Diyarbakır Otogar Otopark Ücreti Ne Kadar?

Diyarbakır Otogar Otopark Ücreti Ne Kadar?
17.10.2022 22:51
Diyarbakır, Denizli Havalimanı otopark ücreti ne kadardır? Edremit, Ercan Havalimanı ücreti ne kadardır? Diyarbakır otogar, Denizli otogar ve Dolmabahçe Sarayı otogar ücreti ne kadardır? Tüm bu ücretlere dair olan merakınızı gidermek adına bu yazımızda her birini teker teker ele aldık. Sizler için detaylıca inceleyip anlattık.

Diyarbakır otogarındaki otopark, otobüs kullanıcı kişiler açısından sık sık kullanılmakta olan otoparklardan bir tanesidir. Otopark ücreti ilk bir saat için bulunmamaktadır. Sonraki 1 saat içerisinde 19 TL gibi bir ücret alınmaktadır.

Dolmabahçe Otopark Ücreti Ne Kadar?

Dolmabahçe Sarayı, ülkemizin en değerli yerlerinden bir tanesidir. Adıyla da işleviyle de tarihiyle de ayrı ayrı yer tutmaktadır. Burada otopark için 6 saatlik ücret 72 TL’dir.

Denizli Otogar Otopark Ücreti Ne Kadar?

Denizli, yüksek kapasiteye sahip bir otoparkı olan illerimizden bir tanesidir. Rahat bir şekilde araç bırakmaya uygun olan bir otoparkı mevcuttur. Otoparkı kullanan araçların bir 15 dakika için ödemeleri gereken bir ücret bulunmamaktadır.

Denizli Havalimanı Otopark Ücreti Ne Kadar?

Denizli Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklığında bulunan bir havalimanıdır. Havalimanında, kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan bir otopark bulunmaktadır. Bu otoparkın kapasitesi oldukça geniştir. Ücreti ise otomobiller için ilk 1 saat 11 TL’dir.

Diyarbakır Havalimanı Otopark Ücreti Ne Kadar?

Diyarbakır Havalimanı, ismini aldığı Diyarbakır ilinde bulunmakta olan bir havalimanıdır. Bu havalimanı içinde kullanıcılara uygun fiyatlı otopark hizmeti sunulmaktadır. Otopark, iç hatlar bölümüne mesafe olarak daha yakındır. Ücretler ise şöyledir;

Otomobil ve minibüs için: 0-1 saat arasında 11 TL, 1-3 saat arasında 12,50 TL

Otobüs ve kamyonlar için: 0-1 saat arasında 12,50 TL, 1-3 saat arasında 15 TL, 3-6 saat arasında 22 TL

Ercan Havalimanı Otopark Ücreti Ne Kadar?

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer almaktadır. Lefkoşa’nın ev sahipliği yaptığı bu havalimanının otoparkı geniştir ve fazlaca araç bulundurabilmektedir. Ercan Havalimanı’nın otoparkı ilk 20 dakika için ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Ondan sonra 1 saate tamamlayan süre zarfı içinde ücret 9 TL olmaktadır.

Edremit Havalimanı Otopark Ücreti Ne Kadar?

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Edremit Havalimanı olarak da bilinen; Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer almakta olan havalimanlarından bir tanesidir. Havalimanı kullanıcılarına fazla araç kapasitesine sahip bir otopark alanı sunar. Özellikle Balıkesir gibi tatil yerleri havalimanı açısından büyük önem taşıdığı için fazla kapasiteye sahip otopark alanları oldukça büyük önem taşımaktadır. Otopark için ücretler şu şekildedir;

Otomobiller için: 0-1 saat arasında 7,25 TL, 1-3 saat arasında 11 TL, 3-6 saat arasında 12,50 TL

Otobüsler için: 0-1 saat arasında 11 TL, 1-3 saat arasında 12,50 TL, 3-6 saat arasında 20,50 TL

Motor ve motosikletler için: 0-1 saat arasında 4 TL, 1-3 saat arasında 5,50 TL, 3-6 saat arasında 6,50 TL

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir