Deniz Zeyrek Hangi Takımı Tutuyor?

Deniz Zeyrek Hangi Takımı Tutuyor?
28.02.2023 22:21
Deniz Zeyrek hangi takımı tutuyor, Kürt mü, kızı nereyi kazandı, milletvekili mi? Deniz Zeyrek nereden mezun, nerede oturuyor, ne kadar kazanıyor, Hande Zeybek ile akraba mı? Ünlü gazeteci ve köşe yazarı Deniz Zeyrek hakkında merak edilenleri detaylandırmaya devam ediyoruz. İşte o ayrıntılar.

Sözcü gazetesi yazarı ve aynı zamanda gazetenin Ankara temsilcisi olan Deniz Zeyrek hakkında merak edilen detaylar arama motorlarında araştırılıyor. Ünlü gazetecinin hangi takımlı olduğu merak edilmektedir. Ünlü gazetecinin Galatasaray taraftarı olduğu bilinmektedir.

Deniz Zeyrek Kürt Mü?

Deniz Zeyrek aslen Gürcistan göçmeni bir ailenin ferdi olarak Kars’ta dünyaya gelmiştir. Gürcistan göçmeni ve Terekeme kökenlidir. Kars’a gelip yerleşen Gürcistan Azerisidir.

Deniz Zeyrek Kızı Nereyi Kazandı?

Deniz Zeyrek’in kızı Yağmur Zeyrek’tir. Yağmur Zeyrek’in Bilkent Üniversitesini kazandığı bilinmektedir. Yağmur Zeyrek Deniz Zekyrek’in tek çocuğudur.

Deniz Zeyrek Milletvekili Mi?

Deniz Zeyrek gazetecilik hayatına 1994 yılında Evrensel gazetesinde başlamış, kariyeri boyunca birçok ünlü gazetede de köşe yazarlığı yapmıştır.

Meslek hayatı boyunca Hürriyet ve Radikal gibi tirajı oldukça yüksek gazetelerde üst düzey görevler alan Deniz Zeyrek en son 2018 yılından beri Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya devam etmektedir.

Başarıları kadar iktidar partisiyle ilgili sert eleştirileri ile de tanınan Deniz Zeyrek görüşlerini çalışmış olduğu gazetelere taşımaktan da çekinmeyen bir gazetecidir. Başarılı gazeteci ayrıca Sedat Simavi gazetecilik ödülüne de layık görülmüştür. Milletvekili değil köşe yazarı ve gazetecidir.

Deniz Zeyrek Nereden Mezun?

Kars Susuz ilçesine göç etmiş Gürcistan göçmeni bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. 1972 doğumludur. Lise eğitimini Kars Kazım Karabekir Öğretmen Lisesi’nde yatılı olarak tamamlamıştır. Aslında ressam olmak istemiştir.

En büyük hayallerinden biri olan ressamlık hayalinden lisedeki bir öğretmeninin yönlendirmesiyle vazgeçmiş ve kimya okumaya karar vermiştir.

Daha sonrasında lisans eğitimi için Ankara’yı tercih eden ünlü gazeteci burada Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümüne kaydolmuştur. Daha sonrasında OTDÜ Fen Fakültesinden Biyoloji okuyarak mezun olmuştur.

Ressam olma hayalini gerçekleştiremese bile ODTÜ öğrenciyken, arkadaşları ile birlikte çıkardıkları derginin karikatürlerini çizmiş ve dergiye yazılar yazmıştır. Aynı dönemlerde yine kültür-sanat dergilerinde de yazılarını yayınlamıştır.

Deniz Zeyrek Nerede Oturuyor?

Bir dönem FOX TV’de yayınlanan çalar saat adlı haber programında gündemi değerlendirmiştir. Ünlü gazeteci şu anda Sözcü gazetesinin yazarlarından biridir. Ayrıca yine FOX TV ekranlarında yayınlanan orta sayfa programında diğer gazeteciler ile birlikte programa katkı sağlamaktadır. Deniz Zeyrek Ankara’da yaşamaktadır.

Deniz Zeyrek Ne Kadar Kazanıyor?

Aynı anda hem Sözcü gazetesinde yazan hem de TV programlarına katkı sağlayarak gündemi değerlendiren Deniz Zeyrek hakkında en merak edilen başlıklardan biri de ünlü gazetecinin kazancıdır. Deniz Zeyrek’in ne kadar maaş aldığı bilinmiyor. Konu ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Deniz Zeyrek İle Hande Zeyrek Akraba Mı?

Hande Zeyrek Sözcü gazetesinde çalışan bir gazetecidir. Aynı soy ismi taşıdığı, aynı gazetede çalıştığı ve meslektaşı olan Deniz Zeyrek ile akrabalık bağı olup olmadığı merak edilmektedir. Ancak ikili arasında sadece bir soyadı benzerliği vardır. İkilinin bir akrabalık ilişkisi bulunmamaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir