Dota Gyrocopter Özellikleri Nelerdir?

Dota Gyrocopter Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 16:17
Dota Gyrocopter hikâyesi nedir, Dota Gyrocopter’a karşı savaşan en iyi kahraman kimdir,Dota Gyrocopter nasıl oynanır, Dota Gyrocopter yetenekleri nelerdir, Dota Gyrocopter karakterini seslendiren kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Dünyanın ilk sihirli olmayan uçan cihazının yaratılması on yıldan uzun süre aldı ve vurulması birkaç saniyeden az devam etti. Fakat pilotu caydırılmadı. Aurel daha yeni ve daha iyi olan Gyrocopter ile gökyüzüne geri döndü. Bütün düşman bölgelerinde yok etmek adına Flak Cannons'lu bir adet. Ve Homing Missles, nasıl dönerse dönsünler öcüleri vurmak adına. Hava sahanızı ihlal eden biri mi var? Roket Barajları ile alsınlar. Fakat bazen, yalnızca büyük bombayı kullanmak daha rahattır. Aurel bir hava saldırısı çağırır ve sonrasında yükselen patlamadan uzaklaşmadan evvel yükü kendisi teslim eder. Bütün gücünü toplayabilirse, düşmanları rahatlıkla yok eder.

Dota Gyrocopter Hikâyesi Nedir?

Savaşlar, ayaklanmalar, isyanlar ve devrimlerle geçen bir yaşam boyu hizmet verdikten sonra pirinç, Aurel'in yeteri kadar şey gördüğünü düşündü. Fakat birkaç ıvır zıvıra ve hatırı geçen emekli maaşına ilave olarak, eski mühendis çok fazşa ilginç bir olay bıraktı: dünyada ilk olan insanlı, sihir olmayan uçan cihazı olan bir Gyrocopter için uzun süre unutulmuş, bitmemiş bir şema. Vakit ve paradan başka çok az miktarla Ash Takımadaları'nın tropikal belirsizliğine çekilip, cihazı inşa etmeye koyuldu. Yıllar sonra ve başarısız prototiplerin kalıntıları birikmeye başladığı zaman, mekanik uçuşun mümkün olup olmadığını merak duymaya başladı. Emekliliğinden on yıl sonra, güneşli bir öğleden sonrası, güneyden esen bir esinti ile birlikte Aurel, öfke ve başarısızlık beklentiyle dolu son girişiminde yapmaya başladı. Büyük bir çabayla ateşleme kablosunu çekip ve kaçınılmaz patlamayı bekleyip başını örttü. Bununla beraber, büyük bir sürprizle, kaldırmaya başlandı ve birkaç panikli ayarlamanın sonrasında stabilize oldu. Bir saat içerisinde, martılarla aynı hizada, esinti ile eğilerek dokuma yapıyordu ve Aurel kendini uçmanın nefesi kesilerek harikasıyla dolmuş buldu. Alacakaranlık çökerken atölyesine doğru bir rota oluşturdu, fakat bir top mermisi kuyruğunu delip geçtiğinde teknesini çevirir çevirmez. Kendini enkazdan kurtarıp, görünen en yakın kara parçasına doğru yüzdü ve enkazı toplayan gülleden sorumlu gemiyi görmek adına lanet etti. Günler ardından, Aurel atölyesine döndüğünde, çok daha fazla, daha tehlikeli bir yük taşıyabilen başka bir jiroskop üstünde çalışmaya başladı.

Dota Gyrocopter’a Karşı Savaşan En İyi Kahraman Kimdir?

En fazla galibiyet puanlarından birine sahip olan ilk kahraman Wraith Kingdır. Bu bazı oyuncular adına sürpriz olabilir, fakat Dota 2’yi uzun zaman oynayanlar muhtemelen bunun sebep olduğunu anlayacaktır. Dota Gyrocopter’a karşı savaşan en iyi kahraman diyebiliriz.

Dota Gyrocopter Yetenekleri Nelerdir?

Gyrocopter savaşa sahip olduğu cephaneliğinin atış gücü sayesinde uçar. Düşmanlarını top atışlarıyla patlatır ya da roket salvolarıyla onları darmaduman eder. Eğer bütün gücünü toplayabilirse düşmanlarını rahatça yeryüzünden siler.

Dota Gyrocopter Karakterini Seslendiren Kimdir?

Dota Gyrocopter 7’den 70’e herkesin severek oynadığı bir oyun haliyle seslendiricisinin kim olduğu da merak konusu olmuş durumda.  Dota Gyrocopter kim diye merak edenlere maalesef net bir cevap veremiyoruz. 

Dota Gyrocopter Çıkış Tarihi Nedir?

DotA ilk defa, 2003 senesinde Warcraft 3: Reign of Chaos oyununa, Eul aracılığıyla World ve Map Editörlerinin yardımı ederek bir mod olarak meydana çıktı.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir