Cinsel Organa Krem Sürülür Mü?

Cinsel Organa Krem Sürülür Mü?
14.10.2022 16:56
Kremlerin faydaları doğru yere sürüldüğü takdirde hızlıca görülecektir. Cinsel organa krem sürülür mü, nane yağı, sarımsak yağı, sarı kantaron yağı cinsel organa sürülür mü? Susam yağı, uyuz ilacı cinsel organa sürülür mü? Cevaplar sizler için araştırıldı…

Cinsel organ diğer bölgelere göre oldukça hassas yapıdadır. Dolayısıyla önünüze gelen her kremi sürmeniz genital bölgenize zarar verecektir. Kremler doktor kontrolüyle alınmalı ve kullanılmalıdır. Kremin ne amaçla alındığı ve kullanıldığı da önemlidir. Aksi taktirde genital hastalıklara maruz kalma olasılığınız oldukça büyük olacaktır.

Nane Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

A, C, demir, kalsiyum, magnezyum ve omega-3 içeren nane, ‘afrodizyak’ etkisine sahip olan yağlardandır. Erkek ve kadında cinsel isteği arttırmaktadır. Kan dolaşımını da hızlandıran nane, bu özelliği sayesinde cinsel gücü arttıran diğer ilaçlara alternatif olarak kullanılmaktadır. İktidarsızlık riskini azaltarak cinsel ilişki süresini uzattığı da etkileri arasında yer almaktadır.

Sarımsak Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Bilimsel verilere göre sarımsak yağının, sperm sayısını artırdığı ve kanın cinsel organlara akışını hızlandırıp sperm kalitesini değiştirdiği görülmüştür. Pek çok kültürde sarımsağın afrodizyak olduğu ve kullanıldığı bilinmektedir.
Sarımsak yağı, cinsel organlara giden kanı artırdığı düşünülen allicin isimli bir madde içermektedir. Penise giden kandaki artış daha uzun süre erekte kalmak ve artan cinsel güç anlamına gelecektir. Ancak sarımsağın faydalarından etkili bir şekilde yararlanabilmek için kullanırken dikkatli olmak doğru olacaktır.

Sarı Kantaron Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Sarı kantaron yağı iyileştirici özelliğe sahip bir yağdır. Sarı kantaron yağı hakkında birçok iyi bilgi bulunsa da cinsel organa sürülmesi hakkında bir bilgi yoktur. Sarı kantaron yağı cinsel organa sürülen yağlar listesinde yer almadığı için kullanılmamalıdır. Kullanmak isterseniz doktorunuza danışmanız daha doğru yanıtlar almanızı sağlayacaktır.

Susam Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Susam yağı cinsel gücü arttıran yağlar arasında yer almaktadır. Susam yağı, enerji veren ve afrodizyak etkisi olan yağlardandır. Özellikle erkekler için büyük bir enerji kaynağı olduğundan çokça tercih edilen yağlardandır. Cinsel organ sürülmesi faydalı ve güvenlidir.

Uyuz İlacı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Uyuz derinin daha sıcak olduğu kıvrım bölgelerinde daha sık görülmektedir. Parmak araları, el bileği ve dirsekler, kalçalar ve göbek bölgesi, göğüs bölgesi ve cinsel organlar sık görüldüğü kısımlardır.  Uyuz gibi hastalıklar genel olarak cinsel temas ile bulaşmaktadır. Bunlar kasıkları saran ve insan kanı ile beslenen küçük parazitler şeklindedir. Genelde cinsel temasla geçmelerine rağmen, bazen aynı yatakta yatmak ve aynı giysileri giymekle de bulaşma olabilmektedir. Boyun, ense, avuç içi ve ayak tabanı dahil tüm vücuda kremi sürmek gerekmektedir. Dış genital organlar ve kalçaya özellikle itina göstererek sürmeniz önerilmektedir. Pamuk eldiven kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir