Dota Ember Spirit Özellikleri Nelerdir?

Dota Ember Spirit Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 01:24
Dota Ember Spirit nasıl oynanır, Dota Ember Spirit hikâyesi nedir, Dota Ember Spirit yetenekleri nelerdir, Dota Ember Spirit’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir, Dota Ember Spirit karakterini kim seslendirmiştir, Dota Ember Spirit çıkış tarihi nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Ember Spirit düsmanlarının çevresinde dolanan alevli bolalarını atmaktadır, sabitlenirler ve her salise hasar alırlar.

·        Ember Spirit harika bir hızla etrafta atılır, hedeflenen etki alanındaki tüm düşmanlara saldırır ve ardından başlangıç ​​konumuna geri döner. Kahramanlara fazladan hasar verir.

·        Ember Spirit kendisini, gelen büyü hasarını tüketen ve alınan hasarın belirli bir yüzdesini emen bir ateş çemberi ile çevreler. Alev Muhafızı, Alev Muhafızı etkinken Ember Spirit'in etrafındaki bir alana saniyede hasar verir. Kalkan kırılırsa, hasar da kaybolur.

·        Hedef konuma %250.0 Ember Spirit hızıyla koşan bir Ateş Kalıntısı gönderir. Ateş Kalıntısını Etkinleştir'i kullanarak, Ember Spirit tüm aktif Ateş Kalıntılarına doğru atılır, onları yok eder ve bir alanda hasar verir ve ardından en yakın Kalıntıya hareket eder. Ember Spirit, hedeflenen konuma en yakın Kalıntıda sona erecek.

·        Ateş Kalıntıları, çevrelerindeki bir alana saniyede hasar verir. Ember Spirit'in yakınında bir düşman kahraman ölürse, Fire Remnant yükü yenilenir.

·        Kullanma menzilini, kalıntı hızını ve maksimum şarjları çoğaltır.

Dota Ember Spirit Nasıl Oynanır?

Dota Ember Spirit oynamak adına; ilk olarak oyuna başarılı bir giriş yapın. Yeni karşılaşmaya katılıp karakterinizi Dota Ember Spirit olarak seçin. Dota Ember Spirit karakterini oynarken belli nüanslara dikkat etmekte yarar var.

Dota Ember Spirit Hikâyesi Nedir?

Ağlayan Dağlar'ın içinde kaybolan Flares Kalesi terk edilmiş halde yatıyordu, eğitim salonları boştu, avlusu yapraklar ve tozla kaplıydı. Mühürlü tapınağındaki bir kürsü üzerinde, savaşçı-şair Xin için bir odun ateşinin kalıntıları olan eski külle dolu bir topaz kazanı duruyor. Üç nesil boyunca Xin, yardımcılarına, kale duvarlarının ötesindeki sert gerçekler için zihni ve bedeni eğitmek için bir dizi mantra olan Koruyucu Alevin Bağlarını öğretti. Ancak, bir savaşçının yolunu öğreterek bir savaşçının rakiplerini kazandı ve sonbaharında Xin'i yendi ve katledildi. Takipçileri rüzgara yayıldı. Yine  de yıllar yüzyıllara ve takipçiler torunlara dönerken, öğretileri ince bir fısıltı ve eylemle devam etti. Öğretmenin kalıcı mirasından etkilenen Burning Celestial, ateşin meraklı yönü, kendini Flares Kalesi'ne attı ve ateş külünü yeniden ateşledi. Bu parıldayan korlardan Xin'in alevle çelenk içindeki bir görüntüsü ortaya çıktı, düşünceli yüzü eğitmek ve öğretmek ve rehberlik arayan herkese bilgi ateşini yaymak için hazırlandı.

Dota Ember Spirit Yetenekleri Nelerdir?

                   Ember Spirit harika bir hızla etrafta atılır, hedeflenen etki alanındaki tüm düşmanlara saldırır ve ardından başlangıç konumuna geri döner. Kahramanlara fazladan hasar verir.

                   Ember Spirit kendisini, gelen büyü hasarını tüketen ve alınan hasarın belirli bir yüzdesini emen bir ateş çemberi ile çevreler. Alev Muhafızı, Alev Muhafızı etkinken Ember Spirit'in etrafındaki bir alana saniyede hasar verir. Kalkan kırılırsa, hasar da kaybolur.

                   Hedef konuma %250.0 Ember Spirit hızıyla koşan bir Ateş Kalıntısı gönderir. Ateş Kalıntısını Etkinleştir'i kullanarak, Ember Spirit tüm aktif Ateş Kalıntılarına doğru atılır, onları yok eder ve bir alanda hasar verir ve ardından en yakın Kalıntıya hareket eder. Ember Spirit, hedeflenen konuma en yakın Kalıntıda sona erecek.

                   Ateş Kalıntıları, çevrelerindeki bir alana saniyede hasar verir. Ember Spirit'in yakınında bir düşman kahraman ölürse, Fire Remnant yükü yenilenir.

                   Kullanma menzilini, kalıntı hızını ve maksimum şarjları çoğaltır.

Dota Ember Spirit’e Karşı Savaşan En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Ember Spirit’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir sorusunun cevabı araştırılıyor. Ancak Dota Ember Spirit’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir sorusuna maalesef bir cevap bulamadık.

Dota Ember Spirit Karakterini Kim Seslendirmiştir?

Dota Ember Spirit karakterini kim seslendirmiştir sorusunun cevabı araştırılıyor. Ancak Dota Ember Spirit karakterini kim seslendirmiştir sorusunun cevabını bulamadık.

Dota Ember Spirit Çıkış Tarihi Nedir?

Dota Ember Spirit çıkış tarihi nedir sorusunun cevabı merak ediliyor. Fakat bu sorunun cevabını bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir