Deniz Zeyrek Kaç Yaşında?

Deniz Zeyrek Kaç Yaşında?
28.02.2023 22:45
Deniz Zeyrek kaç yaşında, evlimi, eşi kimdir, kitapları nelerdir, aslen nereli? Deniz Zeyrek alevimi, mail adresinedir, boşandı mı, boyu kaçtır? Sözcü gazetesi yazarı ünlü gazeteci Deniz Zeyrek hakkında aradığınız cevaplar varsa yazımıza göz atabilirsiniz. İşte detaylar.

Deniz Zeyrek Gürcistan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak Kars’ın Susuz ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2 Üniversite mezunudur. Ancak mesleğini eğitim aldığı bir alanın dışında sürdürmeye karar vermiş henüz çok genç yaşlarındayken gazeteciliğe atılmıştır. Ünlü gazeteci 10 Ekim 1972 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 51 yaşındadır.

Deniz Zeyrek Evli Mi?

Büyük bir ilgi ile takip edilen TV programı “orta sayfa“ da yer alan gazetecilerden biridir. Deniz Zeyrek’i iktidar partisini çok sert bir dille eleştirdiği köşe yazılarından ve TV programlarından tanıyoruz. Ünlü gazeteci hakkında en çok merak edilen detaylardan biri de özel hayatıyla ilgili sorulardır. Deniz Zeyrek’in evli olup olmadığı merak edilmektedir. Ünlü gazeteci evlidir.

Deniz Zeyrek Eşi Kimdir?

Deniz Zeyrek hakkında merak edilen özel hayat sorularını cevaplamaya devam ediyoruz. Deniz Zeyrek’in eşi merak edilmektedir. Deniz Zeyrek Serap Zeyrek ile evlidir ve bu evlilikten bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Serap Zeyrek de tıpkı eşi gibi bir gazetecidir.

Deniz Zeyrek Kitapları Nelerdir?

Deniz Zeyrek’in yazmış olduğu kitap Masumiyet İstasyonu: Doğu Ekspresinin Çocuklarıyız Biz’dir. Kitap Sözcü kitabevi tarafından 3 Mart 2022’de yayınlanmıştır.  Anı, mektup tarzında bir kitaptır. Otobiyografi tarzında yazılmıştır.

Deniz Zeyrek Aslen Nerelidir?

Deniz Zeyrek FOX TV’nin ünlü fenomen programı “orta sayfa“ programında yer alan gazetecilerden biridir. Son olarak 2018 yılından bu yana sözcü gazetesinde yazılarını okurlarıyla buluşturmaktadır. Ünlü gazeteci hakkında merak edilen özel yaşam ile ilgili sorulara cevap vermeye devam edelim.

 Deniz Zeyrek hakkında merak edilen bir diğer soru ise ünlü gazetecinin aslen nereli olduğu ile ilgili olan sorulardır. Deniz Zeyrek aslen Gürcistan göçmeni Terekeme mensubu bir ailenin çocuğu olarak Kars’ın Susuz ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Deniz Zeyrek Alevi Mi?

Deniz Seyrek Gürcistan göçmeni Terekeme kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Kars/ Susuz doğumludur. Deniz Zeyrek alevi etnik kökeniyle bilinmemektedir.

Deniz Zeyrek Mail Adresi Nedir?

Ünlü gazeteci Deniz Zeyrek hakkında merak edilen bir diğer detay ise ünlü gazetecinin mail adresidir. Deniz Zeyrek hem Sözcü gazetesinin yazarıdır hem de eşzamanlı olarak FOX TV’deki haber programı orta sayfada yer almaktadır. Deniz Zeyrek’e mail yollamak isterseniz adresi [email protected].

Deniz Zeyrek Boşandı Mı?

Deniz Zeyrek meslektaşı, gazeteci Serap Zeyrek ile evlidir. Çiftin Yağmur isminde bir de kız çocukları bulunmaktadır. Çift hala evlidir. Boşanmamıştır.

Deniz Zeyrek Boyu Kaçtır?

Deniz Zeyrek ODTÜ mezunudur. Terazi burcudur. Ünlü gazetecinin boy bilgisine rastlayamadık.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir