Cüneyt Çakır Kaç Yaşında?

Cüneyt Çakır Kaç Yaşında?
09.11.2023 17:37
Cüneyt Çakır kaç yaşında? Cüneyt Çakır aslen nereli? Cüneyt Çakır asıl mesleği? Cüneyt Çakır aylık geliri? Cüneyt Çakır neden hakemlikten atıldı? Cüneyt Çakır evli mi? Ünlü hakemlerde Cüneyt Çakır hakkında merak edilen soruları yanıtladık.

Cüneyt Çakır, doğum tarihi olarak 23 Kasım 1976 tarihini paylaşıyor. Dolayısıyla, 2023 yılında 46 yaşındadır.

Cüneyt Çakır Aslen Nereli?

Cüneyt Çakır aslen İstanbul, Türkiye doğumludur.

Cüneyt Çakır Asıl Mesleği?

Cüneyt Çakır'ın asıl mesleği işletme alanında bir eğitim almış olup sigortacılıkla da uğraşmıştır. Hakemlik, sporun bir parçası olarak sürdürdüğü ikincil bir meslektir.

Cüneyt Çakır Aylık Geliri?

Cüneyt Çakır, Türk futbolunun deneyimli bir hakemi olarak tanınır ve Ağustos ayında hakemliği bıraktıktan sonra Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) bünyesinde hakem eğitmeni olarak görev almıştır. Habere göre, bu yeni görevi karşılığında aylık olarak 100 bin TL maaş alacak.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Cüneyt Çakır'ın yurt dışından teklifler almasına rağmen Türk hakemliğine hizmet etmek istediğini belirtmişti. Çakır, geçmişte MHK tarafından liste dışı bırakılmış ancak Tahkim Kurulu kararıyla geri dönmüş ve ligin 34. haftasındaki Antalyaspor-Kayserispor maçında görev almıştı.

Cüneyt Çakır Neden Hakemlikten Atıldı?

Cüneyt Çakır hakemlikten atılmamıştır. Kendisi hakemlik kariyerini sonlandırma kararı almıştır. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Cüneyt Çakır'ın aktif hakemliği bırakarak, genç hakemler yetiştirmek için eğitimci olma kararı aldığını açıklamıştır. Cüneyt Çakır, yurt dışından teklifler almış olsa da Türkiye'de hakemlik kariyerini tamamlamak istemiş ve bu kararı gönüllü olarak almıştır. Dolayısıyla, atılma veya kovulma gibi bir durum söz konusu değildir. Cüneyt Çakır, hakemlik kariyerini kendi isteği doğrultusunda sonlandırmıştır.

Cüneyt Çakır Evli Mi?

Evet, Cüneyt Çakır evlidir. 2005 yılında Gamze Çakır ile evlenmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir