Kısmetse Olur Erhan Saffar Kimdir?

Kısmetse Olur Erhan Saffar Kimdir?
17.12.2022 21:52
Kısmetse Olur son dönemlerde çok fazla dikkat çeken programlardan biridir. Kısmetse Olur Erhan Saffar kimdir, burcu nedir ve ne iş yapıyor? Erhan Saffar kaç yaşında, Instagram adresi nedir, katıldığı programlar nelerdir? Boyu kaçtır ve aslen nereli? Sorularını siz değerli takipçilerimiz için araştırıp bu yazımızda bir araya getirdik.

Kısmetse Olur programının başlamasıyla oyuncular da merak konusu olmaya başladı. Bu seneki oyuncu kadroları arasında bulunan Erhan Saffar da ekranlardan tanıdığımız isimler arsında. Erhan Saffar modellik ve pırlantacılıkla ilgilenmektedir. Modellikle ilgilendiği yarışmacının tarzından da kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Yarışmada tarzı ile dikkat çeken isimler arasında Erhan Saffar da bulunuyor.

Erhan Saffar Burcu Nedir?

Erhan Saffar’ın doğum yılı bilinse de internet üzerinde doğum günü hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bazı kaynaklara göre Erhan Saffar’ın doğum tarihi 19 Şubat 1990 olarak geçmektedir. Erhan Saffar bir programda burcunu söylemiştir. Kendisi balık burcu erkeğidir.

Erhan Saffar Ne İş Yapıyor?

Kısmetse Olur oyuncularından olan Erhan Saffar aynı zamanda modellik yapmaktadır. Modellik dışında pırlantacılıkla da ilgilenmektedir. Ünlü isim şuanda Kısmetse Olur programında rol almaktadır.

Kendisi uzun yıllar modellikle ilgilenmiş ancak şu anda bu meslekle ilgilenmemektedir. Birçok ünlü markanın takım elbise modelliğini yapmıştır. Aynı zamanda yurt dışında da modellik yapmıştır.

Erhan Saffar Kaç Yaşında?

1990 yılında dünyaya gelen Erhan Saffar 2022 yılı itibariyle 32 yaşındadır. Kendisi İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç yaşlarında geçirmiş olduğu bir kaza nedeniyle birçok kemiğinde kırıklar yaşasa da hayattan umudunu hiçbir zaman kesmemiştir. Birçok ünlü ismin defilesine katılmış, birçok ünlü markanın da takım elbise modelliğini yapmıştır.

Erhan Saffar Instagram Adresi Nedir?

Erhan Saffar sosyal medyada çok aktif biridir ve paylaşımlar yapmaktadır. Instagram hesabı ise @erhansaffar’dır. Erhan Saffar, Aynı zamanda Hindistan’da da modellik yapmıştır. Ancak burada yaşamış olduğu sağlık problemleri nedeniyle modelliği bırakmaya karar vermiştir.

Erhan Saffar Katıldığı Programlar Nelerdir?

Erhan Saffar’ın daha önce katıldığı programları sizler için listeledik:

·        En İyi Benim

·        Doya Doya Moda

Ünlü isim Erhan Saffar şuanda Kısmetse Olur programında rol almaktadır.

Erhan Saffar Boyu Kaçtır?

Erhan Saffar’ın boyu tam olarak bilinmemekle beraber kendisi modellik de yapmaktadır. Bu nedenle boyu merak edilen ünlü ismin boyu 180-190 aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Erhan Saffar Aslen Nereli?

Sevilerek takip edilen program Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacılarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programına İstanbul’dan katılan Erhan Saffar aynı zamanda yaşamını da İstanbul’da sürdürmektedir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Erhan Saffar’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Ancak ünlü yarışmacı Erhan Saffar İstanbul doğumludur. Kendisine İstanbullu diyebiliriz. Erhan Saffar toplamda 12 adet ameliyat geçirmek zorunda kalmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir