Amerikalı Manken Paris Hilton Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Amerikalı Manken Paris Hilton Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
12.08.2022 12:57
Güzel manken Paris Hilton hakkında çoğu insanın kafasında sorular bulunmaktadır. Amerikalı manken Paris Hilton hakkında en çok merak edilmekte konuların başında; boyu ve kilosu, serveti, nasıl ünlü olduğu, sevgilisi veya eşi, Hilton Otelin sahibi olup olmadığı ve ailesinin nereli olduğudur.

Paris Hilton 17 Şubat 1981 senesinde New York, Amerika’da dünyaya gözlerini açmıştır.  Paris Hilton Amerikalı sosyoelit, oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve manken olmaktadır.

Paris Hilton’un Doğum Tarihi Nedir?

Paris Hilton’un doğum tarihi 17 Şubat 1981 olmaktadır. Ünlü manken New York’da dünyaya gelmiştir. Paris Hilton 2007 senesinde ‘En Çok Abartılan Ünlü’ olarak Guinnes Dünya Rekorları’a girmiştir. Ayrıca Forbes dergisi Paris Hilton’u 2004, 2005 ve 2006 yılında 100 Ünlü listesine dahil etmiştir.

Paris Hilton Evli Midir?

Evet, Paris Hilton Kasım 2021 tarihinde iş adamı olan Carter Reum ile evlenmiştir. Paris Hilton ve Carter Reum’un düğünü tam tamına üç gün sürmüştür. Bu üç gün süren evlilik o dönemde pek çok insanın ve magazin dünyasının dikkatini çekmiş olan bir konu haline gelmiştir.

Paris Hilton’un Burcu Nedir?

Paris Hilton’un Kova burcu olmaktadır. 17 Şubat 1981 senesinde dünyaya gelen Paris Hilton, 40’lı yaşlarında isen Carter Reum ile dünya evine girmiştir. Kasım 2021 tarihinde üç gün süren düğünleri ise oldukça dikkat çekmiştir.

Paris Hilton Boyu Kaçtır?

Paris Hilton’un boyu yaklaşık olarak 173 santimetre civarlarında olmaktadır. Ayrıca kilosu da yaklaşık olarak 60 kilogram civarlarında olduğu bilinmektedir. Pek çok alanda iş yapan Paris Hilton aynı zamanda Hilton oteller zincirinin varislerinden biri olmaktadır.

Paris Hilton’un Serveti Nedir?

Paris Hilton’un serveti 2017 verilerine göre 3 milyon dolar olmaktadır. Hayatı boyunca Amerikalı sosyoelit, oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve manken gibi meslekler ile ilgilene Paris Hilton, Hilton otel zincirinin varislerinden biri olmaktadır.

Paris Hilton’un Ailesi Kimdir?

Paris Hilton’un ailesi Richard Hilton ve Kathy Hilton olmaktadır. Babası Richard Hilton 1955 senesinde doğmuştur, annesi Kathy Hilton ise 1959 senesinde doğmuştur. Paris Hilton, Richard ve Kathy Hilton’ın en büyük kızları olmaktadır. Ayrıca Conrad ve Barron Hilton isminde iki küçük erkek kardeş ve Nicholai ‘Nicky’ Hilton isminde küçük kız kardeşi bulunmaktadır.

Paris Hilton’un Mesleği Nedir?

Paris Hilton’un mesleği Amerikalı sosyoelit, oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve manken olmaktadır. Paris Hilton’ın yer aldığı bazı filmler ise şunlar olmaktadır; Wishman, Sweetie Pie, Nine Lives, QIK2JDG, Wonderland, The Cat in the Hat, Win a Date with Tad Hamilton’, The Hillz, Raising Helen, Las Vegas, George Lopez, The O.C., Veronica Mars, American Dreams, House of Wx, Bottoms Up, Snakes on a Plane, National Lampoon’s Pledge This’.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir