilmektedir.

·        Bu ağacın mühimi ise ikinci yeteneği Bushwack ile ortaya koyuyor. Hoodwink, bu yeteneği de bir "bola" fırlatıp ağaçlara yakın yerde rakiplerini sersemletiyor. Rakipler ağaca çarptıklarında zarar görüyor ve sabit durdukları zaman boyunca görüşleri sıfıra iniyor.

·        Scurry adlı üçüncü yeteneğinin ise hem pasif hem de aktif bonusları vardır. Pasif şekilde iken Hoodwink'e ağaçların içerisinde saldırılardan kaçma şansı sunan bu yetenek, aktif şekille geldiğinde ekstra hareket yapma ve objelerin içinden geçebilme yeteneği sunmakta.

·        Hoodwink'in Sharpshooter adlı ultisi de fazlaca kuvvetli. Bu yeteneği aktif şekille getirdiğinizde karakter yere sabitlenerek elindeki arbaletini kurmaya başlamakta. 5 saniye ardından imlecin olduğu yere uzun menzilli bir ok gönderiyor Hoodwink, rakiplerine önemli zarar vererek onları yavaşlatmakta. Bu okun şiddetinin mesafeyle doğru orantılı olduğunu da söyleyelim.

Dota Hoodwink Hikâyesi Nedir?

Hoodwink’in gençliği, bir zaman cennet gibi yemyeşil yerle dolu Krimwohl sınırında yaşandı. Ancak krallık çoğaldıkça hem krallığın sakinleri hem de orduları kaynağa aç kaldılar. Rakip maden ve kereste baronları, değişim gösteren krallığın isteklerini karşılamak adına sınır ormanlarının tüm doğal güzelliklerini deyim yerindeyse bir rekabet içinde yağmaladı ve ziyan etti. Kadim ormanlarda yaşamlarını sürdürenlerin üç terciği vardı; etkisizleştirilmiş kısımlara giden sığınmacıları takip edip, Krinwohl’un barutuna ile çeliğine karşı evlerini savunup canlarını vermek veya iyice kuzeye kaçıp Sisli Orman Tomo’kan’ın perili vadi ve korularında şanslarını denediler. Tercih yapan Hoodwink böylelikle Tomo’kan’ın dehşette düşüren avcılardan kaçarak, bölge hırsızlarına kendini sevdirerek başkalarını kızdırır ve onun sebep olduğu iddia edilen değişik bir haylazlık olursa hemen burada biterek tehlikeli sis ormanda yetişkinliğe varır. Lakin Krimwhohl’un ateşlerinin paniği yeni evine ulaştığında; Hoodwink’in aklına istila sağ çıkmayı sağlayan ve talan edilen topraklarda sefalet içerisinde hayat mücadelesi sürdüren ailesi ve arkadaşları düştü. Ve eski yaşamını yok eden bu şeytanları görmek adına medeniyetin sınırlarına içerisine ilerlemekten kendi alı koyamadı. Fakat ne görsün, bunlar çocukluğunda gördüğünü hatırladığı canavarlar olmaz. Bunlar yalnızca İnsandı. Askerler, tüccarlar, işçiler ve sığınmacılar. Askerlerse barut ve çeliklerine karşı onun Tomo’kan’da yüzleştiği ve çevresindekileri âdeta bir fırıldak tarzı döndüğü dokunaçlı ve dişli gerçek sorunlara kıyas götürülmedi. Birden çok sıcakkanlı kişinin haklı bir biçimde adım atmaya çekindiği değişik Tomo’kan’da her alanda bir ailesi olduğunu bilen Hoodwink, vahşi hayatı etkisizleştirmeye cüret gösterenlere karşı mücadele vermekte, onların eşyaları içerisinde istediğini cebine atmakta, geri duranını yok etmekte ve kendine yakın gördüğü geride kalan insanlara tekrar ormanlara doğru yönlendirmekte.

Dota Hoodwink Hangi Hayvandır?

 'Dota 2' Kahramanı Tatar Yayı Olan Bir Sincap Hoodwink'i aramaktadır. Bütün dünyadaki e-sporları ve etkileyicileri kapsamaktadır. Dota Hoodwink hangi hayvandır sorusuna sincap diyebiliriz.

Dota Hoodwink Nasıl Oynanır?

Aynı diğer MOBA'lar gibi, Dota 2'nin arkasında olan fikir, düşman ekibinin "Kadim" sini yok olmasını sağlamaktır. Bunu yapmak adına, diğer dört oyuncuyla beraber bir takıma yerleşmek gerekir ve beş düşmana karşında savaşmanız lazımdır. Oyun başlamanın sonrasında, kahramanınızı tercih etmek için birkaç saniyeniz olacaktır.

Dota Hoodwink Yetenekleri Nelerdir?

Ne vakit bir bela olsa her vakit yakında olan Hoodwink, ailesi hâline gelen perili ormanı dolduran zararlara karşı mücadele vermek için yaşamaktadır. Hoodwink, meşe palamudu yeteneği ve ağaç yetiştirme yeteneği sayesinde Dota 2'de fazlaca değişik bir kahramandır.

Dota Hoodwink Karakterini Kim Seslendirmiştir?

'Dota 2' Kahramanı Tatar Yayı Olan Bir Sincap Hoodwink'i aramaktadır. Dota Hoodwink karakterini kimin seslendirdiği bilinmemektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir